Apžvalga

ITP yra dvejų metų magistrantūros programa, įsikūrusi Niujorko universiteto Tisho menų mokykloje, kurios užduotis yra ištirti komunikacinių technologijų vaizduotą panaudojimą - kaip jie galėtų padidinti, pagerinti ir atnešti malonumą ir meną į žmonių gyvenimą.

ITP nesimokoja žmonių už pirmąsias darbo vietas. Mes mokome žmones už savo paskutines darbo vietas.

Mes nekreipiame dėmesio tik į techninių įgūdžių ugdymą - yra ir kitų programų. Vietoj to mes sutelkiame dėmesį į kritinį mąstymą, kūrybinį tyrimą ir gebėjimą išmokti mokytis. Mes prisiimame nesėkmę - tol, kol iš to išmoksite. ITP kartais apibūdinama kaip inžinierių meno mokykla ir tuo pat metu menininkų inžinerijos mokykla. Galbūt geriausias būdas apibūdinti mus yra kaip neseniai įmanomas centras.


Detalės

ITP yra dvejų metų trukmės studijų programa, suteikianti profesinių studijų magistro laipsnį (MPS). Studijų laipsnis reikalauja baigti ne mažiau kaip 60 absolventų kreditų trijų pakopų struktūros. Laipsnis yra galutinis laipsnis. Mūsų yra eksperimentinis dalykas - į mokymo programą reguliariai įtraukiamos naujos klasės - studentai, prisijungiantieji prie programos, turėtų būti pasiruošę prisijungti prie šio eksperimento dvasios ir suvokti, kad jie išrado šį naują lauką kartu su savo bendraamžiais ir ITP fakultetu.

ITP taip pat laikoma kvalifikuota STEM programa.

Departamentas sutelkia protingus, aistringus žmones iš skirtingų disciplinų, išprovokuoja jų įgūdžius ir koncepcinį supratimą, būtiną manipuliuoti naujomis žiniasklaidos priemonėmis, tada palaiko programas, kurias mokiniai supranta. Kartais jis yra apibūdinamas kaip inžinierių meno mokykla ir tuo pat metu menininkų inžinerijos mokykla.

Įsikūrusi Niujorke, mes nuolat pritraukti geriausius ir ryškiausius fakultetus vadovauti mūsų studentams, todėl ITP yra viena iš aukščiausio rango skyrių interaktyvioje arenoje.

Pažvelkite į įvairius kursus, kuriuos siūlome su mažų klasių dydžiais - nuo praktinių iki eksperimentinių, mes stumia interaktyvumo ribas.


Mokymo programa

TIER 1 - FONDO KURSAI

(16 kreditų)

Fondo pamokos suteikia pagrindą techniniams įgūdžiams, konceptualiam supratimui ir kūrybiškam procesui, kuris palaiko ir skatina studentų projektus. Kiekvienas fondo kursas bus siūlomas ne rečiau kaip kartą per metus. Paprastai studentai turėtų baigti šiuos pamokų kursus prieš pereinant prie antrojo lygio arba trečio lygio. Studijų programos užpildymui reikalingi šešiolika kreditų. Dėl ankstesnių studijų ar darbo patirties kai kurie studentai gali laikyti save jau įgiję dalyką, kurį apima fondo kursas. Jie gali kreiptis į fakulteto patarėją dėl leidimo jį atsisakyti. Atsisakymas kurti pamokas savaime nekeičia 60 balų reikalavimo baigti studijas; tai reiškia, kad studentas padidins pasirenkamųjų studijų skaičių arba lauko darbo kursus.

TIER 2 - SEMINARAI IR SEMINARAI

(40 kreditų)

Antrosios pakopos klases suteikia studentams kontekstą kurti savo kūrybinį mąstymą, problemų sprendimo ir techninius gebėjimus. Mokymo programa keičiasi atsižvelgiant į naujus pokyčius šioje srityje, studentų interesus, galimybes įdomių praktikų kaip mokytojų pritraukti ir ankstesnių semestrų rezultatus. Tai yra seminarų klasių mišinys, kuriame mokiniai skaito, diskutuoja ir rašo apie naujų žiniasklaidos priemonių ir gamybos klasių reikšmę, kur jie daro dalykus. Studentai raginami išlaikyti pusiausvyrą tarp trijų gamybos klasių ir vieno seminaro kas pusmetį. Nors daugumoje klasių trunka daug metų, net 20% gali būti eksperimentiniai. Kadangi nesėkmė yra natūralus eksperimentų rezultatas, studentai turi būti pasirengę gauti vertingumą iš netikėtų rezultatų.

Studentai taip pat gali organizuoti stažuotės kreditus. Žiūrėkite kursų sąrašus, kad gautumėte daugiau idėjų apie klases, kurias anksčiau veikėme. Dauguma klasių yra 4 balai, o studentai paprastai kiekvieną semestrą užima 4 kursus. Yra keletas 2 taškų klasių taip pat.

TIER 3 - GALUTINĖS TEMOS PROJEKTAS

(4 kreditai)

Studentai užregistruoja galutinį projekto seminarą, kurio paskirtis - padėti jiems apibrėžti ir įgyvendinti savo galutinius projektus. Ji susideda iš kritikos ir pristatymų sesijų, kuriose aptariami įvairūs atskirų projektų aspektai. Kritikos sesijos yra vidinių sesijų (ty tik klasės) ir išorinių svečių kritikų apžvalgų derinys. Studentai turėtų baigti ir pateikti visiškai suformuluotą disertacijos projektą ir susijusius dokumentus iki paskutinio semestro pabaigos.

Taikyti

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų NYU | Tisch »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
- Prašome apsilankyti NYU Tisch interneto svetainėje už mokslą ir mokesčius.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
End Date
Rgp. 31, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgp. 31, 2021