MPS taikomojoje ekonomikoje ir vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Cornell“ profesinių studijų magistras (MPS) taikomojoje ekonomikoje ir vadyboje (AEM) yra vienerių metų programa, skirta remti savo bakalauro patirtį ir pradėti savo karjerą, sutelkiant dėmesį į vieną iš penkių specializuotų koncentracijų.


Programos formatas

MPS taikomojoje ekonomikoje ir vadyboje prasideda rugpjūčio mėn. Programa yra dviejų semestrų ir 30 kreditų valandų. Programos studentai pasirenka vieną iš penkių koncentracijų ir užbaigia vieną problemos sprendimo projektą.


MPS paraiškos pateikimo terminai AEM programoje:

Pareiškėjai turi pateikti visus paraiškos komponentus kiekvienam etapui, nurodytam kiekviename raunde, kad jis būtų svarstomas šiame etape. Nepakankamos paraiškos nebus peržiūrimos.

2020 m. Rudens suvartojimas

  • Pirmasis turas: 2019 m. Gruodžio 1 d
  • Antrasis turas: 2020 m. Sausio 15 d
  • Trečiasis turas: 2020 m. Kovo 1 d
  • Ketvirtasis turas: 2020 m. Balandžio 15 d

107517_107509_AppliedEconomics.jpg

Pradžia: 2020 m. Rugpjūtis
Trukmė: 1 metai
Kaina: $ 56,550 per metus
Galutinis terminas: riedėjimas
Vieta: „Statler Hall“

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Skaityti daugiau

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Skaityti mažiau