Aplinkosaugos mokslų magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Normalus Trukmė: 2 metai (visą darbo dieną)

Mokslo skyrius buvo įkurtas 2015 m. Kaip Pagrindinio ugdymo programos ir Bendrojo ugdymo skyriaus dalis, siekiant plėtoti ir dėstyti gamtos mokslų kursus, skirtus ne gamtos mokslų studentams Lingnanui, kad jie atitiktų Pagrindinio ugdymo programos „Mokslo, technologijos ir visuomenės klasterio“ reikalavimus. Jos tikslas - pagerinti studentų supratimą ir supratimą apie mokslą rengiant kursus, oficialias ir neoficialias viešas paskaitas bei užmezgant ryšius su universiteto miestu ir vietos bendruomene.

Skyriaus mokymo tikslas - parengti kursus, kurie supažindintų Lingnan studentus su gamtos mokslų potraukiu ir suteiktų jiems įgūdžių, kurių jiems prireiks sprendžiant sudėtingas mokslo problemas, su kuriomis susidurs ateityje.

Mokslo skyrių sudaro penki nariai, kurių tyrimų ir mokymo interesai apima pagrindines aplinkos mokslo sritis, įskaitant ekologiją, evoliuciją, geologiją, geografiją, urbanistiką ir aplinkosaugą.

Būdamas laisvųjų menų universitetu, Lingnan University siekia suteikti unikalią aplinkos mokslų magistrantūros patirtį derinant mokslo padalinio patirtį su trimis fakultetais (menų, socialinių mokslų ir verslo), taip pat partnerystę su vietos ir tarptautinėmis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Aplinkosaugos mokslo programa „MPhil“ yra pirmoji mokslo programa, kurią siūlo Lingnan University mokslo skyrius. Tai yra dvejų metų dieninės magistrantūros programa ir dabar kviečiama teikti paraiškas pirmajai grupei, prasidedančiai 2020–21 mokslo metais. Ši programa suteiks studentams tvirtą aplinkos mokslų teorinį pagrindą, taip pat suteiks praktinės patirties, reikalingos sėkmingai šioje srityje, įvairovės.

Mokslinių tyrimų sritys

Pagrindinės tyrimų kryptys:

 1. Evoliucija, ekologija ir išsaugojimas
  • Filogenetika ir populiacijos genetika
  • Gėlo vandens ir sausumos ekologija
  • Laukinės gyvūnijos prekybos Azijoje tyrimai
  • Naujų technologijų, palengvinančių prekybą laukiniais gyvūnais, kūrimas
 2. Miestų klimatas, oro tarša ir aplinkos sveikata
  • 3D-GIS ir erdvinis modeliavimas
  • Poveikio aplinkai ir socialinis vertinimas (miesto klimatas ir oro tarša)
  • Aplinkos epidemiologija ir sveikatos technologijos
  • Aplinkos sąmoningumas ir tvarumas

Priėmimo kriterijai ir reikalavimai

 • Studentų priėmimas į universitetą priklauso nuo akademinio tinkamumo ir programos galimybių. Neturėtų būti diskriminuojama dėl lyties, amžiaus, rasės, religijos, etninės kilmės ar fizinės negalios ar kitų priežasčių.
 • Kandidatas į kandidatą į MPhil laipsnį paprastai turėtų:
  • a) turėti atitinkamą bakalauro laipsnį su pirmosios ar antros klasės pagyrimu arba pagal jam prilygintą standartą, kurį suteikė universiteto pripažinta aukštojo mokslo įstaiga; arba
  • b) įgiję lygiavertę kvalifikaciją; arba
  • c) pateikėte patenkinamų akademinių ir profesinių žinių įrodymų.
 • Be to, kas išdėstyta aukščiau, pareiškėjas, kurio laipsnis nėra kilęs iš aukštojo mokslo įstaigos Honkonge ar angliškai kalbančioje šalyje, testą turėtų gauti mažiausiai - 550 (testas popieriuje) arba 79 (internetinis testas). Anglų kalba kaip užsienio kalba (TOEFL) arba 6,5 ar aukštesnio lygio balai Tarptautinėje anglų kalbos testavimo sistemoje (IELTS) arba lygiavertis balas pripažintame teste arba lygiavertė kvalifikacija, įrodanti jo / jos kalbos mokėjimą, kuris būti nagrinėjami kiekvienu konkrečiu atveju. Kandidatai privalo atitikti papildomus reikalavimus, nustatytus programose, į kurias jie kreipiasi dėl priėmimo.
 • (Pastaba: IELTS ir TOEFL kvalifikacijoms, skirtoms įstoti į 2020–21 metų priėmimo kursą ir vėliau, Universitetas priima tik tuos rezultatus, kurie galioja per 2 metus nuo priėmimo paraiškos pateikimo konkrečiai priėmimo grupei. )
 • Kai kuriose programose nurodyti papildomi priėmimo reikalavimai. Kandidatai privalo atitikti papildomus reikalavimus, nustatytus programose, į kurias jie kreipiasi dėl priėmimo.
 • Kalba, kuria rašoma disertacija, bus nustatoma priėmimo metu. Disertacija turėtų būti parašyta anglų kalba, išskyrus kandidatus į Kinijos katedrą arba tuos, kuriems yra suteikta teisė rašyti disertacijas kinų ar kita kalba. Kandidatas, kuris ketina parašyti savo disertaciją kita nei anglų kalba, paraiškoje dėl priėmimo į skyrių tai nurodo atitinkamame skyriuje. Kandidatui nebus pakenkta priėmimo procese dėl to, kad jis pasirinko disertacijos rašymo kalbą, išskyrus tai, kad stojamasis skyrius turi visapusiškai apsvarstyti savo galimybes prižiūrėti ir nagrinėti tą tezę siūloma kalba.

Papildomi priėmimo reikalavimai

 • Atitinkamos didžiosios įmonės apima įvairias aplinkosaugos mokslų atstovas. Gali būti svarstomi studentai, neatitinkantys šio reikalavimo, tačiau demonstruojantys potencialą integruoti idėjas į įvairias disciplinas, kad būtų galima tobulinti aplinkos mokslus.
 • Kembridžo anglų kalbos mokėjimo patikrinimo testą priims C ar aukštesnio lygio, o užjūrio bendrojo išsilavinimo pažymėjimą (GCE) - C ar aukštesnio lygio anglų kalba.

Informacija bendriems klausimams:

 • Kontaktinis asmuo: ponia Mei Chan
 • Paštas: scienceunit@ln.edu.hk
 • Telefono numeris: 2616-7412
 • Fakso numeris: 2616-5340
 • Adresas: NAB116 kambarys, 1 / F, Naujas akademinis blokas, Lingnan University , Fu Tei, Tuen Mun, Naujosios teritorijos, Honkongas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Skaityti daugiau

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Skaityti mažiau