MPhil versle

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MPhil versle

Normalus Trukmė: 2 metai (visą darbo dieną)

Vieta: Honkongas

Verslo fakultetas

Apskaitos katedra
Iki vietiniam srityje Apskaita departamentas prie Lingnan per pastaruosius šešerius metus užima 69-oji visame pasaulyje apmokestinimo tyrimų atsižvelgiant į išsamaus tyrimo "Apskaitos rankingach universitetų 2018" pagal Brigham Young universiteto (www.byuaccounting.net) ir yra apmokestinamas vadovas tyrimai Honkonge. Departamentas paskelbė mokesčių tyrimus aukščiausio lygio akademiniuose žurnaluose, įskaitant „ The Accounting Review“; Apskaitos ir ekonomikos žurnalas; ir Amerikos mokesčių asociacijos žurnalas. Remiantis tuo pačiu tyrimu, departamentas taip pat užima aukštą vietą auditorių tyrimų auditorijoje ir yra paskelbęs audito tyrimus pagrindiniuose žurnaluose, tokiuose kaip Journal of Accounting and Economics; Šiuolaikiniai apskaitos tyrimai; Apskaitos studijų apžvalga; Buhalterija, organizacija ir visuomenė; Auditas: praktikos ir teorijos žurnalas; ir Tarptautinių apskaitos tyrimų žurnalas. Apskaitos fakultetas taip pat domisi įmonių informacijos atskleidimu, informacijos apie tiekimo grandinę perdavimu ir verslo ryšiu, įmonių valdymo ir etikos tyrimais. Mūsų tyrimas prisideda prie apskaitos teorijos ir praktikos, suteikiančios reikšmingų įžvalgų apskaitos profesijai žemyninėje dalyje ir Honkonge.

Kompiuterijos ir sprendimų mokslų katedra
Skaičiavimo ir sprendimų mokslo katedra yra viena iš penkių Verslo fakulteto katedrų, kurių specializacija yra duomenų mokslas (DS), informacinių sistemų valdymas (ISM) ir operacijų valdymas (OM). Joje yra nedidelė grupė fakulteto narių, kurie yra vieni aktyviausių tyrinėtojų Honkonge savo specializuotose tyrimų srityse (http://cptra.ln.edu.hk/), kuriuos gerai atpažįsta kolegos, teikiantys konkurencingas mokslo dotacijas ir publikacijos aukštos kokybės žurnaluose (pvz., vadybos mokslas, operacijų tyrimai, gamybos ir operacijų valdymas, vadybos informacinių sistemų žurnalas , Europos operatyvinių tyrimų žurnalas, IEEE operacijos modelio analizės ir mašinų intelekto klausimais, IEEE operacijos dėl evoliucinio skaičiavimo, neuroniniai tinklai, IEEE) Sandoriai lygiagrečiomis ir paskirstytomis sistemomis, ekspertų sistemos su programomis, sprendimų palaikymo sistemos ir informacija bei valdymas).

Departamentas siūlo MPhil ir doktorantūros studijas programoje "Verslas", ypatingą dėmesį skiriant DS, ISM ir OM. Mes sveikiname motyvuotus pareiškėjus ir esame pasiryžę pasiūlyti geriausią įmanomą mokymosi ir tyrimų aplinką mūsų magistrantams ir doktorantams. Kvalifikuoti pareiškėjai taip pat yra raginami apsvarstyti Honkongo doktorantūros stipendijų schemą (HKPFS), labai konkurencingą ir prestižinę programą, kurią nustatė Honkongo Mokslinių donorų taryba (RGC).

Finansų ir draudimo departamentas
Finansų ir draudimo departamente dirba septyni fakulteto nariai, kurie aktyviai vykdo mokslinius tyrimus. Mūsų tyrimų interesai yra įvairūs ir naudojami teoriniai, empiriniai ir taikomi metodai. Fakultetas neseniai baigė kredito reitingų, vertybinių popierių nepastovumo ir išvestinių priemonių, bankų sprendimų dėl skolinimo, įmonių finansų, teorinius draudimo ir rizikos valdymo modelius. Šių tyrimų išvados buvo paskelbtos prestižiniuose tarptautiniuose žurnaluose.

Tiriamieji studentai glaudžiai bendradarbiauja su savo vadovais. Be jų tezių studentai turi galimybę dirbti su dėstytojais kitais mokslinių tyrimų projektais. Studentai vykdo atitinkamus kursus Lingnane ir kituose vietiniuose universitetuose. Vienas iš mūsų požiūrio požymių yra tas, kad studentai pradeda dirbti mokslinių tyrimų projektus nuo savo pirmosios kadencijos.

Vadybos katedra
Lingnano vadybos katedra sukūrė mokslinių tyrimų stipriąsias puses pagrindinėse srityse, kaip konfliktų valdymas, organizaciniai tyrimai, verslo etika, tarpkultūrinis valdymas ir Kinijos verslo studijos, taip pat nagrinėjamos naujos mokslinių tyrimų problemos. Mūsų tyrimai remia Lingnan University laisvųjų menų misiją kurti ir taikyti žinias viešųjų paslaugų srityje. Mes siekiame motyvuotų, galinčių studentų, kurie yra pasirengę plėtoti savo mokslinių tyrimų kompetenciją per mūsų magistrantūros programas.

Marketingo ir tarptautinio verslo katedra
Mūsų fakultetas daktaro laipsnį įgijo Australijoje, Kanadoje, Honkonge ir JAV. Bėgant metams, mūsų programos absolventai naudingai įsidarbino organizacijose Honkonge, žemyne ir užjūryje. Kai kurie toliau tęsia pažangias studijas kituose prestižiniuose universitetuose, įskaitant Džordžijos valstybinį universitetą, McGill universitetą, Rutgers universitetą, Jorko universitetą, Konektikuto universitetą, Ilinojaus universitetą Urbana-Champaign ir Alberta universitetą. Mūsų absolventai savo tyrimų rezultatus pristatė tarptautiniuose akademinės konferencijos, tokios kaip Tarptautinio verslo akademijos konferencija ir Marketingo mokslo konferencija. Kai kurie iš jų yra laimėję tokius apdovanojimus kaip „Geriausias magistrantų darbas“ arba „Geriausias konferencijų darbas“ tarptautinėse konferencijose.

Paraiška dėl priėmimo

Kandidatai, norintys patekti į „MPhil“ programą, turėtų kreiptis tiesiogiai į universitetą. Sėkmingiems kandidatams paprastai bus suteikiama antrosios pakopos studijų stipendija, kurios mėnesinė stipendija bus 17 140 HK * (1 USD = 7,8 HK).

(* įkainis 2019–2020 m., atsižvelgiant į metinę peržiūrą)

Taikymo laikotarpis

Universitetas kviečia teikti paraiškas nuo 2019 m. Lapkričio 1 d. Iki 2020 m . Sausio 24 d . Pavėluotos paraiškos bus svarstomos individualiai, atsižvelgiant į vietų buvimą.

Bendrieji priėmimo reikalavimai

  1. Kandidatas į kandidatą į MPhil laipsnį paprastai turėtų:
    a. turėti atitinkamą bakalauro laipsnį su pirmos ar antros klasės pagyrimu arba pagal lygiavertį standartą, kurį suteikia universiteto pripažinta aukštojo mokslo įstaiga; arba
    b. įgiję lygiavertę kvalifikaciją; arba
    c. pateikė pakankamus akademinio ir profesinio išsilavinimo įrodymus.
  2. Be to, kas išdėstyta aukščiau, pareiškėjas, kurio laipsnis nėra kilęs iš aukštojo mokslo įstaigos Honkonge ar angliškai kalbančioje šalyje, testą turėtų gauti mažiausiai - 550 (testas popieriuje) arba 79 (internetinis testas). Anglų kalba kaip užsienio kalba (TOEFL) arba 6,5 ar aukštesnio lygio balai Tarptautinėje anglų kalbos testavimo sistemoje (IELTS) arba lygiavertis balas pripažintame teste arba lygiavertė kvalifikacija, įrodanti jo / jos kalbos mokėjimą, kuris būti nagrinėjami kiekvienu konkrečiu atveju. Kandidatai privalo atitikti papildomus reikalavimus, nustatytus programose, į kurias jie kreipiasi dėl priėmimo.

    [Pastaba: IELTS ir TOEFL kvalifikacijoms, priimamoms į stojamąjį nuo 2020 iki 21 metų ir vėliau, Universitetas priima tik galiojimo laikotarpio rezultatus, t. Y. 2 metai nuo priėmimo į konkrečią grupę priėmimo dienos pateikimo.]

Programos specialios priėmimo sąlygos

Pareiškėjui primygtinai rekomenduojama pateikti paskutiniųjų trejų metų absolventų vadybos priėmimo testą (GMAT) arba aukštojo išsilavinimo egzaminus (GRE). GMAT arba GRE rezultatai bus naudojami kartu su kitais prašyme pateiktais įrodymais, kad būtų įvertintas pareiškėjo anglų kalbos žinios ir galimas programos pritaikymas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Skaityti daugiau

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Skaityti mažiau