Kurso apžvalga

„MRes in Biosciences“ suteikia jums ekspertų tyrimų mokymus, įtrauktus į mūsų pasaulinės klasės tyrimų grupes, integruotus į vieną ar daugiau iš mūsų „Biosciences“ tyrimų temų. Jūs gausite naudos iš mūsų specialistų galimybių pakeliui į mokslinio tyrimo tikrąjį išskirtinumą.

Mūsų specialistų paslaugos apima:

 • pagal užsakymą suprojektuotas 12,5 mln. svarų pakrančių tyrimų laivas
 • unikalus Tvarių vandens tyrimų centras
 • pažangios skaičiavimo priemonės su aukščiausios klasės grafikos darbo stotimis
 • pritaikytas elgesio ir ekologijos laboratorijų įrenginiams
 • tam skirtose molekulinės ekologijos ir endokrinologijos įstaigose bei laboratorijose

Pirmąją kadenciją sudaro du privalomi moduliai, teikiantys pagrindinius mokslo įgūdžius, žinių apie tyrimų metodus ir mokslo apžvalgas, ir vienas modulis, pasirinktas iš Mokslo kolegijos siūlomų asortimentų. Antrąją ir trečiąją kadencijas užima tyrimo projektas.

Patekimo reikalavimai

Patekimo į „MRes Biosciences“ reikalavimus yra pirmosios ar aukštesnės antrosios klasės pagyrimų laipsnis „Bioscience“ ar susijęs dalykas.

Paprastai tikimasi, kad stojantieji į šią programą atitiks aukščiau nurodytus minimalius stojimo reikalavimus. Kolegija / mokykla pasilieka teisę reikalauti aukštesnių akademinių laipsnių ir kvalifikacijos.

Priimant sprendimus dėl priėmimo atsižvelgiama ne tik į ankstesnę akademinę kvalifikaciją, bet ir į veiksnius, įskaitant pareiškėjo pateikto tyrimo santraukos / pasiūlymo standartą, jų atlikimą pokalbio metu (jei reikia), konkurencijos dėl ribotų vietų intensyvumą ir atitinkamą profesinę patirtį (kai tinkama).

Kaip jus prižiūri

Per metus truksiantį kursą, prieš pradėdami svarbų mokslinių tyrimų projektą, vadovaujant ekspertų tyrėjams, atliksite dėstomų modulių seriją, kuri vadovaus ir palaikys jūsų savarankiškų tyrimų įgūdžių ugdymą ir paskatins disertaciją, parašytą mokslinis straipsnis.

Velso nuostata

Jei esate valų kalbos žinovas, mūsų atsidavusi akademija, „Academi Hywel Teifi“ yra čia, kad palaikytų jus visą laiką Swansea University . Mes Jums siūlome:

 • Interviu per valų kalbą, kai kreipiamasi dėl vietos.
 • Galimybė gauti jūsų asmeninę korespondenciją valų kalba - mes tada susisieksime su jumis jūsų pasirinkta kalba.
 • Galėsite parašyti ir pateikti savo kursinius darbus ar egzaminus per valų kalbą (net jei pasirinkote mokytis anglų kalba) ir bus dedamos visos pastangos, kad jūsų darbas būtų pažymėtas originalo kalba.
 • Asmeninis valų kalbų kalbų mokytojas.
 • Parama vienas kitam siekiant pagerinti akademinius valų kalbos įgūdžius.

Nuo 2011 m. 40 proc. Padaugėjo studentų, besimokančių per Velso kalbą Swansea University o mūsų * TEF duomenys per pastaruosius dvejus metus rodo, kad Velso vidutinės trukmės studentai pasiekia aukštą galimybių įsidarbinti srityje (* Swansea University TEF grįžimas 2017 ir 2018 m.).

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 39 daugiau kursų Swansea University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 4, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
19,800 GBP
JK / ES: 4327 GBP. Tarptautinis: 19 800 GBP. (Pilnas laikas)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date