MRes mažai anglies dvideginio išskirianti elektros energija ir energijos technologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

MRes mažai anglies dioksido į aplinką išskirianti elektros energijos ir energijos technologijų programa suteikia pažangų ir sistemingą švietimą ir mokymą elektronikos mokslo ir technologijų srityse. Ji sukurta siekiant reaguoti į energingą elektros energijos ir energetikos technologijų plėtrą Kinijoje ir visame pasaulyje.

Programoje yra mokomi kursai, apimantys saulės energijos konverterius, vėjo energijos sistemas, energijos kaupimo technologijas ir pažangiuosius tinklus. Jame daug dėmesio skiriama praktinei patirčiai ir praktinių įgūdžių ugdymui. Reikalingas 12 mėnesių plataus masto mokslinių tyrimų projektas, kuris veda prie disertacijos pateikimo po to, kai studentai baigia dėstytus modulius.

MRes mažai anglies dioksido į aplinką išskirianti elektros energijos ir energijos technologijų programa suteikia pažangų sisteminį švietimą ir mokymą elektronikos mokslo ir technologijų srityse. Jūs suprasite naujausią elektros energiją ir energijos technologijas, galėsite tyrinėti ir kritiškai įvertinti dabartinių energijos valdymo, tvarumo, atsinaujinančios energijos ir branduolinės energijos technologijų tendencijas. Gausite planavimo, projektų valdymo ir sudėtingų idėjų bendravimo įgūdžius bei įgyti patirties atliekant išplėstinius tyrimus ir (arba) kuriant projekto darbą.

Jūs gausite naudos iš:

 • Puiki mokslinių tyrimų platforma, aprūpinta pažangia eksperimentine įranga, įskaitant tinklo analizatorių, galios analizatorių ir elektros mašinų testavimo sistemą ir kt.
 • Pažangios mokslinių tyrimų sritys, kuriomis siekiama protingai ir efektyviai panaudoti naujas elektros energijos ir energetikos technologijas
 • Glaudus bendradarbiavimas su visame pasaulyje žinomais universitetais ir mokslinių tyrimų centrais, siekiant išspręsti pagrindinius iššūkius
 • Papildomos mokymosi veiklos, skirtos pagerinti studentų mokslinių tyrimų ir projektavimo įgūdžius, pavyzdžiui, modulis CEN901 tyrimų metodai (informacijos valdymas ir išraiška)

Šios programos absolventai, kaip ir visi XJTLU magistro laipsniai, uždirba Liverpulio universiteto laipsnį, kurį pripažįsta Kinijos švietimo ministerija.

Kodėl turėčiau studijuoti mažai anglies dvideginio išskiriančią elektros energiją ir energijos technologijas XJLTU?

Moduliai

Pagrindiniai moduliai

 • Tvari energija ir aplinka
 • Maitinimo sistemos tinklas ir „Smart Grid“
 • Branduolinės energijos technologijos
 • Tyrimo metodai
 • Tyrimo projektas / disertacija

Papildomi mokymosi veiklos moduliai

Norint baigti magistro laipsnį, reikia baigti papildomas mokymosi veiklas . Paprastai reikalingos ALA valandos bus paskirstytos tolygiai kiekvienam semestrui, ty 200 valandų per semestrą.

Karjera

Didėjanti vyresniųjų R

Patekimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

Viršutinės antros klasės (2: 1) apdovanojimai

KINIJA

 • 211 Projektas; Top 100 iš 2018 m. Šanchajaus reitingų - 75 proc. Ar daugiau
 • Ne 211 projektas; 2018 m. Šanchajaus reitingas - ne viršų 100 - 80–85 proc. Ar daugiau, priklausomai nuo jūsų bakalauro

Pastaba: Šanchajaus geriausių Kinijos universitetų reitingai kasmet atnaujinami

Kinijos pareiškėjai neprivalo dalyvauti AM magistrantūros studijų egzaminui.

ŠIAURĖS AMERIKA

3.0 kaupiamasis GPA (iš 4) arba 3.2 kaupiamasis GPA per paskutinius dvejus savo bakalauro studijų metus

KITI REGIONAI

Lygiavertė akademinė kvalifikacija

Akademinė fone

Bakalauro laipsnis (UK 2: 1 arba lygiavertis) finansų, apskaitos, ekonomikos, vadybos, mokslo ar inžinerijos srityse.

Anglų kalbos reikalavimai

Tikimasi, kad pareiškėjai, kurie nėra anglų kalba, atitinka šiuos anglų kalbos reikalavimus:

 • ne mažiau kaip 7,0 „IELTS“ anglų kalbos testas, ne mažiau kaip 6,5 bet kokio atskiro testo komponento;
 • Arba mažiausiai 600 TOEFL popieriaus testo arba 100 iš interneto TOEFL testo.

Pareiškėjams gali būti reikalaujama dalyvauti pokalbiuose ar bandymuose, kad būtų galima geriau parodyti savo anglų kalbos žinias.

Kinų kalbos reikalavimai

Tikimasi, kad pareiškėjai, kurie nėra gimtoji kinų kalba, atitiks šiuos kinų kalbos reikalavimus:

 • ne mažiau kaip 5 lygis HSK (Hànyǔ Shuǐpíng Kǎoshì) ir TOCFL (kinų kalbos kaip užsienio kalbos testas).

Pareiškėjams gali būti reikalaujama dalyvauti pokalbiuose ar bandymuose, kad jie dar labiau įrodytų savo Kinijos įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2019

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau