MRes mažai anglies dvideginio išskirianti elektros energija ir energijos technologijos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

MRes“ mažai anglies dvideginio naudojančios elektros energijos ir energijos technologijų programa suteikia jums pažangų ir sistemingą švietimą ir mokymą elektroninių mokslo ir technologijų srityse.

Programoje, sukurtoje reaguojant į spartų elektros energijos ir energijos technologijų vystymąsi Kinijoje ir visame pasaulyje, yra moduliai, apimantys saulės energijos keitiklius, vėjo energijos sistemas, energijos kaupimo technologijas ir išmaniuosius tinklus.

Didelis dėmesys skiriamas praktinei patirčiai ir praktinių įgūdžių ugdymui. Reikalingas 12 mėnesių trukmės išsamus tyrimų projektas, kuris baigia dėstomus modulius baigus disertaciją.

Kodėl turėčiau studijuoti mažai anglies dvideginio išskiriančią elektros energiją ir energijos technologijas XJLTU?

 • Sužinokite apie pasaulinės klasės įrenginius su pažangia eksperimentine įranga, įskaitant tinklo analizatorių, galios analizatorių ir elektrinių mašinų bandymo sistemą;
 • Įsitraukti į pažangiausias mokslinių tyrimų sritis, tokias kaip intelektinis ir efektyvus naujų elektros energijos ir energijos technologijų panaudojimas;
 • Nauda dėl glaudžių universiteto ryšių su tarptautiniais universitetais, tyrimų centrais ir pramone;
 • Uždirbkite Liverpulio universiteto laipsnį.

Žinios ir įgūdžiai

Baigę „MRes“ mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančios energijos ir energijos technologijos programą, turėsite:

 • supratimas apie moderniausias elektros energijos ir energijos technologijas;
 • gebėjimas ištirti ir kritiškai įvertinti dabartinių energijos valdymo, tvarumo, atsinaujinančiosios energijos ir branduolinės energijos technologijų tendencijas;
 • įgūdžiai planuoti, valdyti projektą ir komunikuoti sudėtingas idėjas;
 • patirtis atliekant išplėstinius tyrimus ir plėtojant projektinį darbą.

wind farm, wind energy, renewable energy

Moduliai

Privalomi moduliai

Papildomi mokymosi veiklos moduliai

Norint baigti magistro laipsnį, reikia atlikti papildomą mokymosi veiklą . Paprastai reikalaujamos ALA valandos bus paskirstomos tolygiai per kiekvieną semestrą, ty 200 valandų per semestrą.

Karjera

Šios programos absolventai yra gerai pasirengę atlikti mokslinius tyrimus ir plėtrą, ypač elektros energijos ir energijos srityse. Absolventai gali įsidarbinti tokiose pareigose kaip elektros energetikos sistemų inžinierius, elektros energetikos sistemų konsultantas, elektros technologijų konsultantas, elektros energijos projektų vadovas, tvarių miestų ir pastatų projektavimo konsultantas.

Mokesčiai

90 000 RMB už visą 18 mėnesių trukmės dieninę programą.

Universiteto studijų įmokos padengia jūsų studijų su mumis išlaidas.

Alumni nuolaida

Jei esate XJTLU , Liverpulio universiteto ar XJTLU Jiaotongo universitetas, automatiškai gausite 20 procentų nuolaidą už mokslą.

Mokėjimo būdai

Magistrantai turi galimybę mokėti mokestį už mokslą dalimis kiekvieną semestrą. Taip pat galite pasirinkti sumokėti mokesčius iš anksto registracijos metu. Tokiu atveju bus siūloma penkių procentų nuolaida nuo visų mokesčių.

Jums bus paprašyta nurodyti, kaip norėtumėte sumokėti mokesčius, kai patvirtinsite, kad sutinkate su besąlyginiu pasiūlymu.

Stipendijos

XJTLU siūlo dosnias stipendijas, sudarančias iki 50 procentų viso studijų mokesčio už visas XJTLU magistrantūros programas, atsižvelgiant į akademinius nuopelnus. Jei norite kreiptis dėl XJTLU magistro stipendijos, prašyme pateikite prašymą stipendijai gauti, nurodydami priežastis, kodėl jūs turėtumėte būti laikomi.

Patekimo reikalavimai

Būtiniausi atvykimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

 • Viršutinės antros klasės (2: 1) apdovanojimai

Kinija

 • 211 projektas; Top 100 2019 metų Šanchajaus reitingų - 75 procentai ar daugiau
 • „Non 211“ projektas; 2019 m. Šanchajaus reitingas, nepatenkantis į geriausiųjų sąrašą - 80–85% ar daugiau, atsižvelgiant į jūsų bakalauro įstaigą

Pastaba: Šanchajaus geriausių Kinijos universitetų reitingas kasmet atnaujinamas. Href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Kinijos pareiškėjai neprivalo dalyvauti AM magistrantūros studijų egzaminui.

Šiaurės Amerika

 • 3,0 kaupiamasis GPA (iš 4) arba 3,2 kaupiamasis GPA per paskutinius dvejus bakalauro programos metus.

Kiti regionai

 • Lygiavertė akademinė kvalifikacija.

Akademinė fone

 • Bakalauro laipsnis atitinkamoje srityje, tokioje kaip: elektrotechnika, elektronikos mokslas ir technologijos, telekomunikacijų inžinerija, kompiuterių mokslas ir technologijos, matematika, puslaidininkių fizika, automatika ir valdymas, įterptosios sistemos, šiluminė fizika ir kitos susijusios įmonės.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba arba jei nepermetėte anglų kalbos laipsnį, turėsite pateikti įrodymų apie savo anglų kalbos mokėjimą. Paprastai turėtumėte turėti vieną iš šių kvalifikacijų:

 • IELTS: 6,0 (mažiausiai 5,0 visuose skyriuose)
 • TOEFL iBT: 80

Jei praleisite anglų kalbos reikalavimus nuo 0,5 iki 1,0 visos IELTS grupės, tačiau patenkinsite kalbos reikalavimus, taikomus prieš sesiją vykstantiems anglų kalbos (PSE) kursams (įskaitant minimalius komponentų balus ar jų atitikmenis), galite būti priimami į PSE kursus atsižvelgiant į Programos direktoriaus patvirtinimas. Sėkmingai XJTLU į PSE kursą, galėsite pakeisti savo „ XJTLU Master“ pasiūlymo laišką į „Besąlygišką“ anglų kalbos lygiu.

Jei esate sąlyginis pasiūlymas savininkas, taip pat galite siųsti el.laišką pgadmissions @ XJTLU .edu.cn taikyti imtis vietoje Slaptažodžio anglų kalbos testą pateiktą XJTLU vietoj IELTS / TOEFL arba jo ekvivalentą.

Atminkite, kad slaptažodžio testą gali naudoti tik studentai, kuriems buvo suteiktas sąlyginis pasiūlymas studijuoti XJTLU . Universitetas suteikia vieną slaptažodžio tikrinimo galimybę kiekvienam sąlyginio pasiūlymo turėtojui. Remiantis balais, studentai gali būti įleidžiami arba gali būti reikalaujama priimti ir sėkmingai baigti penkių ar aštuonių savaičių intensyvų anglų kalbos pirminį kursą.

Be to, studentai, priimami į magistrantūros programą pasirenkant anglų kalbos prieš sesiją kursą, privalo studijų metu baigti anglų kalbos modulius, nurodytus programos specifikacijose, jei jie yra papildomo mokymosi veiklos plano dalis. XJTLU .

Kaip taikyti

Paraiškas reikia pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema:

 1. Spustelėkite / bakstelėkite taikymo nuorodą
 2. Sukurkite sąskaitą arba prisijunkite prie esamos paskyros
 3. Užpildykite savo paraišką

Kai jūsų programos abonementas bus sėkmingai sukurtas, atidžiai įveskite visą paraiškos formoje reikalaujamą informaciją ir įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga, išsami ir atnaujinta. Įkelkite reikiamus dokumentus į atitinkamus laukus.

Bet kuriuo metu galite prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti savo paraiškos formą. Jei, pateikę paraišką internetu, turite pateikti papildomų patvirtinamųjų dokumentų, siųskite dokumentus pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (nurodydami savo programos ID, vardą ir taikomosios programos pavadinimą).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai kreiptis į studijas XJTLU , apsilankykite „ Kaip kreiptis“ puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau