MRes modelio atpažinimas ir intelektualiosios sistemos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ši daug tyrimų reikalaujanti programa lavina pažangiausius įgūdžius, švietimą ir mokymą dirbtinio intelekto tyrimų srityse, įskaitant modelio atpažinimą, kompiuterinį matymą, mašininį intelektą ir intelektualiąsias sistemas.

Didelis dėmesys bus skiriamas praktinei patirčiai ir praktinių įgūdžių lavinimui, įgysite gilių žinių ir supratimo tokiomis temomis, kaip pažangiausias modelio atpažinimas, gilus kompiuterinio matymo, vaizdų ir vaizdo apdorojimo mokymasis ir sustiprinamasis mokymasis.

Sėkmingai baigę visus dėstomus modulius, studentai privalo vykdyti vienerių metų trukmės tyrimų projektą.

Kodėl turėčiau studijuoti modelio atpažinimą ir intelektualiąsias sistemas XJTLU ?

 • Pasinaudokite puikia tyrimų įranga, aprūpinta pažangia eksperimentine įranga ir moderniomis kompiuterių laboratorijomis, kurias palaiko pasaulinio lygio tyrimų ekspertai mašinų mokymosi ir modelių atpažinimo srityje;
 • Dirbti naujausiose mokslinių tyrimų srityse ir glaudžiai bendradarbiauti su garsiais tyrimų institutais ir pramone siekiant išspręsti pagrindinius iššūkius;
 • Įgykite pažangių tyrimų įgūdžių sparčiai augančioje srityje, turėdami geras darbo perspektyvas visame pasaulyje.
 • Dėstoma anglų kalba, labai patyrusiems akademiniams darbuotojams, turintiems daug įvairių tarptautinių žinių;
 • Uždirbkite Liverpulio universiteto laipsnį, kurį pripažįsta Kinijos švietimo ministerija.

Žinios ir įgūdžiai

Baigę MRes modelio atpažinimo ir intelektualiųjų sistemų studijas, galėsite:

 • naudoti žinias ir teorijas praktinėms problemoms spręsti vaizdo apdorojimo, vaizdo apdorojimo ir kompiuterinio matymo srityse;
 • naudoti matematines žinias ir teorijas praktinėms problemoms spręsti modelio atpažinimo, mašininio mokymosi, gilaus mokymosi ir pastiprinimo mokymosi srityse;
 • pademonstruoti gilų tyrimų metodų supratimą ir kūrybinius problemų sprendimo įgūdžius: identifikuoti inžinerines problemas ir kritiškai analizuoti, kurti ir įgyvendinti novatorišką sprendimą;
 • produktyviai dirbti tobulindami organizavimo, informacijos tvarkymo ir projektų valdymo įgūdžius.

This photo is free for public use. ?? If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

Moduliai

Privalomi moduliai

 • Gilus mokymasis kompiuterinės regos srityje
 • Vaizdo ir vaizdo apdorojimas
 • Pažangus modelio atpažinimas
 • Sustiprinimas Mokymasis
 • „MRes“ projektas

Papildoma mokymosi veikla

Norint baigti magistro laipsnį, reikia atlikti papildomą mokymosi veiklą . Paprastai reikalaujamos ALA valandos bus paskirstomos tolygiai per kiekvieną semestrą, ty 200 valandų per semestrą.

Karjera

Rinkos srityje reikalinga didžiulė tyrimų patirtis modelio atpažinimo, mašininio intelekto, gilaus mokymosi ir kompiuterinio matymo srityse.

Šios programos absolventai turės įgūdžių ir žinių, reikalingų tęsti doktorantūros studijas ar profesinę praktiką tyrimų ir plėtros inžinerijos įmonėse, tokiose kaip „Microsoft“, „Google“, „Facebook“, „Baidu“, „Alibaba“ ar „Tencent“.

Mokesčiai

90 000 RMB už visą 18 mėnesių trukmės dieninę programą.

Universiteto studijų įmokos padengia jūsų studijų su mumis išlaidas.

Alumni nuolaida

Jei esate XJTLU , Liverpulio universiteto ar XJTLU Jiaotongo universitetas, automatiškai gausite 20 procentų nuolaidą už mokslą.

Mokėjimo būdai

Magistrantai turi galimybę mokėti mokestį už mokslą dalimis kiekvieną semestrą. Taip pat galite pasirinkti sumokėti mokesčius iš anksto registracijos metu. Tokiu atveju bus siūloma penkių procentų nuolaida nuo visų mokesčių.

Jums bus paprašyta nurodyti, kaip norėtumėte sumokėti mokesčius, kai patvirtinsite, kad sutinkate su besąlyginiu pasiūlymu.

Stipendijos

XJTLU siūlo dosnias stipendijas, sudarančias iki 50 procentų viso studijų mokesčio už visas XJTLU magistrantūros programas, atsižvelgiant į akademinius nuopelnus. Jei norite kreiptis dėl XJTLU magistro stipendijos, prašyme pateikite prašymą stipendijai gauti, nurodydami priežastis, kodėl jūs turėtumėte būti laikomi.

Patekimo reikalavimai

Būtiniausi atvykimo reikalavimai

Jungtinė Karalystė

 • Viršutinės antros klasės (2: 1) apdovanojimai

Kinija

 • 211 projektas; Top 100 2019 metų Šanchajaus reitingų - 75 procentai ar daugiau
 • „Non 211“ projektas; 2019 m. Šanchajaus reitingas, nepatenkantis į geriausiųjų sąrašą - 80–85% ar daugiau, atsižvelgiant į jūsų bakalauro įstaigą

Pastaba: Šanchajaus geriausių Kinijos universitetų reitingas kasmet atnaujinamas. Href = "http://www.zuihaodaxue.com/zuihaodaxuepaiming2019.html

Kinijos pareiškėjai neprivalo dalyvauti AM magistrantūros studijų egzaminui.

Šiaurės Amerika

 • 3,0 kaupiamasis GPA (iš 4) arba 3,2 kaupiamasis GPA per paskutinius dvejus bakalauro programos metus.

Kiti regionai

 • Lygiavertė akademinė kvalifikacija.

Akademinė fone

 • Įprastas stojimo reikalavimas yra JK 2,1 laipsnio ar aukštesnis laipsnis susijusio dalyko (pavyzdžiui, skaitmeninės terpės technologijos, elektrotechnikos, informatikos ir technologijos, mechatronikos ir robotų sistemos) iš priimto universiteto ar kito aukštojo mokslo instituto. Taip pat gali būti svarstomos alternatyvios kvalifikacijos ir visos ne JK kvalifikacijos, lygiavertės JK mokslo ar inžinerijos laipsnio pagyrimo laipsniui. Kai kuriais atvejais gali būti svarstomas geras JK 2,2 laipsnio pagyrimo laipsnis, jei pademonstruojami stiprūs atitinkamų dalykų rezultatai arba pareiškėjas turi atitinkamą pramoninę patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba arba jei nepermetėte anglų kalbos laipsnį, turėsite pateikti įrodymų apie savo anglų kalbos mokėjimą. Paprastai turėtumėte turėti vieną iš šių kvalifikacijų:

 • IELTS: 6,0 (mažiausiai 5,0 visuose skyriuose)
 • TOEFL iBT: 80

Jei praleisite anglų kalbos reikalavimus nuo 0,5 iki 1,0 visos IELTS grupės, tačiau patenkinsite kalbos reikalavimus, taikomus prieš sesiją vykstantiems anglų kalbos (PSE) kursams (įskaitant minimalius komponentų balus ar jų atitikmenis), galite būti priimami į PSE kursus atsižvelgiant į Programos direktoriaus patvirtinimas. Sėkmingai XJTLU į PSE kursą, galėsite pakeisti savo „ XJTLU Master“ pasiūlymo laišką į „Besąlygišką“ anglų kalbos lygiu.

Jei esate sąlyginis pasiūlymas savininkas, taip pat galite siųsti el.laišką pgadmissions @ XJTLU .edu.cn taikyti imtis vietoje Slaptažodžio anglų kalbos testą pateiktą XJTLU vietoj IELTS / TOEFL arba jo ekvivalentą.

Atminkite, kad slaptažodžio testą gali naudoti tik studentai, kuriems buvo suteiktas sąlyginis pasiūlymas studijuoti XJTLU . Universitetas suteikia vieną slaptažodžio tikrinimo galimybę kiekvienam sąlyginio pasiūlymo turėtojui. Remiantis balais, studentai gali būti įleidžiami arba gali būti reikalaujama priimti ir sėkmingai baigti penkių ar aštuonių savaičių intensyvų anglų kalbos pirminį kursą.

Be to, studentai, priimami į magistrantūros programą pasirenkant anglų kalbos prieš sesiją kursą, privalo studijų metu baigti anglų kalbos modulius, nurodytus programos specifikacijose, jei jie yra papildomo mokymosi veiklos plano dalis. XJTLU .

"Dirbtinis intelektas (AI) keičia mūsų gyvenimą atpažįstant veidus, kalbą ir tekstą ir panašiai. Viskas turi modelį. Mūsų programa teikia pažangų ir sistemingą AI technologijų mokymą, įskaitant modelio atpažinimą, gilųjį mokymąsi ir stiprinamąjį mokymąsi."

Qiufeng Wang
Programos direktorius

Kaip taikyti

Paraiškas reikia pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema:

 1. Spustelėkite / bakstelėkite taikymo nuorodą
 2. Sukurkite sąskaitą arba prisijunkite prie esamos paskyros
 3. Užpildykite savo paraišką

Kai jūsų programos abonementas bus sėkmingai sukurtas, atidžiai įveskite visą paraiškos formoje reikalaujamą informaciją ir įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga, išsami ir atnaujinta. Įkelkite reikiamus dokumentus į atitinkamus laukus.

Bet kuriuo metu galite prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti savo paraiškos formą. Jei, pateikę paraišką internetu, turite pateikti papildomų patvirtinamųjų dokumentų, siųskite dokumentus pgadmissions @ XJTLU .edu.cn (nurodydami savo programos ID, vardą ir taikomosios programos pavadinimą).

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai kreiptis į studijas XJTLU , apsilankykite „ Kaip kreiptis“ puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau