MS švietimo lyderystėje

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Kodėl studijuoti edukacinį lyderystę Madonna University absolventų programoje?

  • Puikiai tinka neakivaizdinių studijų studentams, dirbantiems visą darbo dieną
  • Siūloma visi internete arba miesteliu
  • Griežta programa, turinti puikią reputaciją
  • Skatina bendradarbiavimą vadovavimo požiūriu
  • Sužinokite iš bet kurio interneto ryšio - galite užbaigti šį laipsnį klasėje arba 100% internete

Programos apžvalga

Mokslo magistras švietimo lyderystėje suprojektuotas taip, kad atitiktų skirtingų švietimo įstaigų lyderių poreikius. Jūs parengsite bendrus vadovavimo įgūdžius, kad padėtumėte dirbti su šeimomis, fakultetais ir bendruomenės nariais siekdami individualių ir institucinių tikslų. Paimkite supratimą apie tai, kaip jūs, kaip administratorius, galite daryti įtaką K-12 išsilavinimo politiniam, socialiniam, ekonominiam ir kultūriniam kontekstui. Išmokite ugdyti ir išlaikyti mokyklos kultūrą, kuri skatina studentų mokymąsi ir darbuotojų augimą. Pasiruoškite būti veiksmingu švietimo administratoriumi ir vaizduotės lyderiu, kartu kurdami profesionalų tinklą su kitais studentais ir instruktoriais. Baigę programą, jūs turėsite teisę gauti "K-12" statybos administratoriaus sertifikatą Mičigane.

Tavo ateitis

Studentų sėkmė

Lisa Diebel
Kodėl pasirinkote Madonna University ?
Aš pasirinkau Madonna University nes jis buvo netoli namų ir turėjo puikią reputaciją.

Ką manote, kad Madonna speciali patirtis ir mokymasis?
Visi mano profesoriai buvo labai atsidavę ir aistringi profesoriai. Jie iš tiesų rūpinosi studentais, kurie įtraukė mane į studentą ir studentus, kuriems man būtų patikėta. Mažasis klasės dydis taip pat buvo pliusas asmeniniams poreikiams.

Ką tu darai nuo baigimo, karjeros išmintingą? (aukštoji mokykla, darbdavys?)
Kai aš pirmą kartą baigiau prieš 11 metų, pradėjau dirbti Plymuto vidurinėje mokykloje savo FCS skyriuje. Aš buvau ten septynerius metus ir tada persikėliau į Rytų vidurinę mokyklą. Aš buvau čia penkerius metus. Visai neseniai aš priėmė poziciją Ohajo universitete, kaip asocijuotą dėstytoją ir programos koordinatorių. Aš pradėsiu OU 2016 m. Rugpjūtį.

Kaip jūsų Madonos laipsnis vaidino jūsų dabartinę padėtį?
Mano madonos laipsnis atvedė mane į naują iššūkį mano karjeroje. Aš lektorius ir atsakingas už katedros augimą.

Koks buvo jūsų labiausiai pasitenkinimas profesine ar asmenine patirtimi, kai baigėte studijas?
Mano labiausiai pasitenkinimo patirtis yra ta, kad dabar turėsiu galimybę būti tokiais profesoriais, kurie man labai įkvėpė. Mano ruožtu įkvėpė kitas kartos pedagogus.


Studijų planas

Studijų planas

Paskutinį kartą atnaujinta May 2018

Apie mokyklą

The mission of Madonna University, a Catholic and Franciscan institution of higher learning, is to instill in its students Christian humanistic values, intellectual inquiry, a respect for diversity, a ... Skaityti daugiau

The mission of Madonna University, a Catholic and Franciscan institution of higher learning, is to instill in its students Christian humanistic values, intellectual inquiry, a respect for diversity, and a commitment to serving others through a liberal arts education, integrated with career preparation and based on the truths and principles recognized within a Catholic tradition. Skaityti mažiau
Livonija , Galilordas , Chartijos miestelis Clintonas + 2 Daugiau Mažiau