MS saugos mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslo saugos Mokslas (MS-SS) studijų programą yra skirtas suteikti studentams praktinių studijuoja aviacijos saugos, taip pat darbuotojų sveikatos ir saugos srityje. Laipsnis programa gamina saugos specialistų, kurie yra kvalifikuoti teikiant saugos valdymo patirtį įvairių pramonės šakų. Absolventai galės teikti vadovavimo, mokymo ir orientavimo saugos įgyvendinimo ir atitikties klausimų, susijusių su EPS, OSHA, DOD, FAA, DOE, NTSB ir valstybės sveikatos, ir darbo vietos standartus ir bus parengtas tarnybos aviacija / erdvėlaivių, karinių , ir daug kitų pramonės šakų.

MS-SS laipsnis rengia absolventų profesinės saugos pozicijas organizacinių parametrų, įskaitant aviacijos įvairovė. Studentai bus suteikta darbo vietų, tokių kaip orlaivių avarijų tardytojo, aviacijos ar bendrąjį saugos vadybininkas, operacijos saugos koordinatoriaus ir saugos dizaineris. Laipsnis siūlo galimybę studentams tyrinėti tiek teoriniu, tiek pragmatišką drausmę, kad darbuotojų saugos ir sveikatos tapo. Ypač atsižvelgiant į didelę intereso privataus sektoriaus ir valdžios sektoriaus subjektų, šis laipsnis siūlo profesinės sveikatos ir saugos specialistams Išplėstinė išsilavinimą ir įgaliojimai, reikalingų sėkmingam saugos praktiką.

MS-SS yra 36 kredito valandos studijų programa, sudaryta iš Generalinės Core (15 kredito valandos), Mokslinių tyrimų Core (nuo 9 iki 12 kredito valandos), ir pasirenkant (nuo 9 iki 12 kredito valandos). Pasirenkamasis kursinių turi būti pasirinktas iš žemiau planinės sąrašą. Visi pasirenkamuosius kursus negali būti siūlomi kiekvienais metais. Patikrinkite nurodžiusi iš kursų pasiūla grafiką patarėjas.

Pirmenybė bus teikiama tiems pareiškėjams, turintiems bakalauro fone, kuri apima kolegijos lygio matematikos, socialinius, elgesio ir fizinius mokslus, aviacija, inžinerijos ar kitų susijusių disciplinų.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2017

Apie mokyklą

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona.

Embry-Riddle Aeronautical University's western campus is located in Prescott, AZ, north of Phoenix and a day trip away from Las Vegas, the Grand Canyon, and picturesque Sedona. Skaityti mažiau