MS biologijos srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Daugiau apie tai, kaip BU sprendžia koronaviruso krizę, skaitykite čia

Biologijos katedra siūlo tris takelius, vedančius į valstybę narę: kursinių, mokslinio darbo ir mokslinių darbų takelius. Kursų kursą galima baigti per vienerius metus, o mokslo darbus - per metus ir vasarą. Tyrimo darbo trasai paprastai reikia dvejų metų. Visuose trijuose kursuose studentai per pirmąjį programos semestrą paskiriami dėstytojams, kurie domisi jų dalimi.

Baigę magistrantūros programą, studentai turėtų būti pasirengę tolesniam absolventų mokymui arba galimai įsidarbinti dėstytojų ir (arba) mokslinių tyrimų pareigose akademinėse, pramonės, vyriausybės ar ne pelno organizacijose. Programa priima bakalauro stojančiuosius, turinčius susijusių disciplinų laipsnius, kai dėmesys buvo sutelktas į biologiją ar atitinkamą sritį. Studentai, turintys ankstesnį magistro darbą, gali perduoti kursų kreditus.

Mokymosi rezultatai

 1. Parodykite akademinį meistriškumą vienoje iš trijų biologijos sričių: ekologija, elgesys, evoliucija ir jūrų biologija; Neurobiologija; arba ląstelių ir molekulinė biologija.
 2. Įgyti konkrečios studijų srities kompetenciją vienoje iš trijų plačių katedros atstovaujamų sričių: ekologija, evoliucija, elgesys ir jūrų biologija; Neurobiologija; arba ląstelių ir molekulinė biologija.
 3. Įgyti įgūdžių ir kvalifikacijų, reikalingų įsidarbinti akademiniame, vyriausybiniame ar privačiame sektoriuje, susijusiuose su gyvybės mokslais.

Kursinių darbų takelio reikalavimai

Studentai turi atlikti 32 kreditus 500 lygio ir aukštesnių kursinių darbų, kurių minimalus pažymių vidurkis yra 3,0. Visi kreditai turi būti paskaitos, laboratorijos ar seminarų kursai. Šie kursai bus atrenkami vadovaujant dėstytojui, kuris yra pagrindinis studento patarėjas.

144615_pexels-photo-2280568.jpeg

Reikalavimai moksliniam popieriui

Reikalavimai kursui

Studentai turi atlikti 32 kreditus 500 lygio ir aukštesnių kursinių darbų, kurių minimalus pažymių vidurkis yra 3,0. Paprastai šie kursai bus atrenkami vadovaujant dėstytojui, kuris yra pagrindinis studento mokslinės literatūros skaitymo popieriaus skaitytojas (žr. Toliau). Bent 28 iš šių aukštojo mokslo kreditų turi būti gauti iš formaliojo kurso darbo (ty negali apimti kreditų iš mokslinių tyrimų kurso). Iki 4 kreditų gali būti biologijos skaitymai (BI 701/702).

Mokslinis darbas

Be aukščiau išvardytų kursų reikalavimų, studentas turi užpildyti mokslinės literatūros pagrindu parengtą darbą, pagrįstą naujausia literatūra ir tinkama bibliografija. Mokslinis darbas paprastai bus apie 30–80 puslapių pasirinkta dabartinės biologijos tyrimo tema. Jame paprastai bus keli skyriai ir išsamios literatūros nuorodos. Šis straipsnis bus parašytas pasitarus su dėstytoju iš Biologijos katedros, kuris bus pagrindinis skaitytojas. Mokslinį darbą pateikia tvirtinti studentų fakulteto komitetas iš dviejų skaitytojų. Galutinė kopija turi būti pateikta visiems komiteto nariams, katedrai, o vieną egzempliorių turėtų pasilikti studentas. Šis dokumentas nėra pateiktas GRS.

Tyrimo darbo kelio reikalavimai

Reikalavimai kursui

Studentai turi atlikti 32 kreditus 500 lygio ir aukštesnių kursinių darbų, kurių minimalus pažymių vidurkis yra 3,0. Mažiausiai 20 šių kreditų turi būti gauti iš formaliojo kurso darbo (ty negali apimti kreditų iš mokslinių tyrimų kurso). Iki 12 kreditų gali būti biologijos skaitymai (BI 701/702) arba biologijos magistro tyrimai (BI 595). Kursai bus atrenkami vadovaujant studento dėstytojui ir gali skirtis priklausomai nuo programos drausmės. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite Magistrantūros programos vadovą. Visą biologijos kursų sąrašą galite rasti čia.

Ląstelių ir molekulinė biologija

 1. CAS BI 552 molekulinė biologija (4 kreditai)
 2. GRS BI 621 Biochemija I (4 kreditai)
 3. Vienas ląstelių biologijos kursas (4 kreditai)
 4. Pasirenkamieji dalykai ir moksliniai tyrimai (20 kreditų, 500 ir daugiau)

Ekologija, elgesys, evoliucija ir jūrų biologija

MS ekologijos, elgesio, evoliucijos ir jūrų biologijos kursiniai darbai yra labai įvairūs. Studentai, konsultuodamiesi su patarėjais, parengia kursinių darbų ir tyrimų planą.

Neurobiologija

 1. GRS BI 755 korinio ir sistemų neurologija (4 kreditai)
 2. GRS BI 756 sistemos ir kognityviniai neuromokslai arba BI 741 neuroninės sistemos: funkcinių grandinių analizė (4 kreditai)
 3. GRS NE 500 neurologijos ribos (2 kreditai)
 4. GRS NE 501 Neurologijos ribos (2 kreditai)
 5. Pasirenkamieji dalykai ir moksliniai tyrimai (20 kreditų, 500 ir daugiau)

Baigiamasis darbas

Be aukščiau išvardytų reikalavimų, studentas turi baigti jų darbo komitetui priimtiną tyrimų programą, kuri veda prie baigiamojo darbo rengimo. Šį darbą turi patvirtinti trijų dėstytojų komitetas, į kurį įeina bent du dėstytojai iš Biologijos katedros. Galutinį skaitytojo patvirtintą darbą reikia pateikti elektronikos darbų ir disertacijų (ETD) administratoriui, kad baigiamoji mokykla juos patvirtintų iki tos dienos, kuri įrašyta į GRS pateikimo kalendorių.

Terminai

Oficialiai visų trijų takelių magistro laipsnio reikalavimai turi būti įvykdyti per trejus metus nuo pirmosios registracijos dienos. Tačiau studentai gali kreiptis į aukštesniąją mokyklą pratęsdami trejų metų terminą.

Finansavimas

Biologijos skyrius negarantuoja finansinės paramos MS studentams, nors yra ribotos dalinės stipendijos, o MS studentams dažnai yra mokytojo padėjėjo pareigų, kurios suteikia 6000 USD per semestrą. Jei susidomėjote šiomis galimybėmis, prašome tai nurodyti savo paraiškoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Welcome! Arts & Sciences is Boston University’s largest academic division, the heart of a world-class research university. Our faculty in the Graduate School of Arts & Sciences are among the w ... Skaityti daugiau

Welcome! Arts & Sciences is Boston University’s largest academic division, the heart of a world-class research university. Our faculty in the Graduate School of Arts & Sciences are among the world’s most respected professors, researchers, and professionals in their disciplines. Our alumni are leading innovation and research and making an impact in their fields. Our campus is Boston, a city vibrant with history, culture, and diversity, and teeming with potential for connections and careers. Skaityti mažiau