MS elektros ir kompiuterių inžinerijos srityje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Elektros ir kompiuterių inžinerijos katedra siūlo magistrantūros programas pasirinktose specialybės srityse, vedančiose į magistro, magistro ir daktaro laipsnius. elektros ir kompiuterių inžinerijos srityje. Dabartinė departamentų mokslinių tyrimų patirtis skirstoma į vieną iš šių sričių: biomedicinos inžinerija, ryšių / signalo apdorojimas, kompiuterių architektūra, kibernetinės-fizinės ir įterptosios sistemos, elektromagnetika / optika, maitinimo / galios elektronika ir VLSI. ECE departamentas taip pat yra pagrindinis NDSU tyrimų ir technologijų parko dalyvis.

Tyrimų priemonės ir įranga

Skyrius įsikūręs moderniame, gerai įrengtame pastate. Magistrantai gali naudotis laboratorijomis, prietaisų kabinetais ir kompiuterių paslaugomis, pradedant universiteto kompiuterine sistema ir baigiant katedros kompiuteriais. Tyrimų galimybes sudaro širdies ir kraujagyslių inžinerijos laboratorija, kompiuterių architektūros laboratorija, skaitmeninių sistemų laboratorija, EMI skydo patalpa, maitinimo ir galios elektronikos laboratorija, signalų apdorojimo ir sistemų laboratorija bei spausdintinių grandinių laboratorija.

Priėmimo sąlygos

Pageidautina, kad prieš atvykdami į NDSU susisiektumėte ir dirbtumėte su NDSU ECE profesoriumi, kad profesorius jums rekomenduotų dalyvauti programoje. Kiekvienas profesorius turės skirtingus lūkesčius dėl darbo, kurį jis / ji pareikalaus, kiekio ir tipo, kad jis galėtų rekomenduoti jus priimti į NDSU ECE magistrantūros programą. Pažvelkite į kiekvieno fakulteto svetainę ir susisiekite su dėstytoju, dirbančiu tyrimų srityje, kurioje jus domina tęsti magistrantūros studijas. Antrinis kelias yra turėti GRE balą, kuris yra bent 145 žodinis ir 155 kiekybinis, ir minimalus GPA 3,0 jūsų naujausiame elektrotechnikos ar kompiuterių inžinerijos laipsnyje, BS ar MS. GRE dalyko testas nėra būtinas. Norėdami būti priimtas kaip ECE ME studentas, turite turėti ne mažesnį kaip 145 žodinių ir 155 kiekybinių GRE balų balą ir ne mažesnį kaip 3,0 GPA savo elektrotechnikos ar kompiuterių inžinerijos bakalauro laipsnyje.

ME studentams, turintiems didelę ECE pramonės patirtį, gali būti atsisakyta 3,0 minimalaus GPA priėmimo reikalavimo. GRE dalyko srities testas nėra būtinas.

Finansinė pagalba

Katedroje yra ribotas tiek dėstytojų, tiek mokslinių tyrimų padėjėjų skaičius. Šios asistentijos numato mėnesinį atlyginimą mokslo metais, absolventų studijų atsisakymą mokslo metais ir vasarą, tačiau neapima minimalaus veiklos mokesčio. Be to, tiek katedroje, tiek miestelyje yra galimybių dirbti ne visą darbo dieną kaip greideriams, mokytojams, auklėtojams ir konsultantams. Šios padėjėjos skiriamos konkurso būdu - paprastai priėmimo metu į rudens semestrą.

Reikalavimai laipsniui

Inžinerijos magistras ir mokslo magistro laipsniai reikalauja mažiausiai 30 semestro kreditų už bakalauro laipsnį. Inžinerijos magistras yra tik kursinio darbo programa, kuriai reikalingas akmuo, susidedantis iš aplanko ar rašytinio egzamino. Mokslo magistro darbui turi būti paskirtos 6 valandos iš 30. Visi studentai turi išlaikyti galutinį žodinį egzaminą, apimančią kursinį darbą ir darbą.

Geras akademinis statusas

Visi absolventai turi išlaikyti 3,00 GPA ar geresnį lygį ir padaryti didelę pažangą siekdami laipsnio, kad išliktų geros būklės. Jei to nepadarysite, studentui gali būti teikiama finansinė pagalba ir (arba) galimybė užsiregistruoti į kursus ECE absolventų programoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Skaityti daugiau

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Skaityti mažiau