MS informacinių technologijų valdymo srityje

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

MS informacinių technologijų valdymo srityje

Verslo vertės suteikimas per IT

„McIntire“ vienerių metų magistro laipsnis informacinių technologijų (MS in MIT) vadyboje yra lyderis kuriant išminties technologijų vadovus ir strateginius verslo sprendimus priimančius asmenis. Suprasdami, kaip dabartines ir naujas technologijas galima geriausiai panaudoti, kad jų organizacijos būtų pelningesnės, produktyvesnės ir konkurencingesnės, „McIntire“ absolventai yra gerai pasirengę susidoroti su 21-ojo amžiaus valdymo iššūkiais.

Programa siūlo novatorišką mokymo programą, kurioje naudojamas realaus pasaulio problemų sprendimo metodas ir puikus dėstymas, skirtas mokymui ir verslo perspektyvos įtraukimui į klasę. Įdiegus vykdomąjį formatą, programa leidžia dirbantiems profesionalams iš įvairių pramonės šakų ir funkcinių sričių išlikti darbo vietoje, baigusiems laipsnį.

Akademikai

Kurkite lyderystę ir sukurkite vertę naudodami naujovišką IT valdymą

„McIntire“ „MS“ IT valdymo sistemoje suteikia išsamų pažangių technologijų, verslo ir elgsenos įgūdžių, kuriuos reikės valdyti ir vadovauti sudėtingoje, IT veikiančioje verslo aplinkoje, supratimą. Realaus pasaulio iššūkiais, skirtingomis perspektyvomis ir geriausia pramonės patirtimi jūs remsite savo patirtį ir pasitikite savo vadovavimo ir sprendimų priėmimo gebėjimais.

Kaip galite pasinaudoti MS IT programos valdymu

 • Padidinkite savo portfelio vertę. Mūsų naujoviška mokymo programa padeda jums įgyti naujų įrankių ir perspektyvų, kad būtų užtikrinta didesnė verslo vertė, efektyviai valdant informacines technologijas.
 • Išplėskite savo tinklą. Mūsų išskirtinai talentingas studentų organas iš įvairių pramonės šakų ir funkcinių sričių suteikia vidutiniškai 13 metų darbo patirties, įskaitant didelius vadovavimo ar techninius įsipareigojimus IT projektuose, produktų linijoje ar programoje.
 • Išplėskite savo perspektyvą. Mūsų fakulteto nariai yra skirti mokymui. Jie bus iššūkiai jūsų prielaidoms ir atneš verslo perspektyvą į klasę per garsiakalbius, atvejų analizę ir projektų patirtį.
 • Išlaikyti savo darbo ir gyvenimo pusiausvyrą. Mūsų vykdomojo formato dėka dirbantys specialistai gali likti darbo vietoje ir užbaigti laipsnį per vienerius metus, lankydami vieną savaitgalį per mėnesį Charlottesville mieste arba kas antrą šeštadienį Metro DC regione.

Priėmimas

„UVA“ „McIntire School of Commerce“ siekia pripažinti gerai apvalių asmenų grupę, kuri atneša į programą išskirtines intelektines galimybes, įvairią profesinę patirtį ir aistrą mokymuisi visą gyvenimą.

Priėmimo kriterijai

Priimti studentai yra akademiškai konkurencingi; sėkmingai išlaikė profesinės atsakomybės pareigas, susijusias su IT valdymu; ir parodyti charakterio savybes, pvz., motyvaciją, brandumą, atsparumą, vientisumą, gebėjimą dirbti su kitais, pasitikėjimą savimi ir vadovavimą. Taip pat gali būti svarstomi tokie veiksniai kaip perspektyvos įvairovė ir funkcinė patirtis už IT ribų.

Minimalūs reikalavimai

Kad būtų galima apsvarstyti galimybę atvykti į MIT programą, pareiškėjai privalo įrodyti, kad jie atitinka šiuos minimalius reikalavimus:

 • Turėkite suteiktą bakalauro laipsnį iš regioniškai akredituotos kolegijos ar universiteto. MS MIT programoje priima studentus, turinčius platų bakalauro laipsnį.
 • Turėti ne mažiau kaip dvejų metų profesinės patirties (po bakalauro laipsnį), apimantį reikšmingą vadybinį ar techninį dalyvavimą IT srityje.
 • Parodyti stiprius žodžiu ir raštu parašytus anglų kalbos įgūdžius. Gimtoji anglų kalba kalba gali tekti pateikti oficialius TOEFL arba IELTS balus. Išsamius reikalavimus rasite apsilankę https://www.commerce.virginia.edu/ms-mit/international.

GMAT, GRE ir EA informacija

Standartizuoti bandymų balai nereikalingi norint įeiti į MIT programą. Pareiškėjai gali savanoriškai pateikti savo magistrantūros vadybos priėmimo testą (GMAT), absolventų įrašų egzaminą (GRE) arba „Executive Assessment“ (EA) testų rezultatus, kad padėtų priėmimo komitetui geriau suprasti jūsų akademinį pasirengimą programai. Priėmimo komitetas pasilieka teisę paprašyti pareiškėjo pateikti oficialų, standartizuotą testo rezultatą, jei jie mano, kad papildomas akademinis duomenų taškas yra būtinas priimant sprendimą dėl priėmimo. Kollektsioonid

Terminai

Priėmimas į MS MIT programoje yra konkurencingas, o klasės klasė yra ribota. Tik baigtos paraiškos bus svarstomos priėmimui, o jūsų pranašumas bus taikomas kuo anksčiau.

Priimame tik vieną klasę per metus, o sekcijos yra Šiaurės Virdžinijoje ir Šarlotsvilyje. Abiejų skyrių klasės prasideda rugsėjo pradžioje.

Geležinkelių riedmenys bus tęsiami tol, kol bus laisvos vietos, su tokiais terminais:

 • Birželio 15 d
 • Liepos 1 d
 • Liepos 15 d
 • Rugpjūčio 1 d

Pritaikykite netrukus!

 • Užtikrinkite savo vietą konkrečiame skyriuje (Šiaurės Virdžinija arba Charlottesville)
 • Įtraukite į sąrašą mūsų studijų užsienyje kursui Argentinoje.
 • Būkite atsižvelgta į mūsų poreikiais pagrįstas departamentų stipendijas.

Ar turite keletą papildomų dienų netoli termino? Paklauskite pratęsimo! Pasiekite msmit@virginia.edu arba skambinkite 1 434-982-6920

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2019

Apie mokyklą

The McIntire School of Commerce is regarded as one of the nation's finest business schools, offering world-class programs at the undergraduate, graduate, and certificate levels. McIntire’s undergradua ... Skaityti daugiau

The McIntire School of Commerce is regarded as one of the nation's finest business schools, offering world-class programs at the undergraduate, graduate, and certificate levels. McIntire’s undergraduate program offers students a Bachelor of Science in Commerce degree; students may choose to concentrate in Finance, Accounting, Marketing, Management, or Information Technology. Skaityti mažiau
Charlottesville , Barselona + 1 Daugiau Mažiau