MS komercijoje

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

MS komercijoje

„The Economist“ pirmaujantis vadybos programos magistro laipsnis JAV užėmė 1 vietą

Apsvarstykite mažiau tradicinį, bet daugiau karjerą skatinantį kelią - UVA „MS in Commerce“, STEM pažymėtą laipsnį. Suvokkite savo bakalauro laipsnį su verslu ir pasukite į analitikos, finansų, vyriausybės, sveikatos priežiūros, valdymo, rinkodaros ar ne pelno karjerą. Vos per 10 mėnesių, jūs pristatysite aukščiausio lygio vadovams, išmoksite efektyviai dirbti įvairiose komandose ir išplėsti savo pasaulinį mąstyseną per pasaulinę panardinimo patirtį Europoje, Azijoje, Lotynų Amerikoje, Indijoje ar Artimuosiuose Rytuose.

Išgirsti apie „MS“ prekybos programoje vertę iš absolventų ir studentų.

Akademikai

Paspartinkite mokymosi kreivę

MS prekybos programoje, jums bus iššūkis integruoti disciplinos specifinių įgūdžių rinkinį, kurį sukūrėte kaip laisvųjų menų, mokslo ar inžinerijos studentus pasaulinio verslo kontekste. Jūs galite būti nustebinti tuo, kaip greitai jūsų perspektyva keičiasi ir kaip greitai galite įsigyti analitinių priemonių, reikalingų sudėtingoms verslo galimybėms įvertinti. Ir tai, kas paprastai trunka metus, kad išmoktų „darbe“, greitai įsisavinama, kai įsitraukiate į kruopščiai atrinktus atvejų tyrimus, komandinius projektus ir pokalbius su pramonės atstovais, skirtus patobulinti kritinį mąstymą ir patobulinti savo pristatymo įgūdžius.

1 dalis. Sukurkite verslo fondą

Integruota pagrindinė patirtis (17 kreditų)
Gauti 360 laipsnių vaizdą apie verslą per kursų turinį, integruotus projektus ir atvejų tyrimus, kurie padeda suprasti realaus verslo problemas.

2 dalis. Sukurti specialybę

Verslo analizė (15 kreditų)
Sužinokite, kokie įgūdžiai, technologijos ir praktika yra reikalingi norint sukurti, kurti ir analizuoti duomenų rinkinius, taip pat pranešti apie prasmingas įžvalgas įvairioms auditorijoms.

Finansai (15 kreditų)
Sukurti išsamų pasaulinių finansų rinkų ir sistemų supratimą, taip pat finansines, analitines ir sprendimų priėmimo priemones, reikalingas sėkmei.

Rinkodara

3 dalis. Ištirti pasaulinį verslo kontekstą

Pasaulinė panardinimo patirtis (GIE užsienyje) (8 kreditai)
Ištirti pasaulinio verslo iššūkius ir išmokti vienos didžiausio pasaulio regiono verslo aplinkos dinamiką.

Priėmimas

„McIntire School of Commerce“ ieško gerai apvalių asmenų, kurie atneša išskirtinių intelektinių gebėjimų, įrodytą akademinį pasirengimą ir aistrą savo pasirinktai studijų sričiai. Absolventų priėmimo komitetas ieško stiprių akademinių gebėjimų ir charakterio požymių, tokių kaip motyvacija, brandumas, tvirtumas, vientisumas, gebėjimas dirbti su kitais, pasitikėjimas savimi ir vadovavimas. Mes stengiamės pasiekti klasės aplinką su įvairiomis perspektyvomis ir gyvenimo patirtimi.

Terminai

MS prekybos programoje prasideda kartą per metus, pradedant rugpjūčio viduryje ir baigiant kursinių darbų pabaigoje birželio pabaigoje. Paraiškos programai priimamos pagal tvarkaraštį nuo lapkričio iki birželio.

Paraiškos, gautos po birželio 1 d. Termino, bus peržiūrimos nuolat, kol bus vietos. Atkreipkite dėmesį, kad rekomenduojami terminai tarptautiniams pareiškėjams, kurie šiuo metu studijuoja už Jungtinių Valstijų ribų, yra sausio 1 d., O galutinis terminas, į kurį turi būti atsižvelgta pirmame stipendijų turo etape, yra vasario 1 d.

* Tarptautiniai pareiškėjai, kreipdamiesi į 1-ojo sausio mėnesio terminą, turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad visos reikalingos medžiagos turi būti gautos iki galutinės datos, įskaitant oficialius testų rezultatus, rekomendacijas ir, jei reikia, vertinimus pagal kursus. Netinkamos paraiškos nebus peržiūrimos, kol nebus gautos visos medžiagos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The McIntire School of Commerce is regarded as one of the nation's finest business schools, offering world-class programs at the undergraduate, graduate, and certificate levels. McIntire’s undergradua ... Skaityti daugiau

The McIntire School of Commerce is regarded as one of the nation's finest business schools, offering world-class programs at the undergraduate, graduate, and certificate levels. McIntire’s undergraduate program offers students a Bachelor of Science in Commerce degree; students may choose to concentrate in Finance, Accounting, Marketing, Management, or Information Technology. Skaityti mažiau
Charlottesville , Barselona + 1 Daugiau Mažiau