MS psichologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Lehigh University Psychology Department

Lehigh University psichologijos katedra yra daug tyrimų reikalaujanti katedra, kurioje doktorantai ir dėstytojai bendradarbiauja trijose srityse: pažinimo, raidos ir socialinėje psichologijoje. Daugelis mūsų MS programos absolventų tęsia puikų daktaro laipsnį. ir Psy.D. programos.

Baigti psichologijos laipsnį - su pažinimo, raidos ir socialinės psichologijos specialybėmis. Lehigh University psichologijos magistrantūros programa yra atrankinė, daug tyrimų reikalaujanti programa, orientuota į pažinimo, raidos ir socialinę psichologiją, o mūsų dėstytojai ir studentai dažnai dirba šių sričių sankirtoje.

Katedra priima daugiausia daktaro laipsnius. studentai, įgiję magistro laipsnį dirbdami doktorantūroje. Bet kiekvienais metais keli aukštos kvalifikacijos studentai taip pat gali būti priimami į mokslo magistro laipsnį. Daktaras ir VN studentai nustato savo specializacijos sritį per savo mokslinių tyrimų patirtį ir atranką į absolventų seminarus.

Lehigh University psichologijos katedra yra daug tyrimų reikalaujanti katedra, kurioje doktorantai ir dėstytojai bendradarbiauja trijose srityse: pažinimo, raidos ir socialinėje psichologijoje. Be to, mes dažnai glaudžiai bendradarbiaujame su kitų departamentų, programų ir kolegijų tyrėjais, įskaitant sveikatos, medicinos ir visuomenės programą, pažinimo mokslo programą, taip pat verslo ir švietimo kolegijas. Daugelis laboratorijų taip pat bendradarbiauja su kitų institucijų tyrėjais.

Svarbiausios magistrantūros programos

Mažas yra gražus. Programa yra sąmoningai maža, užtikrinant palankų dėstytojų ir studentų santykį, glaudų dėstytojų ir studentų bendradarbiavimą bei įgimtą atmosferą. Mes planuojame išplėsti nuo dabartinio mūsų 17 studentų priėmimo iki maždaug 20 studentų visu pajėgumu.

Šiuolaikiškos technologijos. Gerai įrengtos psichologinės laboratorijos suteikia puikias sąlygas tyrimams. Departamentas turi daugybę tyrimų galimybių kiekvienoje iš mūsų trijų specializacijos sričių. „Lehigh“ turi modernią tinklo sistemą ir puikią internetinę biblioteką bei informacinę paramą. Departamentas taip pat turi savo kompiuterinę įrangą, teikiančią statistinę, eksperimentinę ir bendrosios paskirties programinę įrangą.

Didelė finansinė parama. Paprastai nuolatiniam dieniniam statusui priimtiems studentams paprastai suteikiama galimybė netaikyti visos studijų kainos ir kasmetinė 9 mėnesių stipendija (201 620 USD - 21 630 USD). Parama gali būti teikiama mokymo, mokslinių tyrimų, abiturientų arba stipendijų forma (pastaroji kartais gauna didesnę stipendiją). Papildoma pagalba paprastai teikiama vasarą. Vertindami mūsų paramos paketą, turėkite omenyje, kad pragyvenimo išlaidos čia yra daug mažesnės nei didžiuosiuose miestuose.

Idiliška vieta. Lehigh parko tipo miestelis istoriniame Betliejuje, Pensilvanijoje, yra labai miškingas buvęs medelynas su gebenėmis apaugusiais Viktorijos laikų epochos mūriniais pastatais. Trečiame pagal dydį Pensilvanijos metropoliniame rajone (630 000 gyventojų) įsikūręs Lehigh slėnis apjungia miesto ir kaimo gyvenimo pranašumus. Tai yra trumpas atstumas nuo Niujorko, Filadelfijos, Pocono kalnų ir Naujojo Džersio kranto.

Magistrantūros programos reikalavimai

MS laipsnis daugiausia suteikiamas studentams, dirbantiems jų doktorantūros srityje. Tačiau aukštos kvalifikacijos studentai taip pat gali būti priimti dėl mokslo magistro laipsnio.

Kursinis darbas: Būtiniausi kursai apima: du pagrindinius kursus, apimančius kognityvinę psichologiją, raidos psichologiją ar socialinį pažinimą; du statistikos ir tyrimų metodikos kursai; profesinio tobulėjimo seminaras; ir du pasirenkamus kursus, patvirtintus patarėjo.

Tyrimai: Visi studentai vykdo mokslinius tyrimus per visą savo gyvenimo programą. Formalūs reikalavimai apima pirmakursių projektą, kuris paprastai sudaro pagrindą magistro darbui.

Specializacijos sritys

Pagrindinės katedros specializacijos sritys:

Pažinimas ir kalba: platus pažintinės psichologijos ir pažintinio neuromokslo mokymas; speciali kognityvinės kontrolės ir dėmesio, vykdomųjų procesų, atminties, žinių pateikimo, kalbos, priežastinio pagrindimo ir suskirstymo į kategorijas kompetencija.

Socialinis ir pažintinis vystymasis: Tyrimai apima daug pagrindinių vystymosi temų, įskaitant pažintinę, metakognityvinę ir suvokimo raidą; kalbos, pasakojimo ir raštingumo raida; simbolinė ir pjesių raida; prisirišimas, socialinis ir emocinis bei moralinis vystymasis; lyties ir tapatybės ugdymas; socialinis santykinis ir socialinis bei kultūrinis vystymasis ir gyvenimo trukmės vystymasis.

Socialinis pažinimas ir asmenybė: situacinės įtakos, individualių skirtumų ir informacijos apdorojimo mechanizmų derinimas, siekiant sukurti socialinį pažinimą ir elgesį. Dabartiniai akcentai apima sąmoningą ir nesąmoningą poveikį socialiniam sprendimui, socialinę įtaką, išankstinius nusistatymus ir stereotipus, tikslus, motyvaciją ir savireguliaciją bei socialinius ir pažintinius pokyčius, susijusius su senėjimu ir sveikatos būkle, įskaitant susidorojimą ir depresiją.

Patekimo reikalavimai

Priėmimas atidarytas: rudenį / pavasarį

Paraiškų peržiūros galutinis terminas: sausio 1 d

Kontaktinė informacija

Profesorius Almutas Hupbachas, absolventų direktorius
Paštas: alh309@lehigh.edu
Telefono numeris: 610-758-6762

Priėmimo sąlygos

  • 2 Rekomendacijos laiškai
  • GRE testas Būtina

Tarptautiniai pareiškėjai

Tarptautiniai pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos įgūdžius, lygius reikalaujantiems laipsnį siekiančių studentų. Visi tarptautiniai kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, privalo laikyti TOEFL testą ir pateikti balus.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Skaityti daugiau

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Skaityti mažiau