MS valdymo informacinėse sistemose

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apie

Vadybos informacinių sistemų laipsnis yra skirtas suteikti profesionaliam administratoriui / vadybininkui pusiausvyrą tarp techninių žinių ir organizacinių žinių viskas nuo informacijos technologijų taikymo iki verslo problemų sprendimo. MS laipsnis vadybos informacinėse sistemose gali būti uždirbtas internete, universitetuose arba internetu ir universitetuose.

Departamento tikslai ir uždaviniai

Baigę vadybos informacinių sistemų magistro laipsnį, absolventai galės įrodyti:

 • Informacinių sistemų valdymo ir technologijų žinių pagrindas.
 • Gebėjimas integruoti informacines sistemas ir verslo fondų žinias.
 • Komunikacijos, tarpasmeninio ir komandinio darbo įgūdžiai.
 • Analitiniai ir kritinio mąstymo įgūdžiai.

Mokymo programų praktinis mokymas (CPT)

Šių MIS studijų pakopų kursai, MIS 542, MIS 552, MIS 573, MIS 576, MIS 583, MIS 584 ir MIS 585, reikalauja projekto ar stažuotės kaip klasės dalis. CPT yra prieinama stažuotei užbaigti. Studentai turi teisę kreiptis dėl CPT po dviejų nuoseklių semestrių studijų, susijusių su jų MS, valdymo informacinėse sistemose; vasara neatitinka semestro. Kiekvienas studentas gali atlikti vieną CPT per visą studijų programą (CPT leidžiama tik vienam semestrui už vieną kursą). Jei studentas nebaigia kursų, kai jie atlieka savo CPT, jie negali gauti kito CPT, jei jie vėl ima kursą. CPT bus laikomas praktiniu stažuotės projektu kaip kurso dalis. Studentai, kurie nusprendžia atlikti CPT, privalo pateikti kursų instruktoriui ataskaitą semestro pabaigoje, kad jie būtų vertinami kaip kurso dalis. Studentai, kurie nusprendžia dėl CPT, turi užsiregistruoti visą darbo dieną (užsiregistravę ne mažiau kaip trims magistrantūros lygio MIS kursams) semestro metu, nebent jiems reikia mažiau kreditų valandų. Be to, studentams reikia patvirtinimo iš Tarptautinio studentų tarnybų biuro, o taip pat ir kurso instruktoriaus, su kuriuo CPT yra susijęs.

Konsultavimas

Nauji studentai turi kreiptis į skyrių dėl pirminio konsultavimo planuojant studijų programą, kuri atspindi jų interesus ir atitiktų laipsnio reikalavimus. Studentai taip pat privalo susipažinti su laipsnio audito sistema per visą savo kolegijos karjerą, kad patikrintų, ar laikomasi laipsnio reikalavimų.

Klasifikavimo politika

Bent jau C kategorijos yra privalomos visoms programos sąlygoms (įskaitant ACC 311, BUS 322, MAT 121 arba ECO 213, CSC 225 ir CSC 275 ir tt). MIS departamento didžiosios įmonės turi išlaikyti bent 3,0 balų lygio vidurkį, kad gautų MIS laipsnį. Dvi iš eilės egzaminų semestrai gali trukti vieneriems metams. Programoje yra priimtinas tik vienas „C“ arba „C“ (C lygio arba mažesnio lygio lygis nėra priimtinas 500 lygių klasėse). Norėdami uždirbti MS MIS laipsniu, reikalingas minimalus vidurkis 3,0 laipsnių visuose absolventų lygio kursuose, kurių imamasi laipsnio pabaigoje. MIS magistro laipsnio kandidatas negali atlikti nė vieno laipsnio reikalaujamos valandos CR / NC pagrindu. B (3.0) ar geresnis laipsnis yra būtinas MIS Capstone (MIS 584) arba projekto kursuose (MIS 583) arba baigiamojo darbo (MIS 585) kursuose (B arba žemesnės klasės pažymiai) negalima priimti).

PASTABA: Studentai taip pat turėtų kreiptis į šio katalogo magistro laipsnių skyriui priimtiną universitetų politiką.

Bendravimo įgūdžiai

Įstojusiems į studentus privaloma išlaikyti diagnostikos rašto egzaminą, kurį administruoja Mokymo ir mokymosi centras. Studentams, turintiems rašytinių trūkumų, gali prireikti rašyti „ENG 309 Professional“.

Reikalavimai laipsniui114840_Skjermbilde2019-05-07kl.16.03.50.png

1 Studentai, pasirinkę baigiamąjį darbą, neprivalo užbaigti MIS pasirenkamųjų

2 Prieš registruodamiesi MIS 584, turi būti baigtas ne mažiau kaip 27 studijų valandos.

3 MIS 585 yra dar viena uždarymo parinktis (kurią galima paimti iš MIS 584 arba MIS 583). Pasirinkus disertacijos variantą, nebūtina pasirinkti MIS pasirenkant.

Svarbios pastabos: Pasirenkamieji: MIS 576 arba MIS 578 turi būti laikomi MIS pasirenkamais.

Baigimo reikalavimai

 1. Vadybos informacinių sistemų fakulteto patarėjo atranka arba paskyrimas.
 2. Visų MS poreikių įgyvendinimas MIS.
 3. Mažiausias B vidurkis (3,0) MIS 502, MIS 513 ir MIS 523.

Ne mažiau kaip 24 valandos kursų, reikalingų laipsniui, turi būti baigtos imatrikuoti į katedrą.

Magistro uždarymas

Visi MIS absolventai turi užpildyti MIS 584 arba MIS 583 arba MIS 585. Absolvento projekto pobūdis priklauso nuo asmens karjeros tikslų ir gali apimti praktinę patirtį.

Projektai gali apimti, pavyzdžiui, informacinės sistemos, skirtos esamam organizaciniam poreikiui, projektavimą / analizę; vienos ar kelių duomenų bazių, skirtų galimam organizaciniam poreikiui, kūrimas; valdymo poreikių arba informacijos, kuri yra prieinama esamoje duomenų bazėje, analizė; tinklų analizė, projektavimas, saugumas ir valdymas. Jei projektas / disertacija nėra baigta per šias pirmąsias tris ar šešias valandas, studentai privalo užsiregistruoti MIS 586 / MIS 587 (nulis kredito valandos, viena apmokestinama valanda) kiekvieną rudens ir pavasario semestrą, kol baigiamas akmuo / projektas / darbas.

UIS politika draudžia studentams, kurie nėra registruoti, naudotis universiteto ištekliais. Jei prašoma ir patvirtinama atostogos, nereikia nuolatinės registracijos. Jei nebus gauta atostogų, reikės atgaline data registruoti vieną kredito valandą per semestrą.

Internetinis laipsnis

Vadybos informacinių sistemų laipsnis yra skirtas suteikti profesionaliam administratoriui / vadybininkui pusiausvyrą tarp techninių žinių ir organizacinių žinių viskas nuo informacijos technologijų taikymo iki verslo problemų sprendimo. MS laipsnis vadybos informacinėse sistemose gali būti uždirbtas internete, universitetuose arba internetu ir universitetuose.

Taikomosios medžiagos ir priėmimo kriterijai

 • Minimali bakalauro studijų pakopa turi būti 2,75 arba didesnė.
 • GMAT balas arba GRE rezultatas reikalingas, nebent pareiškėjas turi bendrą bakalauro laipsnį GPA, didesnę nei 3,00, arba akredituoto JAV universiteto studijų pakopą arba 5 metų reikšmingą, profesinę patirtį MIS srityje (reikalinga patirtis).
 • Tarptautiniai studentai: Minimalus TOEFL balas yra 90 (elektroninis) arba 575 (popierius).

Būtini kursų reikalavimai

Visų prielaidų, įskaitant:

 • Įvadiniai vadybos ir finansų apskaitos kursai (arba ACC 311)
 • Vienas gamybos / operacijų valdymo semestras (pvz., BUS 322)
 • Vienas statistikos semestras (pvz., MAT 121 arba ECO 213)
 • Vienas iš linijinių algebrų ar matematikos semestrų
 • Kompetencija struktūrizuotoje aukšto lygio programavimo kalba (atsižvelgiant į CSC 225 ir CSC 275 ar kursinį darbą Java, C, Visual Basic, COBOL, C ar Fortran arba praktinę patirtį).

Pastaba: visi priėmimai yra sąlyginiai, kol bus įvykdytos prielaidos.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We’re proud to be one of three campuses of the world-class University of Illinois. The University of Illinois at Springfield provides an intellectually rich, collaborative, and intimate learning envir ... Skaityti daugiau

We’re proud to be one of three campuses of the world-class University of Illinois. The University of Illinois at Springfield provides an intellectually rich, collaborative, and intimate learning environment for students, faculty, and staff, while serving local, regional, state, national, and international communities. Skaityti mažiau
Springfildas , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau