MSC Biocontrol sprendimai augalų sveikatai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Auginti naujos kartos mokslininkus augalų apsaugos srityje BOOST atitinka ekologiškų augalų gamybos technologijų reikalavimus, sukuriant naujos kartos mokslininkų ir specialistų, dirbančių augalų sveikatos srityje.

 • Laipsnis: magistro laipsnis
 • FI (pradinis mokymas) / FC (vykdomoji mokykla) / FP (tęstinis mokymas)
 • Trukmė: 2 metai
 • Vieta: Sophia Antipolis / Institut Sophia Agrobiotech
 • Kalba: Anglų


Ekologiškų augalininkystės technologijų įdiegimas, mažinant pavojų ir riziką žmonių sveikatai ir aplinkai, yra didžiausias iššūkis visame pasaulyje. Šią iššūkį susiduria visi ekonomikos sektoriai, gaminantys ar naudodamiesi augalais: žemės ūkis, žemės ūkio maisto produktai, kosmetika, farmacija.


Tikslai

 • Trasa mokoma anglų kalba
 • Studentų panardinimas į tarptautiniu mastu pripažintas laboratorijas ir MTEP centrus.
 • Integruotas tarpdiscipliniškumas
 • Pritaikomas mokymas dėka profesionalių komandinio darbo projektų ir stažuotės.

Galimybės sutelkti dėmesį į:

Augalų gerinimas, molekulės ir medžiagos augalų sveikatai arba biokontrolei naudojant makro ir mikroorganizmus.

Pagrindinis pasaulinis iššūkis yra ekologiškų augalų auginimo technologijų diegimas, kuo labiau sumažinant pavojus ir riziką žmonių sveikatai ir aplinkai. Ši problema kyla visuose ekonomikos sektoriuose, kuriuose gaminami arba naudojami augalai: žemės ūkis, žemės ūkio maisto produktai, kosmetika, farmacija.

Program
alt = "Programa ir turinys

Daina mokoma anglų kalba; Studentų panardinimas į tarptautiniu mastu pripažintas laboratorijas ir MTTP centrus; Integruotas tarpdiscipliniškumas; Pritaikomas mokymas dėka mentuojamų profesionalių komandinio darbo projektų ir stažuočių; Galimybės sutelkti dėmesį į: augalų tobulinimą, molekules ir medžiagas augalų sveikatai arba biokontrolę naudojant makro- ir mikroorganizmus.

Pagrindinis pasaulinis iššūkis yra ekologiškų augalų auginimo technologijų diegimas, kuo labiau sumažinant pavojus ir riziką žmonių sveikatai ir aplinkai. Ši problema susiduria su visais ūkio sektoriais, kurie gamina arba naudoja augalus: žemės ūkį, žemės ūkio maisto produktus, kosmetiką, farmaciją. Augti naujos kartos mokslininkų augalų apsaugos srityje.

BOOST mokymo programa yra unikali Prancūzijoje ir viena iš tik keleto panašių tarptautinių programų; "Akis į akį" ir internetinis mokymasis; Lanksčios ir individualios mokymosi galimybės su skirtingais pasirinktais takais; Moksleivius individualiai globoja ir prižiūri biokontroliavimo ekspertai; Tęstinio mokymo galimybės.

BOOST mokymai teikiami anglų kalba, vykdomi "Université Côte d'Azur" laboratorijose ir jos akademinėse bei pramonės partnerėse, įsikūrusiuose Sophia Antipolis mokslo ir technologijų parke (Pietų Prancūzija).

1 metai

 • Pagrindai: Biologija *, Skaitmeniniai įrankiai, Įstatymai ir intelektinė nuosavybė, Valdymas
  * Įvadas į biokontrolę; Ekotoksikologija; Analitinė chemija; Formavimo technologijos; Augalų fiziologija ir genetika; Evoliucija ir adaptacija, ekologija
 • Patyrę projektai profesinėje aplinkoje: moksliniai tyrimai, plėtra, ekspertizė
 • Profesinė 6 mėnesių stažuotė mokslinių tyrimų laboratorijoje ar kompanijoje

2 metai

 • Pagrindai: Biologija *, Skaitmeniniai įrankiai, Įstatymai ir intelektinė nuosavybė, Valdymas
  * Nauji žemės ūkio valdymo metodai; Augalų fiziologija ir genetika; Gyventojų genetika, biologija ir dinamika, chemijos ir elgesio ekologija
 • Patyrę projektai profesinėje aplinkoje: moksliniai tyrimai, plėtra, ekspertizė
 • Profesinė 6 mėnesių stažuotė mokslinių tyrimų laboratorijoje ar kompanijoje


Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą: 4000 EUR per metus. Mokestis už mokslą gali skirtis atsižvelgiant į jūsų gyvenamosios vietos statusą, ty jei esate ES valstybės ar šalies, esančios už ES ribų, gyventojas. Be to, studentams bus teikiama finansinė parama (poreikiai pagrįsti ar įvertintos stipendijos), o kiti mokymosi šaltiniai taip pat bus prieinami per kiekvieną mokymo kursą.


Priėmimas

Tinkami gauti studentai, turintys 180 ECTS kreditų ir norintys specializuotis į augalų genetinio tobulinimo, biologinės kontrolės, gynybos stimuliavimo ar biostimuliacijos tyrimus ir inovacijas.

Anglų kalbos mokėjimas reikalingas, remiantis TOEFL, TOEIC balais ar vidiniu anglų kalbos testu.

Nice


Ateities karjera

BOOST skatina specialistų, turinčių patirties vadovauti projektams visuose sektoriuose, susijusiuose su augalų sveikatos tyrimais ir inovacijomis, mokymą. Absolventai sukurs platų vaizdą apie susijusius iššūkius, disciplinas ir suinteresuotąsias šalis. Kaip būsimieji profesionalai, studentams bus suteiktos žinios, praktinė patirtis ir patirtis, kad jie galėtų būti tyrinėtojais, tyrimų ir plėtros lyderiais išplėtimo paslaugų ir pramonės srityse arba konsultavimo kompanijų, viešųjų įstaigų ir NVO ekspertais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Université Côte d’Azur is a recently created cluster of higher education establishments on the French Riviera that brings together all the major players in higher education and research in the region. ... Skaityti daugiau

Université Côte d’Azur is a recently created cluster of higher education establishments on the French Riviera that brings together all the major players in higher education and research in the region. Université Côte d’Azur aims to develop a new, 21st-century model for French universities, based on new interactions between disciplines, a new form of coordination between research, teaching, and innovation, and strong partnerships with the private sector and local authorities. In January 2016, Université Côte d’Azur won a prestigious “IDEX” award from the French government for its UCAJEDI project, placing it among the top 10 world-class, comprehensive universities in France. Skaityti mažiau