Oficialus aprašymas

Šia programa siekiama suteikti intelektinės nustatymą, per kurį studentai gali tiek kurti išsamesnę dėkingi pagrindinių sričių taikomosios psichologijos ir pagerinti savo praktinius ir analitinius įgūdžius. Šia programa siekiama suteikti mokymosi aplinką, per kurį sėkmingai studentas:

 • Įgyti žinias ir supratimą apie pagrindinių sričių taikomosios psichologijos (pvz Švietimas, sveikatos, Neuropsichologija, konsultavimo, verslo ir psichoterapija)
 • Kurti pagrindinius praktinio / mokslinių tyrimų įgūdžius plačiai atitinkamus įvairiose srityse per taikomosios psichologijos
 • Įgyti žinių ir kritiškai suprasti įvairių mokslinių tyrimų metodus ir statistinių metodų, kuriuos galima traktuoti kaip tikslinga magistrantūros lygio mokymo psichologijos
 • Įgyti patirties kuriant praktinius tyrimus, analizės ir ataskaitų įgūdžius dirbti bet kaip komanda arba asmeniškai narys.
 • Padaryti tinkamą indėlį į mokslinių tyrimų teritorijoje, Taikomosios psichologijos srityje (taikoma tiems užbaigti magistro laipsnį).

Studentai, kurie yra įpareigotos prieš užbaigiant pakankamai kreditų už Rašyti diplomą taikomosios psichologijos sudarymo gali kreiptis dėl antrosios pakopos studijų sertifikatas sudarymo nutraukti savo studijas.

Minimalus reikalavimas yra 60 išrūšiuoti kreditai, kurie turi būti įtraukti į tyrimo metodai taikomosios psichologijos modulį. Iš PgCert apdovanojimas yra bendrinis skyrimo ir nebus Taikomoji psichologija pavadinime.

Moduliai

MSC Taikomoji psichologija
Dėl šios sudarymo šie moduliai turi būti sėkmingai įvykdytas:

 • Tyrimo metodai taikomosios psichologijos
 • Taikomoji Neuropsichologija švietimo
 • Šiuolaikinė mokslinė ir klausimai Taikomosios psichologijos
 • Konsultavimo ir psichoterapijos Taikomosios psichologijos
 • Taikomoji Verslo psichologija
 • Išplėstinė Disertacija Taikomosios psichologijos

Rašyti diplomą Taikomoji psichologija


Tai išeiti apdovanojimas. PGDip.in Taikomoji psichologija yra apdovanotas už sėkmingą 120 kreditų visoje mokė moduliai.

Pranešimo Universiteto pažymėjimas
Studentai, kurie yra įpareigotos prieš užbaigiant pakankamai kreditų už Rašyti diplomą taikomosios psichologijos sudarymo nutraukti savo studijas kreiptis dėl antrosios pakopos studijų pažymėjimo išdavimo.

Minimalus reikalavimas yra 60 išrūšiuoti kreditai, kurie turi būti įtraukti į tyrimo metodai taikomosios psichologijos modulį. Iš PgCert apdovanojimas yra bendrinis skyrimo ir nebus Taikomoji psichologija pavadinime.

Karjera

Yra stiprių užimtumo perspektyvos psichologijos absolventų užmokestis šioje srityje yra puikūs. Iš profesinių įgūdžių diapazonas kad psichologija absolventai plėtoti užtikrina, kad jie yra labai vertinami visoje ekonomikoje.

Ši programa idealiai tinka tiems, kurie gali ketina užsiimti Mauricijus ar už jos ribų, arba kuris gali išplėsti savo mokslinių tyrimų interesai iki doktorantūros lygio ar darbo vietos ir centrinės valdžios institucijomis. Baigus magistrantūros studijų programą, studentai gali dirbti sveikatos priežiūros paslaugas, visuomenės sveikatos organizacijų ir akademinės bendruomenės.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Middlesex University Mauritius »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Price
- MUR 230,000 per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date