Magistrantūros Tarptautinės oro transporto ir Operacijų valdymas


Taikymo sritis Šio magistro laipsnį

Mokyti aukšto lygio vadovus, galinčius organizuoti oro transporto sistemos veiklą, visiškai vadovaujantis visais jo aspektais.

Turinys

Meistras "IATOM" yra keturių semestrų tarptautinė programa, skirta patenkinti pasaulinius aviacijos ir aviacijos pramonės poreikius. ENAC ir jos partneriai siūlo keturis mokymo takelius: Honkongo mokslo technologijų universitetą (HKUST), Sorbonos universitetą Abu Dabyje. Be to, mes pasirašėme sutartis su Beihang universitetu Kinijoje ir Institut Teknology Bandung Indonezijoje už tą patį. Magistrantūros "IATOM" tikslas yra pabrėžti, kaip taikyti modernias inžinerijos ir valdymo koncepcijas ar aeronautikos ir aviacijos pramonės metodus. Pilnas darbo dienos dvejų metų magistro "IATOM" tikslas - suteikti techninę ir vadybinę patirtį, reikalingą būsimam tarptautinės kompanijos valdytojui.

Meistras "IATOM" suteikia absolventams išsamias žinias apie aeronautikos operacijų inžineriją, aviacijos projektų valdymą, tinkamumą skraidyti ir techninę priežiūrą, kad atitiktų aviacijos pramonės poreikius, susijusius su novatoriškų inžinierių, kurių jiems reikia stiprinti ir plėtoti savo verslą. Magistras IATOM siūlo išsamią mokymo programą, turintį mokslinę patirtį, aeronautikos ir aviacijos inžinerijos, operacijų, teisinės, socialinės aplinkos, ekonomikos ir projektų valdymo, leidžiančios absolventams įgyti žemesnę vadovavimo vietą aviacijos pramonės, oro linijų, oro uostų ar civilinės aviacijos institucijose. Laukiama darbo vietų su orlaivio skrydžio inžinieriumi, skrydžio saugos inžinieriumi, orlaivio vykdymo inžinieriumi, techninės priežiūros vadybininku, oro transporto operacijų planavimu, rinkodaros vadove, klientų aptarnavimo inžinieriumi, orlaivio galutinio surinkimo linijos projekto vadovu ir kt.

Tiesą sakant, projektų valdymas yra pagrindinių IATOM rūpesčių pagrindas.

Yra keturi mokymo takai:

  • Master Aerospace - IATOM ENAC: ji susideda iš 4-semestro pilnos magistro programos ENAC Tulūzoje
  • Master Aerospace - IATOM su HKUST-ENAC, BEIHANG, ITB arba Sorbonne AD-ENAC: susideda iš bendrosios magistrantūros programos, kurią baigė 1 semestras mūsų partnerių universitetuose, ir 3 pastaruosius semestrus ENAC, kad atskleistų studentus į tarptautinę aviacijos aplinką. Keturioms programoms, HKUST-ENAC, BEIHANG-ENAC, ITB-ENAC ir Sorbonne AD-ENAC srautams, studentai lanko antrosios semestro programą, daugiausia dėmesio skiriant aeronautikos priežiūrai ir tinkamumui naudoti.

Būtinos sąlygos

Ši programa yra atvira visiems kandidatams, turintiems bakalauro laipsnį aviacijos, kosmoso, mechanikos inžinerijos ar fizikos arba lygiavertės.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų ENAC »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date