MSC operacijose, projektų ir tiekimo grandinės valdyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įdėkite savo organizacinius įgūdžius į bandymą ir išmokti padėti įmonėms valdyti produktų ir paslaugų gamybą ir pristatymą vis labiau globalizuotoje rinkoje. Šis kursas apima operacijų valdymą, tiekimo grandinės valdymą, projektų valdymą ir proceso tobulinimą viename iššūkyje ir už atlygį.

Operacijų valdymas yra tai, kaip organizuoti produktų ir paslaugų gamybą ir pristatymą. Nuo bankų iki gamyklų 90 proc. Žmonių dalyvauja operacijose. Šis kursas suteikia jums įgūdžių, siekiant užtikrinti, kad procesas vyktų sklandžiai, ypač atsižvelgiant į iššūkius ir galimybes, atsirandančias dėl vis labiau globalių verslo pasiekimų.

Kursas apima paslaugų, gamybos, viešojo ir privataus sektorių, parodo, kaip veikia operacijų valdymas, ar klientas yra pacientas ligoninėje, keliautojas transporto sistemoje, ar vartotojas, perkantis naują "iPod".

Jūs turite galimybę sutelkti dėmesį į tam tikrus veiklos valdymo, tiekimo grandinės valdymo, projektų valdymo ir procesų tobulinimo aspektus.

Kursas suteikia jums žinių ir praktinių įgūdžių, būtinų profesionaliems veiksmams, projekto ar tiekimo grandinės vadovui globalizuotoje aplinkoje. Tai taip pat suteikia jums tvirtą pagrindą bet kokiam vėlesniam doktorantūros darbui ar akademinei karjerai šioje srityje.

Tikslai

Kursų metu jūs turėsite 180 kreditų. Aštuonios dėstomo modulio semestro metu vienas ir du iš viso 120 kreditų sudaro privalomi ir pasirenkami dėstomi vienetai, kuriuos galima peržiūrėti iš žemiau esančio sąrašo.

Pagal susitarimą su kurso direktoriumi, vienas pasirenkamasis padalinys gali būti paimtas iš kito magistrantūros studijų. Pažymėkite, kad visi pasirenkami vienetai priklauso nuo galimybių, laiko apribojimų ir to, ką anksčiau studijote.

Vasaros laikotarpiu atliksite 60 kreditų tiriamąją disertaciją. Tam, kad taptumėte CIPS nare, reikia pasirinkti tam tikrus padalinius, o disertacija turi būti susijusi su pirkimais ir tiekimu.

Ypatumai

CIPS akreditacija

Pasibaigus magistrantūros operacijoms, projektų ir tiekimo grandinės valdymo kursui, studentai, turintys trejų metų darbo patirtį atitinkamoje tiekimo grandinės valdymo srityje, gali kreiptis dėl to, kad taptų visateisiais Intelektinės nuosavybės pirkimų ir tiekimo instituto (CIPS) nariais.

Privalomi kursų dalykai yra:

 • Global Operations Management
 • Strateginis tiekimo grandinės valdymas
 • Profesiniai įgūdžiai: Tyrimo ir vertinimo metodai
 • Strateginis projektų organizavimas

Neprivalomi kursų dalykai yra:

 • Verslas-verslui rinkodara
 • Duomenų analizė verslo sprendimų priėmimui
 • Pasaulinis tiekimo grandinės valdymas
 • "Megaproject" lyderystė ir strategija
 • Modeliavimo operacijų procesai
 • Operacinė kompetencija: "Toyota" gamybos sistema
 • Modeliavimas ir rizikos analizė
 • Tvarus tiekimo grandinės valdymas

Pagal susitarimą, galite pasirinkti vieną pasirenkant iš kitų magistrantūros studijų. Tai yra pagal susitarimą, atsižvelgiant į tvarkaraštį ir ankstesnius tyrimus.

Kursinis darbas ir vertinimas

Vertinimas kursų metu skiriasi ir apima egzaminų, kursinių darbų ir grupių projektų vertinimo ir pristatymų derinį, klasės testus ir užduotis. Disertacija taip pat vykdoma ir paprastai svyruoja nuo 12 000 iki 25 000 žodžių.

Patekimo reikalavimai:

Mes paprastai ieškome Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio su pirmosios ar antrosios klasės pagyrimu ar užjūrio ekvivalentu bet kurioje disciplinoje.

Įvertindami savo akademinius įrašus, atsižvelgiame; jūsų klasės vidurkis, pozicija klasėje, nuorodos ir institucijos, kurioje studijote savo kvalifikaciją, padėtis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognis ... Skaityti daugiau

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognised for its original thinkers: our long and proud history of research excellence continues the spirit of innovation and achievement for which the city is renowned. Skaityti mažiau