MSC projektų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MSC projektų valdymas

Magistrantūros projektų valdymo kursas buvo skirtas suteikti studentams specialių žinių, reikalingų sėkmingai planuoti, įgyvendinti ir valdyti projektus.

Jūs sukursite platų supratimą apie svarbiausias projektų valdymo koncepcijas iš praktinės ir strateginės perspektyvos. Jūs suprasite riziką, kylančią vykdant projektus, ir kaip jas įveikti, todėl ugdysite savo sprendimų priėmimo įgūdžius. 12 mėnesių programa apims svarbias temas, įskaitant projekto plėtrą, rizikos ir galimybių valdymą, projekto finansų tvarkymą ir tai, kaip valdyti žmones ir organizacijas.

Pagrindinis dėmesys skiriamas įsidarbinimo galimybėms. Šis kursas užtikrins, kad studentai įgis kritinių įgūdžių, kad galėtų tapti aukščiausios klasės projektų vadovu, paversdami juos labai ieškomais kandidatais į organizacijas.

119862_MScProjectManagement.jpg

„IBM Design Thinking“

Vykdydami savo studijas, gausite nemokamą prieigą prie „IBM Enterprise Design Thinking Digital Practitioner“ kursų (2,5 val.), O sėkmingai juos baigę besimokantieji taps pažymėti „Enterprise Design Thinker“ ženklu.

Privalumai:

 • Besimokantieji gali pasidalyti savo ženkleliu „LinkedIn“ ir perduoti savo įgūdžius būsimiems darbdaviams
 • Prieiga prie kursų rinkinio su daugiau nei 20 veiklų ir išteklių, skirtų kasdienei praktikai

Akreditacijos ir reitingai

Teisės universitetas yra ilgiausiai įsteigtas JK specializuotas teisinio ir verslo švietimo specialistas, kurio užimtumo lygis yra 97% *. Šis institutas turi daugiau nei 100 metų patirtį, padedančią studentams kurti sėkmingą karjerą.

* 97 proc. Visą darbo dieną dirbančių LPC studentų, baigę 2014 m. Ir 2015 m., Dirbo per devynis mėnesius.

Kas yra programa?

Šis kursas yra idealus tiems, kurie yra baigę verslą, skaičiavimą ar inžineriją ir siekia tęsti, plėsti ar pereiti prie karjeros projektų valdyme.

Kaip mokysi?

Šis kursas pristatomas interaktyviu būdu, orientuojantis į realų pasaulį. Mokymasis vyks tiek klasės aplinkoje, tiek už jos ribų. Tiesioginis mokymasis bus paremtas daugybe internetinių šaltinių, įskaitant atvejų analizę, modeliavimą, mokymosi vaizdo įrašus, skaitymo medžiagą ir internetinius testus bei atsiliepimus.

Programą sudaro trys kontaktinės dirbtuvių valandos per savaitę kiekvienam 30 kreditų moduliui ir dvi dirbtuvių kontaktinės valandos kiekvieną savaitę 15 kreditų moduliams, siekiant skatinti grupės sąveiką ir palengvinti asmeninę paramą asmenims.

Karjeros kryptis

Baigę šį kursą, studentai turės reikiamų įgūdžių ir žinių, kad apsvarstytų karjerą kaip projektų ar programų vadovai, inžinierių projektų vadovai arba dirbdami kaip direktoriai.

Be to, studentai, baigę šį laipsnį, gali apsvarstyti galimybę tęsti studijas, turėdami profesinę kvalifikaciją arba daktaro laipsnį.

Karjeros plėtros centras

Mūsų skirtas karjeros plėtros centras padės studentams įgyvendinti savo karjeros tikslus teikiant įvairias specializuotas paslaugas ir užmegzti ilgalaikius ryšius su absolventais ir darbdaviais.

Mūsų tikslai

 • Padėkite studentams susieti savo akademinę patirtį ir pasirinktą karjeros kelią
 • Siūlyti karjeros galimybes, padedančias studentams kurti karjeros planus ir didinti jų profesinį bei asmeninį tobulėjimą
 • Darbas su absolventais, siekiant sustiprinti buvusių ir dabartinių studentų sąveiką karjeros tyrimo tikslais
 • Stiprina ir plečia ryšius su darbdaviais
 • Kuria strateginę partnerystę su vietos įmonių asociacijomis ir organizuoja tinklų renginius įmonėms ir studentams GISMA.

Lankstūs mokėjimai

„GISMA“ siūlo lanksčius mokėjimo planus, leidžiančius paskirstyti savo programų mokesčių išlaidas trimis dalimis.

Be to, galite pasirinkti mėnesines įmokas. Galimos nuolaidos. Pradedant reikia sumokėti 2 000,00 EUR užstatą.

119841_36-ProjectManagement.jpg

Moduliai

Šiuos metus sudarys šie pagrindiniai moduliai:

 • Programų valdymas (30)
 • Produktų valdymas (30)
 • Dizaino mąstymas (30)

Vienas pasirenkamasis modulis iš žemiau pateikto sąrašo:

 • Kylančios technologijos (30)
 • Blokinė grandinė (30)
 • „FinTech“ (30)
 • Pirkimai ir SCM (30)

Plius:

 • Tyrimo metodai ir profesinio tobulėjimo disertacija

Kodėl GISMA?

 • „Boutique“ verslo mokykla - pritaikytas požiūris į studentus
 • Bendradarbiaujant su Teisės universitetu, 150 metų senumo įstaiga. Tai yra vienas ilgiausiai JK specializuotų teisinio švietimo paslaugų teikėjų.
 • Tarptautinė studentų grupė, kurioje atstovaujama daugiau kaip 40 tautybių
 • Galimos stipendijos ir lankstūs mokėjimo planai
 • Puikios miesto centro vietos Berlyne
 • Nemokamos vokiečių kalbos pamokos
 • Programose 100% mokoma anglų kalbos

Kodėl Vokietija?

 1. Vokietija turi antrąjį geriausią nedarbo lygį ES - 3,4% *
 2. 4-oji geriausia absolventų darbo užmokesčio mokestis - 40 650 svarų sterlingų Europoje.
 3. Vokietija yra populiariausias pasirinkimas studentams, norintiems studijuoti Europoje; Jis yra pripažintas dėl aukštos kokybės išsilavinimo ir jūs galite tai patirti naudodamiesi GISMA ***.
 4. Berlynas, Vokietijos sostinė yra Europos pradžios technologijų sostinė
 5. Berlynas yra antras pagal dydį miestas ES ir turi klestinčią verslo sritį, siūlanti daugybę galimybių jauniems specialistams ir absolventams.

Vokietija yra gerai žinoma dėl savo turtingos kultūros ir meno istorijos, siūlanti studentams praturtinančią tarptautinę patirtį, derinant pasaulinio lygio švietimą iš mūsų visame pasaulyje įsitraukusių partnerių institucijų.

* Statista

** Verslo informacija

*** Pagal statistiką ir duomenis iš ICEF stebėtojo.

Reikalavimai kursui

 • 2: 2 ar daugiau iš JK bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos.
 • Tarptautiniai reikalavimai - anglų kalbos lygis, atitinkantis IELTS 6.5 ar aukštesnį lygį, mažiausiai 5,5 kiekviename komponente.
 • Jei anksčiau studijavote kvalifikaciją ar modulį (-ius) pagal kvalifikaciją, kuri, jūsų manymu, gali būti laikoma išimtimi, taip pat yra nestandartinis taikymo būdas. Norėdami gauti daugiau informacijos ir informacijos apie nestandartinį paraiškų teikimo procesą, susisiekite su mumis.

Apdovanojantis organas / Sertifikuotas

Teisės universitetas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Skaityti daugiau

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Skaityti mažiau