MSC sporto pramonės vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijų valdymas, susijęs su konkrečia sporto ir lauko pramone, suteikia platų vaizdą apie pramonės dinamiką studijuojant Alpėse ir Azijoje.

 • Studentams, turintiems minimalų bakalauro laipsnį bet kurioje srityje
 • MSc patvirtino konferencijos des Grandes Ecoles
 • 18 mėnesių, įskaitant 4–6 mėnesių stažuotę
 • Mokoma anglų kalba
 • Pristatyta Paryžiuje ir Šanchajuje su mokymosi kelionėmis į JK, Vokietiją ir Prancūzijos Alpes


18 mėnesių, kad atitiktų jūsų talentą su specifiniais sporto šakos poreikiais

 • Sukurkite platų sporto sektoriaus vaizdą: norėdami išskirti save sporto šakoje, turėsite užtikrinti, kad turite reikiamą išradingumą, kad galėtumėte vienu žingsniu pirmyn prieš varžybas. Jūs išmoksite suprasti tarptautinių sporto rinkų Paryžiuje ir Šanchajuje dinamiką, įgyti reikiamų specialistų žinių, susitikti su aukščiausiais pramonės dalyviais ir patirti sporto pramonę kitose verslo aplinkose.
 • Eksperimentuokite su lauko kelionėmis Europoje: norėdami visiškai pasinerti į daugiakultūrę sporto pramonės realybę, naudosite keliones į Londoną, Miuncheną ir Prancūzijos Alpius. Gali būti per pristatymus, seminarus ar apsilankymus įmonėse, žinios ir patirtis, įgyta per šias ekskursijas, padės jums įsigyti esminį turtą, kad būtų patenkinti būsimų įdarbintojų poreikiai ir sukurti tvirtą profesionalų tinklą.
 • Susipažinkite su realiais darbuotojų samdos poreikiais: programa buvo sukurta bendradarbiaujant su sporto ir lauko pramonės įmonių grupe, kad būtų galima atsakyti į konkrečius įdarbinimo atvejus. Verslo partneriai ne tik prisidėjo prie programos paramos, bet ir teikia ekspertų įžvalgas per klases, įmonių vizitus ir ekspertų grupes. Prekių ženklai, kurie pažadėjo savo paramą programai, apima „Adidas“, „Eider“, „Millet“, „Patagonia“, „Petzl“, „Salomon“, „Tecnica“, „The North Face“, „Vuarnet“, „Wilson“.

Programa

Reaguodama į specifinius nuolat augančio sporto pramonės poreikius, emlyon business school sėkmingai sujungia savo patirtį tarptautinėje vadyboje su kai kurių didžiausių pasaulio sporto kompanijų rinkos patirtimi, visuomet ieškodama jaunų talentų su pasauline perspektyva. sporto pramonės vadyboje.

Sveikinimo žodis

„Reaguodama į specifinius šio nuolat augančios pramonės poreikius, emlyon business school sėkmingai sujungia savo patirtį tarptautinėje vadyboje su kai kurių didžiausių pasaulio sporto kompanijų rinkos patirtimi, visuomet ieškodama jaunų talentų su pasauline perspektyva. sporto pramonės vadyboje.

Kaip šios programos studentas, gausite esminių vadybos žinių, kurios taps jūsų profesijos, specialistų įgūdžių ir metodų, būtinų sėkmei sporto sektoriuje, ir plačių žinių apie šios rinkos dinamiką pagrindu. Be to, semestras „ emlyon business school „Shanghai“ miesteliu papildys tiek tarptautinę patirtį, tiek verslo žinias apie šį sparčiai augantį regioną.


Pasaulinė sporto pramonė nėra panaši į kitas pramonės šakas, o įmonėms, veikiančioms šioje labai tarptautinėje ir konkurencinėje aplinkoje, reikia savo vadovų prisitaikyti prie savo specifinės rinkos dinamikos.

Didelis dėmesys skiriamas praktiniams patyrimams dėl verslo projektų, išvykų į Jungtinę Karalystę, Vokietiją ir Prancūzijos Alpius bei stažuotės, todėl ši programa leis jums visiškai įvaldyti sporto pramonės specifiką, įgyti reikiamų įgūdžių rinkinį susidurti su šios verslo aplinkos iššūkiais ir gauti žinias bei brandą pasaulio sporto kompanijos ieško ateities pramonės lyderių. “

Antoine Haincourt - Sporto pramonės vadybos magistro vadovė - ekspertų asociacija

Karjera

Karjeros paslaugų seka

Kaip Sporto pramonės vadybos magistrantūros studentas, jums bus naudingas specialus karjeros kelias, kuris apims seminarus, ekspertų grupes, muges, renginius, įmonių vizitus ir kt. Karjeros paslaugų departamentas visiems studentams teikia nuolatinę paramą nustatant karjeros tikslus ir plėtojant veiksmų planus. Programai būdingos karjeros paslaugos apima:

 • Seminarai: Karjeros seminarai padės jums pasirengti stažuotės paieškai ir būsimai karjerai. Savęs vertinimo priemonės ir individualus instruktavimas suteikia jums galimybę pasiruošti kitam žingsniui.
 • Įrankiai: mūsų platus karjeros įrankių asortimentas padeda sužinoti daugiau informacijos apie partnerių įmones ir konkrečius sektorių išteklius, įskaitant duomenų bazes su stažuotėmis ir darbo pasiūlymais.
 • Renginiai: emlyon business school miesteliuose kasmet apsilanko daugiau nei 200 įmonių, o studentams suteikiama nuolatinė prieiga prie verslo bendruomenės.

Sužinok, kaip pasirinkti norimą darbą

Sporto pramonės vadybos magistrantūros rengia jums valdymo karjerą tose įmonėse, kurios veikia sporto ir lauko pramonei.

Toliau pateikiami įvairių darbo aprašymų pavyzdžiai, siekiant geriau suprasti, kokią karjerą šiuose sektoriuose siūlo:

 • Renginio organizatorius: Sporto renginių organizatoriai turi didelę atsakomybę už tai, kad dirbtų renginių organizavimo įstaigose, įmonės viduje ar laisvai samdomų vertėjų sutartyse.
 • Sporto produktų rinkodara: Sporto produktų rinkodara reikalauja, kad darbuotojai turėtų ryšį su vartotojais ir kitomis sporto auditorijomis. Produkto rinkodaros veiksmai gali vykti per rėmimą, verslo renginius, įvairius reklamos būdus, produktų reklamą per žaidėjus ir daug daugiau.
 • Sporto mažmeninė prekyba: darbuotojas, užsiimantis mažmenine prekyba sportu, padeda skatinti prekės ženklo vertę, tiesiogiai dirbdamas su sportinėmis prekėmis ir mažmenine prekyba vartotojui.
 • Prekių ženklų valdymas: Sporto prekės ženklo valdymas apima atskirus sporto vardus ir simbolius, suteikiant klientams prekės ženklo vertę. Šioje srityje dirbantys darbuotojai yra atsakingi už prekės ženklo lojalumo tarp sporto produktų, logotipų, komandų ir jos vartotojų kūrimą ir valdymą.
 • Sporto agentas: Sporto agentų karjerai reikalingi įvairūs valdymo įgūdžiai, pavyzdžiui, žinios apie finansus, verslo vadyba, finansinė ir rizikos analizė, bendravimo ir derybų įgūdžiai, o ne jau sportas.
 • Prekyba prekėmis: dirbdami su sporto prekėmis, darbuotojai prisideda prie produktų pardavimo mažmeniniam vartotojui.


Priėmimai

Sporto pramonės vadybos magistrantūros kandidatai turi turėti bet kurios srities bakalauro laipsnį. Atkreipkite dėmesį: 3 metų bakalauro laipsnį galima priimti puikiems profiliams, įskaitant prancūzų Bac 3.


Kalendorius

Atrankos sesijos vyks nuo lapkričio iki liepos.

Jei jūsų prašymas bus išsamus, per 15 darbo dienų gausite galutinį priėmimo komisijos sprendimą. Atsiųskite registracijos formą per 10 darbo dienų nuo priėmimo rezultatų.


Priėmimo procesas

emlyon business school atsižvelgiame į visą pareiškėjo potencialą. Elementai, tokie kaip jūsų motyvacija tęsti Sporto pramonės vadybos magistrantūros studijas, jūsų fonas ir karjeros siekiai sveria lygiai taip pat ir mūsų atrankos procedūroje.


Internetinė paraiška

Galite kreiptis per savo asmeninę erdvę (programos prietaisų skydelį). Turite pateikti šią informaciją:

 • Trumpa informacija
 • Du rekomendaciniai laiškai (neprivaloma)
 • Oficialios galiojančios asmens tapatybės kortelės arba paso kopija
 • Patvirtinta paskutinio akademinio laipsnio kopija išversta į anglų arba prancūzų kalbą
 • Oficialus valdymo tinkamumo testas: GMAT, GRE, TAGE MAGE, CAT (neprivaloma)
 • Anglų kalbos testas (neprivaloma)


Primename, kad ši programa visiškai pristatyta anglų kalba. Todėl norint priimti, lankyti kursus ir efektyviai bendrauti su kitais kohortos nariais, reikia mokėti visą anglų kalbą. Priėmimo procese jūsų anglų kalbos lygis bus vertinamas atsižvelgiant į 2 skirtingus pagrindus:

- Visų paraiškos byloje esančių rašytinių ir redakcinių elementų tyrimas
„ emlyon business school internetiniai skaitmeniniai testai

Paraiškos mokesčiai

Paraiškų mokestis: 120 EUR

Finansavimas

Mokesčių mokesčiai

24 500 eurų

Į visus nurodytus mokesčius įeina emlyon business school , stojamasis mokestis ir narystė visą gyvenimą trunkančio „ emlyon business school absolventų tinkle.

Studijų pratęsimas už programos oficialios trukmės ribų mokamas 500 EUR administravimo mokesčių per metus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Skaityti daugiau

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Skaityti mažiau
Lionas , Šanchajus , Paryžius , Lankašyras , Miunchenas + 4 Daugiau Mažiau