MSS MVS - Vyno ir spiritinių gėrimų valdymas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

„Vynas ir spiritiniai gėrimai sudaro nuolat besikeičiančią ekosistemą, susiskaidžiusią pramonę, sudėtingą, tačiau įspūdingą. Norint suprasti produktą ir rinką, būtina turėti tvirtą techninę bazę, bet taip pat turėti galimybę įvertinti finansinę, ekonominę ir ekonominę padėtį. , rinkodaros ir aplinkosaugos klausimais, tendencijomis, galimybėmis ir suvaržymais, kad būtų patenkinti rytojaus iššūkiai, studentams reikia suteikti raktus, vadovauti, o tada sukurti pasaulinę viziją.

Kedge vyno

Jeremy Cukierman, vyno meistras

Kodėl verta rinktis šią programą?

Mokytis darant

Su mokinių, dėstytojų ir įmonių nuolatiniu ryšiu studentai aktyviai dalyvauja mokymuose.

Dalyvavimas vyno ir spiritinių gėrimų valdymo projekte

  • Dieninės 6 mėnesių stažuotės
  • Tyrimo projektas - disertacija - susijęs su konkrečiu verslo klausimu

Studijos ir vizitai vynuogynuose

Mūsų partnerių tinklas ir pedagogai

  • Kedge Wine mokslininkų ir dėstytojų komanda
  • Vyno meistrai.
  • Pagrindiniai šio sektoriaus dalyviai.
  • WSET 2 lygis
  • Tarptautiniu mastu pripažintas vynas

Tarptautinė programa, pasaulinė vizija

  • Visi anglų kalba mokomi kursai.
  • Kurso medžiaga, apimanti visas pagrindines vyno rinkas ir vynuogynus visame pasaulyje.

Stipendijos

KEDGE, mes tvirtai tikime, kad su finansavimu susijusios problemos neturėtų kliudyti studentams patekti į pasirinktą kursą.

Pripažįstame, kad laipsnis reikalauja motyvacijos, taip pat asmeninio ir finansinio įsipareigojimo. Siekdama padėti jums sukurti savo kelią į savo svajonių karjerą, mokykla siūlo įvairias stipendijas ambicingiems ir talentingiems tarptautiniams studentams.

Kas gali kreiptis dėl stipendijos?

Šias stipendijas gali gauti tik ne Prancūzijos studentai, kurie kreipiasi į mūsų tarptautinę BBA, mūsų specializuotą magistrantūrą ir mūsų magistro laipsnį „Grande Ecole“. Mainų studentai negali gauti šių stipendijų.

Ankstyvoji paukščių stipendija

Ankstyvojo paukščių nuolaidų laikotarpiu gautos paraiškos bus mokamos 10% nuolaida . Kad galėtų dalyvauti, studentai privalo pateikti visus reikiamus dokumentus, skirtus jų paraiškai, iki 2019 m. Vasario 28 d.

Ankstyvųjų paukščių nuolaidos gali būti kaupiamos su stipendijomis, pagrįstomis nuopelnais.

Stipendijos už nuopelnus

Akademiškai apdovanoti studentai gali kreiptis dėl nuopelnų, susijusių su nuopelnais: „ Sėkmės stipendija“ arba „ Akademinės kompetencijos stipendija“ . Norėdami paremti jų paraiškas, kandidatai į „Merit“ stipendijas turi pateikti motyvacijos pareiškimą ir jų akademinių pasiekimų įrodymą.

Abi „Merit“ stipendijos skirtos išskirtinai talentingiems studentams. Jūsų paraiška bus vertinama pagal du kriterijus: pokalbio su mūsų akademine komanda ir interviu bei akademinį įrašą (GPA, GMAT, GRE ir kt.).

Siekiant paremti jų paraiškas, studentai turėtų pateikti motyvacijos pareiškimą ir bet kokį akademinės kompetencijos įrodymą ar ne mokymo programų pasiekimus.

Sėkmės stipendija

15% nuolaida mokestis už mokslą

Akademinės kompetencijos stipendija

20% nuolaida mokestis už mokslą

Už nuopelnus pagrįstos stipendijos nėra kaupiamos (ty vienam studentui gali būti suteikta tik viena nuopelnų stipendija), tačiau gali būti kaupiama su „Early Bird“ stipendija iki 2019 m. Vasario 28 d.

Kristen Hoey stipendija - ISLI MSc

Ši stipendija yra skirta studentams iš Jungtinių Amerikos Valstijų , turinčių JAV universiteto laipsnį , norintiems prisijungti prie ISLI magistrantūros programos . Ši stipendija skiriama atmintyje „Kirsten Hoey“, talentingas ISLI programos absolventas. Kiekvienais metais tam tikras skaičius amerikiečių studentų, turinčių puikių mokslo įrašų, gaus 50% nuolaidą už mokslą . Kad studentai būtų tinkami, jie turės pateikti motyvacinį laišką internete, kuris bus pateiktas Kirsten HOEY šeimai ir MSc programos direktoriui.

„Kristen Hoey“ stipendija negali būti sujungta su kitomis stipendijomis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Skaityti daugiau

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Skaityti mažiau
Bordo , Marseilis , Paryžius , Tulonas , Šanchajus , Dakaras + 5 Daugiau Mažiau

Akreditacijos