MSc Creative Technology

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Kūrybos ir žiniasklaidos sektoriuose mažos žmonių grupės, turinčios stiprių individualių talentų, dažnai tampa novatoriškomis įmonėmis. Tuo pačiu metu sukursite savo kompetencijos sritį ir išmoksite savo sugebėjimą kūrybiškai dirbti su panašiais specialistais.

Pasirinkimo moduliai ir šio kurso lankstumas leis jums sukurti platų kūrybinių technologijų apžvalgą, taip pat specializuojasi pasirinktoje srityje. Galite pasirinkti ištirti naujus 3D kompiuterio animacijos metodus, dirbti po kūrimo specialius vizualinius efektus arba išnagrinėti naujoviškus fotografijos vaizdo efektų technologijas.

Savo įgūdžius ir žinias apie skaitmenines technologijas sukursite naudodamiesi skaitmeninėmis priemonėmis mūsų įkvepiančiose mokymosi aplinkose, įskaitant chromo raktą ir judesio įrašymo studiją bei aukštos kokybės profesionalių muzikos studijų rinkinį. Šie įrenginiai kartu su nuolatiniais muzikos ir kino industrijos lankytojais ir daugybe ryšių su vietine ir nacionaline muzika, meno ir festivalio organizacijomis, taip pat animacija, žaidimų ir vizualiųjų efektų kompanijos užtikrins, kad jūs išnaudosite daugiausia iš savo mokymo.

Kurso išmokos

Kūrybinė technologija yra unikalus techninių naujovių ir vizualinio kūrybiškumo derinys. Dėka aukštos kvalifikacijos menininkų, muzikantų, dizainerių ir technologų, mes didžiuojamės savo pristatymo įvairove.

Mes turime puikią įrangą ir išteklius, įskaitant judesių įrašymo studiją, aukštos kokybės profesionalių muzikos studijų paketą ir labai patyrusią bei kvalifikuotą mokymo komandą. Tai, kartu su nuolatiniais muzikos ir kino industrijos lankytojais ir įvairiais ryšiais su vietine ir nacionaline muzika, meno ir festivalio organizacijomis, plius animacija, žaidimų ir vaizdo efektų kompanijos, užtikrina, kad jūs išnaudotumėte visas savo galimybes.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turėtų bent jau antrosios klasės pagyrimu laipsnį giminingų dalykų Kompiuterija ar Creative technologijos, bent jau antrosios klasės pagyrimu laipsnis nesusijęs dalykas remiasi įrodymų, tinkamų dalyko prašoma arba turi lygiavertę patirtį arba mokymas, paprastai iš darbo aplinkos. Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė. Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo maršrutu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto pripažinimo anksčiau mokymosi politika, kuri yra mūsų svetainėje.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Mes siūlome kelią į sparčiai augančią pramonę su karjeros galimybėmis kino, televizijos, muzikos, žaidimų, reklamos, dizaino ir vizualizavimo srityse. Kadangi ši pramonė ir toliau plėsis, reikės daugiau aukštos kvalifikacijos specialistų, ir šis kursas padės jums tobulinti įgūdžius, reikalingus jūsų konkrečiam interesų sričiai.

 • 3D animacijos programuotojas
 • Vaizdo efektų gamintojas
 • Garso ir vaizdo sistemos dizaineris
 • Nuotraukų redaktorius

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai

Pagrindiniai moduliai

 • Skaitmeninis vaizdo įrašas
 • Projektų valdymas
 • Derybų įgūdžių tobulinimas
 • 3D kompiuterinės technologijos
 • "Advanced Motion Graphics"
 • Mokslinių tyrimų praktika
 • Disertacija / baigiamasis projektas

Pasirinkimo moduliai

 • Bendradarbiavimo praktika
 • Interaktyvi aplinka
 • Vizualiniai efektai
 • 3D animacija

Mokesčiai

Jungtinė Karalystė

Mokestis už mokslą studentams, įstojusiems į 2018-1919 m., Yra 6500 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, kiekvienais metais gali padidėti, kad būtų atsižvelgta į infliacijos poveikį.

Tarptautinis 2018/19

Studentams, įstojusiems į 2018-1919 metus, mokamas mokestis yra 12500 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, bus nustatyta tokiu lygiu kiekvienais kursų metais.

Įranga

Mėlynas ekranas / judesio įrašymo studija

3D judesio įrašymo įrenginys užfiksuoja ir analizuoja žmogaus judėjimą, kad gautų animuotą turinį. Mes taip pat turime kitas judesių analizės technologijas, įskaitant akių stebėjimo priemones.

IT laboratorijos

Universitete yra nemažai šiuolaikinių specialistų IT laboratorijų, aprūpintų naujausia aparatine ir programine įranga, kurią gali reikalauti mūsų kompiuterių studentai.

Headingley Campus

Mūsų istorinis "Headingley Campus" yra įsikūręs 100 hektarų parko, iš kurio lengvai pasieksite Lidso miesto centrą.

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2018

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau