MSc Inovacijos, Strategija ir Verslumas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Apžvalga

Programos trukmė: Vieneri mokslo metai (miesteliu) Galutinis valdymo projektas (gali būti baigtas nuotoliniu būdu dirbant)

Įstojimo reikalavimai: bakalauro lygio bakalauro laipsnį bet kokio dalyko. Laisvalaikis anglų kalba

Visas programos mokestis: 21 450 EUR (Grenoblio miestelis) - įskaičiuota tarptautinė studijų kelionė! 2020 m. Studentai iš Grenoblio miestelio keliaus į San Franciską, o studentai iš Berlyno universiteto vyks į Dubajų.

Universiteto vietos: Grenoblyje, Prancūzijoje ir Berlyne

Kalba: Anglų

Galima finansinė pagalba ir stipendijos

Tikslai

Programa atspindi pasaulinės aplinkos realijas ir teikia bendrus vadybos kursus kartu su labai specializuotais moduliais inovacijų, strategijos ir verslumo srityse.

Kodėl verta rinktis šią programą?

 • Gaukite įgūdžių valdyti projektus visose nacionalinėse ir kultūrinėse srityse.
 • Sukurti verslumo ir verslumo dvasią.
 • Įvertinti inovacijų ekonominį ir rinkos potencialą, užtikrinant įmonės sėkmę.
 • Gaukite galimybę įvertinti strateginį vaidmenį susijungimų, įsigijimų ir strateginių aljansų.
 • Plėtoti įgūdžius, kad atitiktų naujus įmonių socialinius, etinius, teisinius ir finansinius suvaržymus.
 • Gaukite savo laipsnį iš trijų akredituotų institucijų.
 • Atraskite ir išbandykite visą pradinio kūrimo procesą.

Programa

Be to, kad yra arti mokslinių tyrimų, tarptautinės įmonės (STMicroelectronics, Hewlett-Packard) ir mokslo organizacijos (mikro ir nanotechnologijų inovacijų centras GIANT Minatec - Prancūzijos komisariatas à l'Energie Atomique ir LETI), ši programa taip pat gaunama iš aukščiausios kokybės tarptautinė mokytojų grupė, sudaryta iš mokslininkų ir specialistų, taip sukuriant atmosferą, palaikančią mokymą, mokymąsi, kūrybinį mąstymą ir mokslinius tyrimus.

Pagrindinis programos tikslas yra suteikti daugiadalykį požiūrį į inovacijų, strategijos ir verslumo sritį.

Programa atitinka pasaulinės valdymo aplinkos realijas, siūlant labai specializuotus kursus šiose srityse, taip pat kursus, susijusius su bendruoju valdymu ir verslu, taip plečiant intelektinį supratimą apie inovacijas, strategiją ir verslumą kaip discipliną.

Programos turinys *

Pirmieji magistrantūros metai yra dieniniai metai Grenoble ar Berlyne. Studentai turės lankyti programą visą darbo dieną vieniems mokslo metams nuo rugsėjo iki kitų metų birželio.

1 metai - universiteto miestelio metai

Pirmieji magistrantūros metai yra dieniniai metai Grenoble ar Berlyne. Studentai turės lankyti programą visą darbo dieną vieniems mokslo metams nuo rugsėjo iki kitų metų birželio.

Įvadas sesija

Bendrasis valdymas ir bendra aplinka

 • Apskaita
 • Įmonių finansai
 • Įžvalga į "Digital"
 • Tarpkultūrinis valdymas
 • Tarptautinės derybos
 • Vadovavimas, komandos kūrimas ir vadovavimo kūrybiškumas
 • Tarptautinės verslo teisinė aplinka
 • Vadybos ekonomika
 • Projektų valdymas
 • Vadovų tyrimo metodai
 • Skaitmeninė analizė

Inovacijų valdymas

 • Skaitmeninis transformatinas versle
 • Įvadas į inovacijas
 • Kūrybiškumas ir naujovės
 • Naujovių ir dizaino mąstymas

Strategija

 • Strateginis valdymas
 • Susijungimai, įsigijimai ir restruktūrizavimas
 • Strateginis rinkodaros ir rinkodaros planavimas

Verslumas

 • Įvadas į verslumą
 • Naujas rizikos verslo planavimas
 • Verslumas ir verslo galimybės
 • Mažos ir šeimos verslas

* Programos turinys gali būti pritaikomas kiekvienais metais, kad būtų atsižvelgta į pramonės poreikius. Klasės lankymas yra privalomas.

2 metai - galutinis valdymo projektas

Pasibaigus vienų akademinių metų dieninės programos daliai, kiekvienas studentas, vadovaujant dėstytojui, turės baigti maždaug 15 000 žodžių ilgio galutinį valdymo projektą. Tai yra taikomųjų arba teorinių tyrimų projektas, kuris gali būti baigtas per atstumą ir lygiagrečiai dirbant visą darbo dieną arba patvirtintą stažuotę. Norėdami sėkmingai įvykdyti galutinį vadybos projektą, studentai turi išspręsti tam tikrą tyrimo klausimą ar žinių spragą pasirinktoje studijų srityje. Tai bus orientuota į verslą ir derės su programos tikslais. Studentas gali pasirinkti parašyti savo projektą tema, pagrįsta stažuotės patirtimi.

Gyvos verslo bylos

Šios programos metu dalyviai turės galimybę tapti realaus verslo kūrėjais, tyrinėdami „Live Business Case“, kurį pateikia įmonės, bendradarbiaudamos su magistrantūros inovacijų, strategijos ir verslumo programa. Studentai dirbs grupėse ir gilinsis į savo bylas per septynis mėnesius nuo spalio iki birželio, prižiūrint treneriui. „Gyvojo verslo“ atvejai pradedami bendrovės pateiktu instruktažu.

Tarptautinė studijų kelionė

Ši vienos savaitės novatoriška ir versli mokymosi kelionė į užsienį suteikia studentams išsamų požiūrį į vieną iš įtakingiausių šių dienų ekonomikų. Studentai dalyvauja paskaitose ir įmonių vizituose, kad įgytų žinių apie verslo praktiką inovacijų srityje.

2020 m. Studentai iš Grenoblio miestelio keliaus į San Franciską, o studentai iš Berlyno universiteto vyks į Dubajų.

Geriausi mūsų magistrantūros inovacijų, strategijos ir verslumo absolventų darbdaviai

„Adnai Mining“, „Apple“, „Biomerieux“, „Centigo“, „Eurocopter“, Tarptautinis inovacijų nanotechnologijų centras, „Intralot“, „Kachan and Co.“, N26, „Nissan“, „Oracle“, „Salesforce.com“, SAP, „Schneider“, „Mažmeninės prekybos įmonė“, „Toyota“.

Magistrantūros inovacijų, strategijos ir verslumo absolventų pavyzdžiai

Studentai, vadovaudamiesi magistrantūros inovacijomis, strategija ir verslumu, paprastai nori pasiruošti karjerai:

R

Arba šiuose laukuose:

„Biotech“, aukštųjų technologijų IT, naujos įmonės

Atsiliepimas

„Vykdyti savo verslą visada buvo mano svajonė, todėl nusprendžiau studijuoti verslumą. Aš pasirinkau atlikti magistro laipsnį GEM dėl žinomumo inovacijų srityje ir dėl aukšto reitingo tarp aukščiausių verslo mokyklų visame pasaulyje. Ne. tik mane mokė puikūs profesoriai, tačiau atmosfera tarp studentų ir dėstytojų buvo įspūdinga ir užburianti, ypač dėl skirtingo tautybių ir fono.

Verslumo ir inovacijų derinys suteikė man daugiau pažvelgti į verslo pasaulį, ypač į pradinę bendruomenę. Daugelis programos dėstytojų profesoriai yra giliai įsitraukę į paleidimo sceną, kuris man buvo tikras pardavimo taškas. Silicio slėnio kelionė buvo dar viena pagrindinė akcentas, į kurią įeitos didelės korporacijos, tokios kaip "Google" ir "Facebook", taip pat kiti šios srities lyderiai, jei technologijos.

Apskritai ši programa buvo neįkainojama patirtis, kuri jau atsiperka už mano karjeros kelią. Automobilių pramonė mane visada žavėjo ir dabar dirbu „Volkswagen Commercial Vehicles“ automobiliuose, pardavinėdama automobilius Lotynų Amerikos regione. Be to, programos metu įgytos žinios leido man pritaikyti naujoves savo šeimos versle, kurio specializacija - nekilnojamasis turtas. Be to, aš taip pat dirbu pradedant įmonę, kurią pradėjau su draugu, su kuriuo susipažinau programos metu Grenoblyje! Apskritai manau, kad mano laikas GEM yra pats svarbiausias mano gyvenime iki šiol ir aš džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent šią verslo mokyklą ir būtent šią programą “.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employe ... Skaityti daugiau

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employees learn and work every day to solve complex problems and overcome major challenges for business and society. Skaityti mažiau
Grenoblis , Medeljinas , Grenoblis , Tbilisis , Berlynas , Maskva , Île-de-France , Singapūras + 7 Daugiau Mažiau