MSc Kriminologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Mūsų magistrantūros kriminologijos kursas nustato aiškius ryšius tarp koncepcinių nusikalstamumo ir teisingumo teorijų ir taiko pavyzdžius, kaip jie veikia šiuolaikines visuomenes. Žinoma, tarptautinis dėmesys skiriamas ne tik JK arba Škotijos sienoms, todėl tai patraukli įvairaus amžiaus studentų kohortai.

Kursų turinys skatina ieškoti novatoriškų ir socialiniu požiūriu teisingų atsakymų į nusikalstamumo problemą iš nusikaltimų gatvėse ar namuose, galingų nusikaltimų, tarpvalstybinių nusikaltimų ar daug naujesnio nusikaltimų internete srityje. Visų pirma pabrėžiamas poreikis stipraus kritinio požiūrio į tai, kaip kurti, naudoti ir kurti mokslinius tyrimus, poreikis, kuris pateikiamas per modulius duomenų analizei ir tyrimų projektui, taip pat kriminologiniams ir socialiniams teisiniams tyrimams. Jūs turėsite galimybę išnagrinėti baudžiamosios teisenos koncepcijas, nusikalstamumo socialinius kontekstus, įvairias kriminologines teorines perspektyvas bei įžvalgas.

Su pasirenkamais moduliais specializuotuose dalykuose, pavyzdžiui, reabilitacijos ir kriminalinės justicijos darbe; narkotikų politika ir intervencijos; ir kriminalizavimas, socialinė kontrolė ir žmogaus teisės, studentai gali įgyti ir tobulinti įgūdžius, kurie žymiai padidins jų pasitikėjimą kriminologija ir jų įsidarbinimo galimybes.

Kursas yra idealus tiems, kurie nori tęsti studijas antrosios pakopos studijų pakopoje, taip pat praktikams, norintiems sustiprinti esamą patirtį ir rengti magistro kvalifikaciją.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Mes vertiname 1-ąją vietą Škotijoje ir 10-ąją vietą JK dėl kriminologijos (Guardian University Guide 2019)

# 2 Mūsų kursas demonstruoja tarptautines kriminologijos ir kriminalinės justicijos perspektyvas, kurios viršija JK dėmesį

# 3 Apima specialistų modulius reabilitacijos ir kriminalinės justicijos darbe, taip pat narkotikų politiką ir intervencijas

Kurso tikslai

Šis kursas siūlo tarpdisciplininę pažvelgti į aktualias socialines problemas, tokias kaip terorizmas, technologijų etiškumas baudžiamojoje teisingumo srityje, problemos, su kuriomis susiduria moterys baudžiamosios teisenos srityje, narkotikų politikos reformos, psichoaktyvių medžiagų atsiradimas ir reguliavimas, arba ryšys tarp skurdo ir įkalinimo .

Jūs įgysite kritinį supratimą apie tai, kaip tyrimai yra suprojektuoti, naudojami ir išvystyti, o kas - kriminologijoje. Mūsų mokslininkai yra tarptautiniu mastu vadovaujančio tyrimų centro nariai; Škotijos nusikalstamumo ir teisingumo tyrimų centras (SCCJR), taip pat yra susijęs su Škotijos policijos tyrimų institutu (SIRP). Mūsų tyrimo bruožai žiniasklaidoje naudojami politikos formuotojams ir praktikų vadovams.

Lankstus mokymasis

Jei jus domina studijuoti modulio iš šio kurso, antrosios pakopos studijų pažymėjimą arba antrosios pakopos studijų diplomą, tada atsiųskite el.paštu Magistro priėmimo, kad aptarti savo studijų.

Tyrimai

Studijuodami magistrantūros kriminologiją University of Stirling , būsite pristatyti pažangiausius empirinius ir teorinius tyrimus dinamiškoje, daugiadisciplininėje aplinkoje.

University of Stirling remdamasis mūsų darbuotojų žiniomis, labai gerai įvertino naujausią "Excellent Research Framework" sistemą (REF 2014) - Jungtinės Karalystės vertinimą dėl universitetų mokslinių tyrimų rezultatų. Socialinio darbo ir socialinės politikos vertinimo padalinyje svarbiausi aspektai:

 • 78% mūsų bendros mokslinių tyrimų veiklos buvo vertinamos kaip tarptautiniu mastu puikios arba pasaulinės
 • 100% mokslinių tyrimų aplinkos veiksnių, vertinamų kaip tarptautiniu mastu puikus arba pasaulyje pirmaujančių
 • 100% mūsų mokslinių tyrimų poveikis buvo vertinamas kaip pirmaujantis pasaulyje arba tarptautiniu mastu puikus
 • Manoma, kad Škotijoje yra 2-oji aukščiausia mokslinių tyrimų galia, o JK - 13-oji

Patekimo reikalavimai

Akademiniai reikalavimai

Reikalaujama minimalaus antrosios klasės apdovanojimų laipsnio (2: 1 pageidaujama) atitinkamoje temoje arba lygiavertėje. Kandidatai, kurie neturi šių formalių kvalifikacijų, bet turi atitinkamą darbo ar gyvenimo patirtį, yra skatinami taikyti.

INTO University of Stirling siūlo aukštojo mokslo diplomą, jei neatitinkate šio kurso kriterijų. Jei sėkmingai baigsite magistro diplomą žiniasklaidos, humanitarinių mokslų ir socialinių mokslų srityse ir atitiksite reikalingas pažangos klases, jums bus garantuotas įėjimas į šį magistro laipsnį.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip savo anglų kalbos įgūdžių įrodymą:

 • IELTS: 6,5 su maţiausiai 6,0 kiekvieno įgūdţio
 • Kembridžo anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas (CPE): C klasė ar aukštesnė
 • Kembridžo pažengusio anglų kalbos pažymėjimas (CAE): B ar aukštesnis lygis
 • Pearson testas anglų kalba (Academic): 60 su 56 kiekvieno komponento
 • IBT TOEFL: 90 be jokio subtesto mažiau nei 20

Ikimokykliniai anglų kalbos kursai

Jei norėtumėte tobulinti anglų kalbos įgūdžius prieš pradėdami eiti į šį kursą, mūsų partneris INTO University of Stirling siūlo įvairius anglų kalbos kursus. Šie intensyvūs ir lankstūs kursai yra skirti pagerinti anglų kalbos įgūdžius įstoti į šį laipsnį.

Kurso informacija

Magistrantūros kriminologija apima du privalomojo mokymo pagrindinius modulius, pasirenkant iki penkių specialistų variantų modulių ir disertaciją.

Mokymas

Mes pabrėžiame dalyvavimą, kūrybiškumą ir apmąstymus šio kurso mokymo metu.

Vertinimas

Mūsų kursas apima platų vertinimo variantų spektrą, suteikiantį stimulą ir įvairovę, bet taip pat išplečia studentus įvertinimais, kurie išbando platų įgūdžių ir kompetencijų spektrą. Be įprastų esė ir kritinių pranešimų rašymo, jūs taip pat įvertinsite per pristatymus, plakatų pristatymus, tinklaraščius, stebėjimo pagrindu atspindinčias ataskaitas, rengiant pranešimus ir profesionalų rašymo pratybas.

Taip pat jūs paprastai atliksite tyrimo disertaciją, kuri priklausys nuo studentų projekto (pvz., Interviu, tikslinių grupių, vizualiųjų tyrimų metodų, apklausų planavimo ir administravimo bei antrinių duomenų analizės).

Klasės valandos

Mokymas pagal šį kursą paprastai vyksta visą dieną penktadienį ir pusę dienos ketvirtadienį, tačiau kai kuriuos modulius galima mokyti kitomis dienomis.

Mokesčiai ir išlaidos

Pateikiami mokesčiai per metus

 • Namai / ES studentai: £ 4,700
 • Užsienyje (ne ES studentai): 13 650 svarų sterlingų

Stipendijos

Jei turite talentą, gebėjimą ir nori studijuoti su mumis, mes norime, kad jūs kuo geriau išnaudotumėte galimybę, nepriklausomai nuo jūsų finansinių aplinkybių. Štai kodėl mes siūlome platų stipendijų ir finansavimo galimybių spektrą.

Papildomos išlaidos

Jei pasirinksite dalyvauti baigimo ceremonijoje, būsite atsakingi už papildomą mokestį. Mokestis nemokamas, jei norite nutraukti in absentia.

Pragyvenimo išlaidos

Jei turite nuolatinę gyvenamąją vietą Jungtinėje Karalystėje, paprastai galite kreiptis į savo atitinkamą finansavimo įstaigą, kad gautumėte pagalbą dėl pragyvenimo išlaidų. Tai paprastai yra studentų paskolų, stipendijų ar stipendijų forma, o skiriama suma priklauso nuo jūsų asmeninių aplinkybių ir namų ūkio pajamų.

ES ir užsienio studentai paprastai negalės reikalauti gyvo palaikymo per SAAS ar kitas JK viešojo finansavimo įstaigas. Turėtumėte susisiekti su atitinkama jūsų šalies institucija, kad sužinotumėte, ar galite gauti paramą.

Mokėjimo būdai

Siekiame kuo lankstesnio ir siūlome platų mokėjimo būdų spektrą, įskaitant galimybę mokėti mokesčius dalimis.

Kai baigsite studijas

Baigus magistro laipsnį kriminologijoje, turėsite galimybę vykdyti kelis karjeros maršrutus viešajame, privačiame ir savanoriškame sektoriuose.

Kriminologijos absolventai gali dalyvauti policijoje, kalėjimų tarnyboje, probacijos ir bendruomenės teisingumo, teismų, žmogaus teisių gynimo, jaunimo darbo, moterų teisingumo ir atstatymo tarnybų, aukų paramos, priežiūros, žvalgybos tarnybų, paslaugų teikimo asmenims ar šeimoms, nukentėjusiems nuo narkotikų narkotikų politika ir informacijos organizacijos bei įvairios labdaros organizacijos ir socialinės įmonės. Mūsų specialybės teorinių ir metodinių žinių bei kritinių analitinių įgūdžių derinys yra puiki platforma tiems, kurie svarsto su moksliniais tyrimais ir politika susijusius vaidmenis.

Padidinkite savo galimybes įsidarbinti, studijuodami Škotijos aukščiausio lygio universitete dėl kriminologijos ("Guardian University Guide 2019").

Naudokitės mūsų ryšiais su baudžiamojo teisingumo sektoriumi ir Škotijos nusikalstamumo ir teisingumo tyrimų centru (SCCJR).

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau