MSc / PgD / PgC sporto vadyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Tai šiuolaikinė programa, skirta profesionalams ir specialistams, dirbantiems sporto ir laisvalaikio pramonėje, norintiems plėtoti savo vadovavimo praktiką ir / arba ieškoti naujų galimybių. Programa yra vienodai patraukli neseniai baigusiems studentams, taip pat tarptautiniams studentams, siekiantiems plėtoti savo žinias ir įsidarbinimo potencialą (prižiūrint įdarbinimo ar konsultavimo stažuotes) ir norintiems studijuoti Velso premjeriniame sporto universitete.

Mokymasis

Paprastai studentai patiria tiek mokytojo vadovaujamą mokymąsi (interaktyvias paskaitas, seminarus, praktinius užsiėmimus ir konsultacijas), tiek savarankiškus mokymosi metodus; akcentuojama didesnio nepriklausomumo ir kritinio mąstymo įgūdžiai, skatinantys teigiamą požiūrį į mokymąsi visą gyvenimą. Studentai taip pat gali naudotis paskirtu asmeniniu dėstytoju (dažniausiai jų programos direktoriumi) visą savo laiką kaip Kardifo sporto mokyklos antrosios pakopos studentą.

Moduliai pirmiausia nėra teikiami naudojant e. Mokymąsi, tačiau juos gerai palaiko įvairios universiteto virtualios mokymosi aplinkos (VLE) mokymosi ir vertinimo priemonės. Mokykloje plačiai naudojamas VLE, kad mokymosi medžiaga ir turimi ištekliai būtų prieinami. Papildomoje VLE taip pat naudojama formuojant ir apibendrinant, ir galiausiai bendrauti su studentais. Studentai taip pat gauna paramą elektroniniu paštu, taip pat prireikus tiesioginės pagalbos.

Įsidarbinimas

Programa orientuota į galimybes įsidarbinti tiek sportininkų, kurie jau dirba sporto sektoriuje, tiek karjeros plėtrai ir tobulinimui, ir pasirengusiems absolventams bei tiems, kurie siekia pakeisti savo karjerą, kad jie taptų konkurencingi darbo rinkoje. Ypatingas dėmesys skiriamas asmeninio valdymo ir vadovavimo įgūdžių ugdymui, ir mes skatiname mokinius dirbti kartu, kad jie būtų tobulinami.

Kardifo sporto mokykla

Apskritai, daugelis mūsų pristatymo būdų, klasių užduočių ir vertinimo strategijų leidžia mokiniams patirti kontekstą, atvejo formulavimą ir įgūdžius, susijusius su šiuolaikinio sporto vadybininko ar lyderio darbo aplinka kontroliuojamoje ir saugioje švietimo aplinkoje.

Patekimo reikalavimai

Tikimasi, kad sporto vadybos ir lyderystės magistrantūros kandidatai atitiks šiuos reikalavimus:

  • Gerbiamasis laipsnis (paprastai 2,1 ar didesnis) atitinkamoje temoje.
  • Absolventai bus svarstomi, jei kandidatas turi didelę ir išsamią darbo patirtį sporto valdymo srityje ir yra atsakingas arba aktualus kurso dalykui.
  • Ne Jungtinės Karalystės pareiškėjams, minimalus IELTS anglų kalbos reikalavimas šiai programai yra 6,5 (su 6,0 kiekviename atskirame elemente) arba lygiavertis.

Tarptautiniai pareiškėjai
Studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, reikės pateikti bent jau IELTS 6.5 standartą ar lygiavertį įrodymą. Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie tai, kaip taikyti ir anglų kalbos kvalifikaciją, apsilankykite tarptautiniuose tinklalapio puslapiuose.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training op ... Skaityti daugiau

Located in an exciting, modern European capital city, Cardiff Metropolitan University is a global university. We are continually investing in our students' future and provide education and training opportunities that are accessible, flexible and of the highest quality to students from over 140 countries worldwide.???? Skaityti mažiau