Psichologijos mokslų magistras


Psychological Science magistrantūros (1 metų antrosios pakopos dieninių studijų programa) yra įdomi nauja magistrantūros programa, kuri suteikia studentams su modulių, kurie atspindi psichologinio tyrimo ir jo taikymo mastą meniu. Magistrantūros programa demonstruoja pagrindinius privalumus, akcentuojant psichologijos departamento tyrimų metodai, taikomi ir socialinės psichologijos ir klinikinės psichologijos. Kursas - tai parodo kelią tiems, kurie domisi savanoriško ar valstybės sektoriaus mokslinių tyrimų karjeros, ir tai suteikia puikų pagrindą doktorantūros studijų programų psichologijos atvykimo į.

&nbsp


Obectives


Sėkmingai baigus šią programą, tikimasi, kad studentai galės:

  • Apibūdinti pažangių mokslinių tyrimų metodus ir įvairių psichologinių teorijų ir paradigmų, psichologinių metodų ir teorijų taikymą ir nustatyti asmeninių ir socialinių klausimų.
  • Įrodyti, atspindinti ir kritinis mąstymas, dėl psichologinių tyrimų ir jos taikymais ir pripažinti psichologinių teorijų ir psichologinių tyrimų metodai, asmeninių ir socialinių problemų kasdieniame gyvenime svarbą.
  • Plėtoti ir taikyti mokymosi praktiką nepriklausomų tyrimų, pavyzdžiui, nustatyti, kur ir kaip surasti ir gauti informaciją, susijusią su studijų ir mokslinių tyrimų, klausinėti naują informaciją, nutraukti užduotis į valdomus dalys, susitelkti ties užduotimi susijusius tikslus ir teikti ir gauti grįžtamąją informaciją apie mokymosi patirtį ir pažangą.
  • Rodyti komunikacijos ir prezentacijos įgūdžius, tai yra, rašymo įgūdžius, žodžiu pristatymo įgūdžiai, ir interviu įgūdžius.
  • Įrodyti tarpasmeninių kompetencijų ir profesinės jautrumą pagal psichologų vaidmenį visuomenėje, ir plėtoti brandžias bei etikos nuostatas, kurios padeda suprasti ir spręsti socialines ir psichologines problemas.
  • Taikyti psichologines teorijas ir metodus, asmenines ir socialines problemas, atsižvelgiant į naudingumą ir tinkamumą tokių paraiškųKurso struktūra


1 metų magistro programa reikalauja visą darbo laiką lankyti universitete. Apskritai, 90 kreditų (ECTS) reikalaujama, kad sėkmingai užbaigti šį laipsnį, 30 kreditų, mokė moduliai pirmąjį semestrą, 30 kreditų, mokė moduliai antrąjį pusmetį ir 30 kreditų pagrindinių mokslinių tyrimų projektą. Kursas turi 3 srautus: mokslinių tyrimų metodus, taikomosios ir socialinė psichologija, ir klinikinė psichologija. Studentai visų srautų priimti keturi pagrindiniai būdai moduliai * ir užbaigti pagrindinių mokslinių tyrimų projektą. Be to, kiekviena Stream "papildomos pagrindinius modulius. Galiausiai, studentai ant kiekvieno srauto pasirinkti pasirenkant, remiantis jų asmeninių interesų ir karjeros tikslų. Kartu, 11 moduliai šį 12 mėnesių programos yra equilavent 90 ECTS. Žr. diagramą:>> Graph

&nbsp


Įėjimas Reikalavimai


Paprastai 2.2 pagyrimu laipsnis psichologijos yra minimalus reikalauja. Be to, kursai taryba svarstys, atitinkamą darbo patirtį ir lygiavertę kvalifikaciją bendrašakniais srityse (pvz., sociologija, ekonomika) su didelėmis mokslinių tyrimų metodai patirtį. Tarptautinių kandidatų, Modulio tarybos ir UL aukštosios mokyklos Priėmimo gairės, kaip nustatyta užjūrio ekvivalentas yra privalomi. Jei kandidatų yra ne gimtoji anglų kalba kolonėlės, patvirtintas akivaizdus pasiekimai Standartinis anglų kalbų mokėjimas, tyrimas bus būtina. Kandidatai gali būti apklausiamas kaip atrankos proceso dalis.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Limerick »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date