Apžvalga

Pasaulis sparčiai keičiasi dėl skaitmeninimo, globalizacijos, interneto ryšio ir socialinės žiniasklaidos, todėl tai įdomus laikas studijuoti skaitmenines žiniasklaidos priemones.

Mūsų magistrantūros skaitmeninės žiniasklaidos ir visuomenės daug dėmesio skiria supratimui apie daugialypės platformos turinio kūrimo šiuolaikinę aplinką ir daugiakanalių tinklų galimybes bei jų vartojimą. Kursas suteiks jums įgūdžių ir patirties tapti skaitmeninės žiniasklaidos ekspertu, suteikiant idealų Pathway į sėkmingą skaitmeninę karjerą įvairiuose sektoriuose.

Magistrantūra yra dalis mūsų augančių mokslinių tyrimų ir mokymo portfelio skaitmeniniu. Su šiuo kursu jūs gausite perduodamų skaitmeninės karjeros įgūdžių, lanksčiau pasirinkdami savo mokymosi Pathway ir mokymosi tikslus.

Mes turime puikią patirtį suprasti studentų poreikius ir pasiruošti jų karjerai, kur jie gali prisidėti prie skaitmeninės ekonomikos transformacijos.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Gauk perkeliamus įgūdžius skaitmeninei karjerai, lanksčiai pasirenkant savo mokymosi Pathway ir mokymosi tikslus

# 2 98% mūsų magistrantų išeinančių asmenų dirba arba tobulina studijas per šešis mėnesius nuo studijų baigimo (Atostogų išvykimo iš aukštojo mokslo tyrimas 2015/16 m.)

# 3 University of Stirling užima pirmąją vietą Škotijoje ir dešimtuką Didžiojoje Britanijoje žiniasklaidos ir kino studijoms (Guardian University Guide 2018)

Kurso informacija

Galite studijuoti visą darbo dieną vienerius metus arba ne visą darbo dieną dvejais metais.

Mokymas

Mokomasis kursas vyksta per universiteto dvi 15 savaičių semestrus ir apima paskaitas, seminarus, vadovėlius ir atvejo studijas.

Yra daug dėmesio skiriant įvairiems vertinimams, problemų nustatymui ir kritinės praktikos pristatymo būdams.

Vertinimas

Jūs įvertinsite įvairiomis vertinimo strategijomis, įskaitant rašytines užduotis, egzaminus, praktines komandas ir individualius projektus.

Kursų direktorius

Dr Thomas Allmer

44 (0) 1786 467539

thomas.allmer@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

  • Užsienyje 15 250 svarų sterlingų
  • Pagrindinis / ES £ 6,300
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 72 daugiau kursų University of Stirling »

Šis kursas yra Campus based
Duration
12 - 27 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,300 GBP
2018/19: užjūrio valstijos 15 250 svarų sterlingų; Pagrindinis / ES £ 6,300
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas