MSc Strategic Sustainable Business

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Savo ruožtu jūs išnagrinėsite strateginį darnųjį valdymą ir jo aplinkos, socialinius ir ekonominius aspektus. Mokymasis iš realaus gyvenimo situacijų ir įkvepiančių specialistų, jūsų studijos bus sutelktos į tris pagrindines sritis:

 • tvarus verslas
 • strateginis valdymas
 • verslumas siekti tvarių pokyčių

Unikalus, praktinis mokymasis

Mes sutelkiame dėmesį į transformacinio ir praktinio tvarumo valdymo iššūkius ir galimybes. Yra teorijos ir praktikos pusiausvyra, padedanti jums pasirengti darbo vietų kūrimui tvariu valdymu ir įmonių socialine atsakomybe. Mūsų partnerystė su tvariai valdoma organizacija suteikia jums galimybę pamatyti, kaip ši praktika veikia realiame pasaulyje.

Jūs būsite įsitraukę į praktinius tvaraus verslo aspektus, įgiję įgūdžių, žinių ir patirties tvaraus valdymo srityje, dirbdami su realiomis organizacijomis. Tai didžiosios įmonės, mažos ir vidutinės įmonės, viešasis sektorius ir NVO. Mokymo metu mokykitės iš patyrę tvarūs vadovai, novatoriai, verslininkai ir politikos formuotojai.

Iki kurso pabaigos turėsite išsamų supratimą apie tvarų valdymą, jo galimybes ir iššūkius.

Sužinokite iš ekspertų

Žinoma, jūs bendradarbiausite su akademikų, kurie atliko nepaprastus mokslinius tyrimus tvaraus valdymo srityje. Šis tyrimas buvo paskelbtas pirmojo lygio žurnaluose, pavyzdžiui:

 • Švaresnės gamybos žurnalas
 • Švarios technologijos ir aplinkosaugos politika
 • Verslas ir visuomenė
 • Technologinis prognozavimas ir socialiniai pokyčiai.

Realaus pasaulio patirtis

Mes pabrėžiame, kaip kurti savo praktinę patirtį, konsultuotis su išorės klientais ir bendradarbiauti su aplinkai įtakingais tinklais. Šie tinklai apima Škotijos aplinkos apsaugos agentūrą (SEPA), Škotiją 2020 m. Ir 2050 m. Klimato grupes, taip pat įmones, kurios laimėjo VIBES apdovanojimą - Vizija verslui už aplinkos apsaugą Škotijoje.

University of Stirling mokyklos University of Stirling

University of Stirling mokyklos University of Stirling atsakingo verslo principas, politika ir praktika yra pagrindinis dalykas, kurį mes darome. Ši vizija padeda mums efektyviai aprūpinti moksleivius įgūdžiais veikti kaip pasauliniai piliečiai, galintys patenkinti visuomenės poreikius.

Būdamas Chartered Association of Business Schools narys, mes turime glaudžius ryšius su pramone, neseniai apdovanota "Small Business Charter", skirta užmegzti ryšius su vietos ir regionų įmonėmis.

Mes esame elitinės verslo mokyklų grupės pasaulyje - ir tik viena iš JK narių - turi akreditaciją iš MBA (MBBA) asociacijos, skirtos tiek MBA, tiek magistrantūros verslo ir vadybos (MBM) kursams.

Pagrindinės priežastys mokytis su mumis

# 1 Padidinkite savo galimybes įsidarbinti, dirbdami su realiaisiais konsultacinio tipo projektais su išoriniais klientais

# 2 Mūsų magistro kursą pritaria pirmaujančios tvarumo organizacijos, tokios kaip Škotijos aplinkos apsaugos agentūra (SEPA)

# 3 Kursas vyksta bendradarbiaujant su Subalansuotos praktikos ir gyvenimo centru, derinant akademinę kompetenciją ir praktines žinias remiant lyderius ir organizacijas siekiant tvaresnės visuomenės.

Kurso tikslai

Per visą kursą jūs:

 • įgyti naujausias perspektyvas, žinias, įgūdžius, geriausią praktiką ir sėkmingos karjeros patirtį įvairiose naujose su tvarumu susijusiose darbo vietose
 • bendradarbiaus su pažangiausiomis sistemomis, geriausia praktika ir priemonėmis, įskaitant JT tvarumo lyderio struktūrą
 • parengti išsamų supratimą apie tvarų valdymą ir jo galimybes bei iššūkius
 • Padidinkite savo sugebėjimą vadovautis tvariais projektais ir iniciatyvomis įvairiuose sektoriuose
 • dalyvauti realiose situacijose privačiose organizacijose, viešajame sektoriuje ir NVO
 • tobulinti ir plėtoti kritinius, analitinius, tarpasmeninius ir kitus perduodamus įgūdžius strategiškai tvariam verslui

Ateities verslininkų lyderių ugdymas

University of Stirling mokyklos magistrantūros studijų pakopos studijos viršija vadovėlių ir auditorijų skaičių, taip pat daugiausia dėmesio skiriame jūsų asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Mūsų unikali "Flying Start" lyderystės programa suteikia jums žinių, įgūdžių ir metodų, būtinų sėkmingai karjerai kurti. Jos apima praktinius įgūdžius, kaip antai efektyvus viešas kalbėjimas, plėtojant būdus dirbti spaudžiant sudėtingose ​​situacijose, tokiose kaip konfliktų valdymas. Sužinokite daugiau apie "Flying Start" .

Kurso informacija

Dieninės MSc Strategic Sustainable Business susideda iš dviejų 15 savaičių semestrų dėstomų modulių ir trijų mėnesių disertacijos laikotarpiu.

Mokymas

Mokymas atliekamas paskaitų, pamokų, atvejų studijų, vaidmenų žaidimų, kompiuterinių modelių, svečių pranešėjų ir įmonių projektų serijoje.

Vertinimas

Įvertinimas apima ataskaitas, esė, informacinius pranešimus, atvejų analizę, diskusijas, literatūros apžvalgas, rinkodaros komunikacijos planus, plakatų sesijas ir pristatymus. Įvertintas darbas dažnai atliekamas grupėmis, o tai padeda plėtoti komandinį darbą ir bendravimo įgūdžius.

Kursų direktorius

Profesorius George Burt

44 (0) 1786 467356

ssb@stir.ac.uk

Mokesčiai - 2018/2019

 • Užsienyje: 15 250 svarų sterlingų
 • Namai / ES: £ 7,900
Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 2018

Apie mokyklą

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Skaityti mažiau