Kūrybinės kompiuterijos magistrantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paspauskite skaitmeninio kūrybiškumo ribas mūsų MSc Creative Computing kursuose.

Skatinkite kūrybines technologijas kurti interaktyvią patirtį, kuri įkvepia smalsumą.

Plėtoti skaitmeninio pasakojimo, kūrybinių tyrimų ir projektų vadovavimo įgūdžius.

Patobulinkite savo bendravimo įgūdžius tarpdisciplininiu kūrybiškumu ir pramonės įžvalga.

Creative Computing yra visur. Gerų idėjų ir technologinių naujovių susidūrimas toliau didina bendravimo, mokymosi, žaidimo, darbo ir gyvenimo būdus. Vis didėjantis pasitikėjimas skaičiavimo įrankiais ir patirtimi vis dėlto reikalauja naujos formos talentų - žmonių, kurie yra techniniai, bet kūrybingi, analitiniai, tačiau žaismingi, ir eksperimentiniai, tačiau verslininkai.

MSc Creative Computing buvo sukurta taip, kad galėtų patenkinti šį augantį poreikį kūrybinėse pramonės šakose. Jūs atliksite modulius, skirtus pagerinti jūsų supratimą ir technologijų taikymą kūrybiniame kontekste, tuo pačiu įgydami esminių įgūdžių kūrybiniuose tyrimuose, tarpdisciplininiame bendradarbiavime ir įmonėje.

Apžvalga

MSc Creative Computing siekia sukurti aukšto lygio magistrantus, kurie galėtų pagerinti bet kurios skaitmeninės agentūros produkciją ir trajektoriją. Jums bus išmokyti pagrindiniai įgūdžiai, reikalingi kūrybiniams tyrimams atlikti, gaminio formavimui „pasiruošę rinkai“ ir produktyviai bendradarbiauti su praktikais nepažįstamose srityse.

Tai lankstus kursas, atitinkantis jūsų praktiką - nesvarbu, ar esate žaidimų dizaineris, programinės įrangos kūrėjas, animatorius, interneto technologas ar daugiau. Jūs atliksite modulius, skirtus plačiau suprasti kūrybinių industrijų ir skaitmeninio kūrybingumo suvokimą, tačiau savo pačių sąlygomis, pabrėždami savo kūrybinių ir technologinių įgūdžių diegimą naujose, naudingose aplinkybėse.

MSc Creative Computing padeda jums tapti gerai apvaliu ir galingu kūrybiniu technologu, turinčiu sugebėjimą generuoti originalias idėjas, įvertinti jų sociokultūrinį ir komercinį poveikį, prototipą ir tada nustatyti efektyviausius rinkos kelius. Visą procesą palaikys talentingų menininkų ir kūrėjų komanda, kurių kiekvienas turi didelę patirtį kūrybinio kompiuterijos srityje tiek mokslinių tyrimų, tiek pramonės srityse.

Kurso struktūra

Istorijos laboratorija

Klauskite pasakojimo ir skaitmeninio kūrybiškumo sankirtos. Bendradarbiaudami su „Creative Computing“ ir „Publishing“ studentais galėsite sukurti artefaktus, kurie informuoja, įtikina ar pramogauja.

Hackspace

Hackspace laikosi eksperimentinio požiūrio. Jums bus sukurtos įrodomos koncepcijos artefaktai, orientuoti į kūrybinių įrankių ir technologijų pasirinkimą.

Tyrimo metodai

Gauti esminių žinių apie projekto apimtį, tikslų nustatymą, duomenų rinkimo ir analizės metodus bei veiksmingą dokumentaciją.

Kūrybinis vadovavimas

Sužinokite, kaip vadovauti komandoms formuoti originalias socialines įmones ar komercines idėjas rinkai. Su „Creative Computing“ grupės nariais dirbsite, kad projektuotumėte ir palaikytumėte bakalauro studentus, kurie derasi dėl kūrybinio inkubatoriaus.

Parengti projektai

Praktikos vadovaujamas tyrimas „Creative Computing“ srityje. Čia jūs turite galimybę patobulinti savo kūrybinius ir technologinius įgūdžius, taikyti mokslinių tyrimų ir plėtros įgūdžius, o svarbiausia - sukurti kažką, ko niekas nesukūrė anksčiau.

Kaip man bus įvertintas?

MSc Creative Computing yra visiškai įvertintas kursinių darbų. Jūs gausite įvairų ir subalansuotą kompiuterinių artefaktų, technologijų eksperimentų ir interaktyvių patirties rinkinį. Projekto darbą remia kontekstinės esė, tyrimų ataskaitos, atspindintys komentarai, eskizų knygos, kūrimo dokumentai ir pristatymai.

Kaip man bus mokoma?

Jūs būsite mokomi per kūrybines dirbtuves, technines laboratorijas, seminarus ir individualią mentorystę. Be to, yra galimybių įtraukti studentus, studijuojančius BSc (Hons) Creative Computing, taip pat svarbiausius įvairių skaitmeninių agentūrų ir technologijų įmonių veikėjus pietvakariuose.

Galimybės

Darbo vietos, pramonės ryšiai ir stažuotės

Mes bendradarbiaujame su įvairiomis skaitmeninėmis agentūromis, technologijų įmonėmis ir kūrybiniais technologais visoje Bath, Bristolyje ir už jos ribų. Mūsų studentai kviečiami bendradarbiauti su kūrybinėmis industrijomis, kuriose dalyvauja personalo vadovaujami moksliniai tyrimai ir komisijos. Taip pat galite pasinaudoti savo tinklais, kad padėtų užtikrinti darbo vietų ir stažuočių galimybes.

Mažas mūsų kontaktų ir bendradarbių pasirinkimas apima:

 • IBM Watson
 • Bristolio virtualiosios realybės laboratorija
 • Visuotinė žiniasklaidos studija
 • Pilnas valdymas
 • Sukurti studijas
 • „TechSpark“
 • Tinklas N

Karjera

Karjera MSc Creative Computing absolventams yra plati. Funkcijos apima:

 • Kūrybinis technologas (įvairūs vaidmenys)
 • Skaitmeninės rinkodaros funkcijos
 • Interneto ir mobiliųjų programų kūrimas
 • Gamintojų vaidmuo skaitmeninėse agentūrose
 • Kompiuterinės grafikos dizaineris
 • Sąsajos ir sąveikos dizaineris
 • Doktorantūros studija

Kaina

 • UK / ES studentai visą darbo dieną - 2019/20 įrašo £ 7,195
 • JK / ES studentai ne visą darbo dieną - 2019/20 įrašas £ 3600
 • Tarptautiniai studentai visą darbo dieną - 2019/20 įrašas £ 13,300
Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push bound ... Skaityti daugiau

Bath Spa University is about more than studying. It’s about getting stuck in: thinking, making and doing. About bumping into friends on campus, embracing challenges and genuinely caring. We push boundaries and ourselves. If that sounds good to you, you’ll fit in well. Skaityti mažiau