Tvaraus inžinerijos vadybos magistro laipsnis tarptautinei plėtrai

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Tvaraus inžinerijos vadybos magistrantūros studijos tarptautiniam vystymuisi yra labai pritaikytas kursas su mokomais elementais ir reikšmingas projekto rezultatas.

Jūs išmoksite greitai ir lanksčiai mąstyti, elgdamiesi ryžtingai, nesant išsamios informacijos, kad pagerintumėte gyvenimo kokybę per inžinerinius sprendimus.

Dauguma pasaulio statybų yra „besivystančiose šalyse, visų pirma pietų pusrutulyje“ (JTVP). Ši aplinka susiduria su sunkumais, kylančiais dėl didelio skurdo ir maisto trūkumo dėl žmogaus sukeltų klimato kaitos ir negrįžtamo biologinės įvairovės nykimo.

Šio kurso tikslas - padėti jums tapti naujos kartos praktikuojančiais žmonėmis, kurie gali spręsti tokius iššūkius praktiniais inžineriniais sprendimais, stiprindami vietos bendruomenių atsparumą sparčiai urbanizacijai.

Kodėl Swansea tarptautinis vystymasis yra tvarus inžinerijos valdymas?

„Swansea“ inžinerijos koledžas turi pasaulinę reputaciją, kuria grindžiami novatoriški inžinerijos moksliniai tyrimai ir tvirtas įsipareigojimas siekti tarptautinio vystymosi, kurį atspindi neseniai studentų mobilumo projektai tokiose šalyse kaip Zambija, Liberija ir Pietų Afrika.

Ar tu žinai?

 • Kursas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Menų ir humanitarinių mokslų kolegija ir Princo fondu
 • Kursas yra mokomas visuose miesteliuose, keturi moduliai mokomi „Singleton“ - tai svarbus veiksnys sprendžiant, kur norite gyventi Swansea
 • Jūsų coursemates bus iš įvairių sričių, įskaitant STEM, tarptautinės plėtros, politikos, teisės, verslo iš JK / ES ir užjūrio114562_prince-charles-sustainable.jpg

Jūsų tvaraus inžinerijos vadyba tarptautinei plėtrai

Per šį vienerių metų kursą jūs sutelksite į „taikomą“ tvarią inžineriją realioje aplinkoje, įtraukiant sąveiką su realiais tarptautinės plėtros suinteresuotaisiais subjektais.

Jūs gausite daugiadisciplininį vertinimą, kaip teoriją galima taikyti realiame pasaulyje, išmokti, kaip kryžminis bendradarbiavimas su Menų ir humanitarinių mokslų kolegija ir Princo fondu sukūrė kursą, ir kodėl tai svarbu.

Inžinerijos kolegija turi tarptautinę bendruomenę, kurioje yra daugiau kaip 500 magistrantūros studijų studentų ir 120 mokslininkų.

Jūs turėsite prieigą prie mūsų bibliotekos, veikiančios 24 valandas per parą, pažangios laboratorijos, ištisus metus vykstančios svečių paskaitų programos ir specialios antrosios pakopos darbo patalpos.

Tvarus inžinerijos valdymas tarptautiniam vystymuisi

Šio laipsnio absolventai Swansea yra gerai pasirengę specialistų darbui.

Jūsų ateitis gali būti viena iš šių vaidmenų:

 • Kontrolės ir prietaisų inžinierius
 • Lauko aptarnavimo inžinierius
 • Tarptautinis pagalbos darbuotojas
 • Tarptautinis vystymosi darbuotojas
 • Tinklo inžinierius
 • Ryšių patarėjas
 • Inžinerinis geologas

Patekimo reikalavimai

Studentai bus įdarbinti iš įvairių sluoksnių, kad įvykdytų konkrečius vaidmenis projekte. Reikalinga minimali BEng / BSc / BA 2.1 (arba lygiavertė) atitinkamoje disciplinoje, IELTS 6.5 su 5,5 minimumu kiekvienoje vertinimo srityje (arba lygiavertėje SELT).

Atkreipkite dėmesį, kad vietos kursuose yra ribotos.

Pareiškėjai taip pat bus apklausiami (asmeniškai arba „Skype“), o interviu datos bus numatytos nuo gegužės pabaigos iki birželio pabaigos.

Karjera ir darbingumas

Karjera ir galimybė įsidarbinti "Swansea Employability Academy" (SEA) padės jums kiekviename savo karjeros kelio etape, kuris padės jums sukurti ryškią ateitį.

Mūsų karjeros palaikymo paslaugos apima:

 • Darbuotojų įsidarbinimo seminarai, darbdavių derybos, individualūs renginiai ir karjeros mugės
 • Individualios konsultacijos ir patarimai iš profesionaliai kvalifikuotų karjeros patarėjų
 • Pagalba ieškant darbo, stažuočių, darbo vietų ir savanorystės galimybių
 • Galimybė naudotis informacijos šaltiniais įvairiose karjeros valdymo temose
 • Finansavimas studentų stažuočių galimybių ir Studentų draugijos / klubo renginiams remti.
 • Mes taip pat siūlome pagalbą ir patarimus Swansea University absolventams iki dvejų metų nuo to, kai baigsite studijas.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Skaityti daugiau

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Skaityti mažiau
Swansea , Dubajus + 1 Daugiau Mažiau