MSc viešųjų pirkimų, logistikos ir tiekimo grandinės valdymas

University of Salford

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MSc viešųjų pirkimų, logistikos ir tiekimo grandinės valdymas

University of Salford

Ši programa yra viena iš nedaugelio JK, kuri dabar yra dvigubai akredituota tiek CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply Chain Management), tiek CILT (Chartered Institute of Logistics and Transport)

 • Padidinkite savo įsidarbinimo galimybes ir pasiruoškite vadovaujančiam, konsultaciniam ar operatyviniam vaidmeniui
 • Sukurkite logistinės teorijos į realią praktiką su įdomiu verslo inovacijų projektu
 • Neakivaizdinės studijos galimybė
 • Užsienyje galimas studijas
 • Darbo / darbo vietos galimybė
 • Tarptautiniai studentai gali kreiptis

Kursų santrauka

Ši programa paskatins ir iššauks jūsų išugdyti žinias ir įgūdžius pasaulinėje viešųjų pirkimų, logistikos ir tiekimo grandinės valdymo srityje. Mūsų mokymo komanda yra aktyvus tyrimas ir jūs išmoksite iš jų naujausias teorines žinias tokiose srityse kaip automatika ir dirbtinis intelektas. Jūs taip pat susipažinsite su "Big Data Analytics", daiktų interneto galimybėmis ir iššūkiais, priedų gamyba, 3D spausdinimu ir robotų technika. Mūsų patirtį remia pramonės partneriai, tokie kaip "Jaguar Landrover", "Brother International" ir "Manchester Airport", kurie padėjo sukurti programą.

Yra esminis techninis kontekstas ir įėjimas į paklausos prognozavimo, atsargų valdymo, procesų / tiekimo grandinės / logistikos optimizavimo ir analizės srityse. Visų pirma, modulis "Išplėstinė logistika ir projektų valdymas" susieja du labai svarbius įgūdžius, kurie plačiai reikalingi pramonėje.

Būsite raginami išplėsti savo akiratį, eidami už akademinės literatūros ribų, kad susipažintumėte su naujausiais atitinkamos prekybos spaudoje paskelbtais įvykiais. Jums taip pat bus sunku apsvarstyti etines pasaulinio apsirūpinimo pasekmes, pavyzdžiui, ieškant pasaulinių katastrofinių įvykių, susijusių su gamyba ir paslaugų teikimu.

Be mokymosi iš akademikų, jūs turėsite galimybę mokytis iš kitų studentų, iš ekspertų svečių dėstytojų ir iš jūsų sąveikos su dviem profesionaliais organais, Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS) ir Chartered Institute of Logistics ir Transportas (CILT ) konferencijose, kviečiuose renginiuose ir kt.

Kursas taip pat siūlo nuotolinio mokymosi galimybę per mūsų oficialų partnerį Robert Cennedy College, Ciuriche, Šveicarijoje.

Kurso informacija

Programa yra pristatyta į bloką ir per metus yra keletas patekimo taškų. Studentai imsis toliau nurodytų modulių seka, priklausomai nuo jų pradžios datos.

Kursas pristatomas keturiuose intensyvaus studijų laikotarpio blokuose. Kiekvienam blokui mokate vieną modulį šešių savaičių laikotarpiui. "Face-to-face" mokymas kas savaitę pristatomas miesteliu 6 valandas. Be to, jūs dalyvausite mokomajame Verslo inovacijų programos elementu vieną sekmadienį per savaitę per 6 savaičių blokus.

Neakivaizdinės studijos mokosi alternatyvių modulių (vienas modulis, vienas modulis išjungtas), kad baigtų savo dvejų metų studijas.

Per šį laikotarpį taip pat atliksite savarankišką tyrimą internetu teikiant paramą per universiteto virtualią mokymosi aplinką "Blackboard".

Paskutinį trečdalį studijų turėsite dirbti savo Verslo inovacijų projekte, dirbdami su savo ar kitokia organizacija tiesiogine trumpu.

1 semestras

 • Pasaulinis tiekimo grandinės valdymas
 • Operacijų ir informacijos valdymas

2 semestras

 • Pirkimų rizika ir sutarčių valdymas
 • Išplėstinis projektų ir logistikos valdymas

3 semestras

 • Verslo inovacijų projektas (BIP)

Šis modulis sudaro 60 kreditų iš jūsų laipsnio. Jūs turėsite galimybę pasirinkti tarp gyvo projekto, praktikos, stažuotės ar disertacijos, kurios visos yra skirtos jūsų profesinei karjerai ir profesinei veiklai.

Jums bus paskirtas vadovas, kuris jus paskatins per BIP projektą. Jūs taip pat turėsite galimybę bendrauti su Studentų centru ir studentų gyvenimu. Studentų gyvenimas gali padėti iš anksto suplanuoti / įdarbinti studentų paramą studentams ir galimybes lankytojams dalyvauti mokymo seminaruose, siekiant užtikrinti geriausią praktiką. Studentų centras gali padėti jums susirasti stažuotes, praktinius uždavinius ir gyvus projektus savo verslo inovacijų projektui.

Patekimo reikalavimai

Paprastai mažiausiai 2: 2 diplomas arba lygiavertis arba sėkmingai baigus magistro laipsnį.

Daugelis profesinių kvalifikacijų taip pat yra priimtinos arba iš dalies arba visiškai įvykdžius įvažiavimo reikalavimus.

Jei studentas įgijo pripažintą garbės laipsnį, bet neatitinka įprasto atvykimo į kvalifikaciją reikalavimo, jis vis tiek gali būti svarstomas įvažiuojant, jei jis gali įrodyti atitinkamą darbo patirtį, kurios trukmė yra bent dvejų metų trukmės studija ir priimtinas atsakomybės lygis.

Išankstinio mokymosi akreditavimas (APL)

Mes sveikiname paraiškas iš studentų, kurie gali neturėti formalių / tradicinių atvykimo kriterijų, bet turintys atitinkamą patirtį ar galimybę sėkmingai tęsti kursą.

Išankstinio mokymosi akreditavimas (APL) procesas gali padėti jums suskaičiuoti jūsų darbą ir gyvenimo patirtį. APL procesas gali būti naudojamas norint patekti į kursus arba suteikti jums išimtis iš jūsų kursų dalių.

Atvykimui gali būti naudojamos dvi APL formos: anksčiau patvirtintos mokymosi akreditavimas (APCL) arba ankstesnio patyrimo mokymosi akreditavimas (APEL).

Anglų kalbos reikalavimai

Tarptautiniai pareiškėjai turės parodyti anglų kalbos mokėjimą. Tai patvirtina IELTS įvertinimas 6,5 (be elemento žemiau 5,5).

Jei anglų kalbos kvalifikacija yra šiek tiek mažesnė už šį lygį, kandidatai gali pasirinkti vieną iš daugelio universiteto anglų kalbos kursų.

Tinka

Šis kursas yra idealus tiems absolventams, kurie nori kurti karjerą viešųjų pirkimų, logistikos ir tiekimo grandinės valdyme arba esamiems vadovams, norintiems tobulinti savo įgūdžius ir tobulinti savo karjeros perspektyvas.

Pareiškėjo profilis

Pirkimai ir logistika yra viena iš sparčiausiai augančių pramonės šakų pasaulyje, ir šis kursas yra idealus, jei jūs ieškote kurti karjerą šiame dinamiškame sektoriuje. Jūsų fonas gali būti laivybos, logistikos ar bendro verslo.

Mokesčiai 2018-19

 • Visą darbo dieną: £ 8,550
 • Part-time: £ 1,425 už 30 kreditų modulio
 • Visą darbo dieną dirbantis tarptautinis partneris: 14 400 svarų sterlingų

Papildomos išlaidos

Taip pat turėtumėte apsvarstyti papildomas išlaidas, kurios gali būti knygų, raštinės reikmenų, spausdinimo, įrišimo ir bendrojo pragyvenimo išlaidos kelionėms ir apsilankymams.

Mokymas

Mokymasis akis į akį pristatomas miesteliu dvi savaites per savaitę. Be to, kiekvieną trečiadienio popietę dalyvaudami Verslo inovacijų programos elementu per 6 savaičių blokus, nepriklausomą studiją, atliktą per savo virtualų mokymosi aplinką, "Blackboard". Individualūs studentų tvarkaraščiai bus teikiami indukcijos savaitę.

Mokymas vyksta paskaitų, seminarų ir pamokų deriniu, naudojant daugybę mokymosi veiklos.

Vertinimas

Per savo kursą bus naudojami įvairūs vertinimo metodai. Vertinimo tipai apima: esė, užduotis, egzaminus, daugialypės pasirinkimo testus, internetinius testus, grupines ataskaitas ir portfelio darbą. Skaičiavimai tarp egzaminų ir kursinių darbų skiriasi nuo modulių iki metų.

Karjeros galimybės

Daugelyje šalių mūsų absolventai yra labai populiarūs dėl jų žinių ir aistros perkant ir tiekiant verslą.

Neseniai vykusiose aukštosiose mokyklose buvo įtrauktos vietos:

 • Rolls-Royce plc
 • "Toyota"
 • BASF
 • Ernstas
 • CitiBank

Darbo pareigose dalyvavo atsargų analitikai, viešųjų pirkimų pareigūnai ir vadovai, laivybos vadybininkai, sandėlių valdytojai, transporto, logistikos ir tiekimo grandinės vadovai.

Ryšiai su pramone

University of Salford išaugo iš 19-ojo amžiaus pabaigos institutų, kurie suteikė talentingą, techniškai kvalifikuotą ir profesionalų darbo jėgą, remiančią JK sparčiai augančias pramonės šakas. XXI amžiuje tai vis dar tvirta. Nors pramonė smarkiai pasikeitė, šiuo metu vienodai svarbu ir į pramonę orientuotas švietimas.

Mes mokome įgūdžių, kurių reikia darbdaviams, ir todėl mūsų absolventai turi puikių tarptautinių karjeros perspektyvų.

Mokymo programa, apimanti magistrantūros studijas, suderina akademinį išsilavinimą ir profesinę patirtį. Mūsų pramonės partneriai suteikia mums savo indėlį į mokymo programą, kad šis mokymas atspindėtų dabartinius ir būsimus poreikius pramonėje, o jūs išmoksite darbdavių pageidaujamus įgūdžius. Verslo inovacijų projektas, kuris sudaro paskutinį trečdalį studijų, skirtas suteikti jums realaus pasaulio patirtį, kad galėtumėte pritaikyti teoriją, kurią išmokote.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta May 11, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
8,550 GBP
£ 14,400 Tarptautinis / £ 8,550 Didžiojoje Britanijoje
Locations
Jungtinė Karalystė - Manchester, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - Manchester, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla