Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Šri Lanka Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Ištęstinės studijos Tiksliųjų mokslų magistro studijų programas Šri Lankoje

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Nors yra daug galimybių aukštojo mokslo Šri Lanka, nemažai gyventojų pasirinkti nedalyvauti šių institucijų. Nors tarptautinis spaudimas padėjo kai plėtros, universitetų pasiūlymai dažnai susitiko su pasipriešinimu gyventojais.

Geriausios Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro studijų programos Šri Lankoje 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Sri Lanka Institute of Information Technology SLIIT

Enterprise Application Development programos magistras yra skirtas tiems, kurie siekia būti programinės įrangos architektų. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistro Enterprise Application Development Programa yra skirta tiems, kurie siekia būti programinės įrangos architektų. Norėdami architekto ir inžinieriaus didelio masto programinės įrangos projektų, reikia išmokti technologijas ir metodus, pasibaigus pirmojo laipsnio lygiu.

Pirmą kartą Šri Lanka programinės įrangos inžinierių ir programuotojų dabar turi galimybę sekti pasaulinės klasės magistro studijų programos siūlomos Sheffield Hallam universitetas, Jungtinė KaralystėŠri Lankoje metu Šri Lanka instituto informacinės technologijos.

SHU yra viena iš labiausiai pažangių ir naujoviškų universitetų Jungtinėje Karalystėje pripažintas kaip kompetencijos centro mokymo ir mokymosi. SHU neseniai buvo klasifikuojama kaip numeris vienas universitetas, Jungtinė Karalystė ir mokymo kokybę ir studentų mokymosi patirtį. Daugiau apsilankymo SHU.... [-]

Šri Lanka Malabe
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba