Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 5 tiksliųjų mokslų magistro programas - Aeronautikos inžinerijos studijos

Mokslo magistras yra magistrantūros laipsnis, kurį studentai gali siekti toliau tobulinti savo įgūdžius tam tikroje srityje po to, kai gauna bakalauro studijas. Šie laipsniai gali padėti studentams pasiekti geresnių rezultatų savo srityje, parengdami jiems daugiau patirties ir teorinių žinių.

Kas yra aviacijos inžinerijos magistrantūra? Ši pažangi studijų programa daugiausia skirta mokyti studentus, kaip kurti, prižiūrėti ir valdyti kai kurias svarbiausias pasaulyje dangaus transportavimo sistemas. Ypatingi dėmesys, pavyzdžiui, saugos sistemos, aeronautika, operacijos, švietimo technologijos, nepilotuojamos orlaivių sistemos ir žmogaus veiksniai aviacijos sistemose, leidžia studentams pritaikyti savo išsilavinimą, kad atitiktų jų būsimą karjerą, o intensyvus dėmesys saugumui ir besikeičiančioms technologijoms gali užtikrinti, kad studentai būtų pasirengę sparčiai besikeičianti sritis.

Per šį kursą studentai gali tikėtis įgyti įgūdžių, tokių kaip organizavimas, skrydžių sauga ir mašinų remontas. Šie įgūdžiai padeda darbo vietoje, bet taip pat padeda studentams jų asmeniniame gyvenime, siūlant savarankiškumą ir sugebėjimą sukurti švaresnę, saugesnę aplinką.

Jei norite baigti ne visą darbo dieną trunkančius dvejus metus, labai svarbu studijuoti mokslinius tyrimus ir finansiškai planuoti magistrantūros studijas. Studentai turėtų žinoti, kad kainos dažniausiai keičiasi priklausomai nuo to, kokia mokykla ir šalis turi atitinkamus kursus.

Nors aeronautikos inžinerija yra specializuota sritis, visame pasaulyje yra daugybę karjeros, galinčių atverti magistrantūros studijas baigusiems. Kai kurie bendrieji darbo pavadinimai, kurie gali būti taikomi šiam laipsniui, yra konceptualus orlaivių projektuotojas, orlaivių inžinierius, techninės priežiūros inžinierius, gamybos sistemų inžinierius ir mechanikas. Tie, kurie turi šį laipsnį, taip pat gali būti kvalifikuojami dirbti srityse, kuriose yra kitų formų transporto priemonių projektavimas ir remontas.

Su vietiniais, tarptautiniais ir internetiniais kursais, kurie yra prieinami daugumai magistrantūros studijų programų, studentai tikrai suras kursų planą, atitinkantį jų poreikius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Aeronautikos inžinerijos studijos

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

... [+]

Kaip kai kurie kursai yra labai techninio pobūdžio, daugiau aviacijos fone reikia.

Kita vertus, studentai gali užsirašyti pareikšti originalius dokumentus taip, kad oficiali kopija gali būti. Kitame puslapyje, prašom pataisyti taip:

Studentai gali tikėtis pereiti 24 mėnesių po to, kai jie pradeda MSA studijų programą.

Įsiurbimo / start Datos

Studentai gali pradėti MSA studijų programą sausį, birželio arba rugpjūčio mėnesį.

Kaina / Mokesčiai

952 $ už kreditą. Pereiti, studentai turi užpildyti 36 kreditų, SGD 34.272 + 7% PVM

Terminas

Geležinkelių priėmimo ištisus metus

... [-]
Singapūras Singapore
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Linköping University

... [+]

Linköping yra aviacijos kapitalo Švedijos ir vienas iš nedaugelio aviacijos pasaulio miestų. Saab Aviacija, kad labai sėkmingai Gripen kariniuose orlaiviuose gamintojas, yra pagrindinis aktorius regione. Aeronautikos inžinerijos programa naudos iš to, kaip kai kurie iš mokytojų turi filialus pramonei.

Visą programą, ypatingas dėmesys skiriamas kruopščiai progresavimo gerokai naudojimo šiuolaikinių inžinerinio projektavimo įrankiai.

Studentai taip pat bus parengta mokslinių tyrimų karjerą.

[-]
Švedija Linköping
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Politecnico di Milano

Programa suteikia pasirengimą, ypatingą dėmesį skiriant orlaivių projektavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros problemoms. ... [+]

Misija ir tikslai

Programa suteikia pasirengimą, ypatingą dėmesį skiriant orlaivių projektavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros problemoms. Tikslas - parengti labai kultūriškai ir profesionaliai kvalifikuotus specialistus, galinčius atlikti ir valdyti veiklą, susijusią su moksliniais tyrimais ir projektavimu aerodinamikos, medžiagų, lengvųjų konstrukcijų, orlaivių sistemų ir aviacinių variklių srityse nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, tiek savarankiškai, tiek savarankiškai. bendradarbiavimą.

Karjeros galimybės

Absolventas įsidarbina aeronautikos ir kosmoso pramonėje; viešosiose ir privačiose įstaigose, skirtose eksperimentuoti oro erdvės srityje; orlaivių parko valdymo ir priežiūros įmonėse; oro eismo valdymo agentūrose; oro pajėgos; pramonės šakose, gaminančiose mašinas ir įrangą, kuriose svarbus vaidmuo tenka aerodinamikai ir lengvoms konstrukcijoms.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ENAC

MS ANSEO integruoja buvusios meistrų pranešimų siūlydami sisteminį ir visuotinį požiūrį, kad oro navigacijos sistemas: apie-žemės (ryšių sistemų, navigacijos sistemos, st ... [+]

Kaip dalis politikos nuolatinio tobulinimo ir pritaikymo savo magistro programą patenkinti technologijų tobulėjimą, oro transporto darbą ir geresnį atsakymą į pasaulinės oro navigacijos pramonės poreikius, ENAC sukūrė naują Išplėstinė Meistras Oro navigacijos sistema inžinerijos ir operacijų, kurios pakeičia 3 buvusius pažangias šeimininkus: MS aviacijos ir oro eismo valdymas, MS Oro Ground "Bendros Sistemų inžinerija ir MS komunikacijos Navigacijos priežiūrą.

MS ANSEO integruoja buvusios meistrų pranešimų siūlydami sisteminį ir visuotinį požiūrį, kad oro navigacijos sistemas: apie-žemės (ryšių sistemų, navigacijos sistemos, stebėjimo sistemos, automatizuotos oro eismo valdymo sistemos), laive (palydovą ir aviacijos sistemos), ir jos veiklos metodai (Oro eismo valdymas).... [-]

Prancūzija Toulouse
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Tarpdalykinė programa apima aviacijos inžinerijos, aviacijos mechanikos ir aviacijos elektronikos šakas, leidžiančias absolventams įsitraukti į oro ir kosminių transporto ... [+]

Apžvalga

Tarpdalykinė programa apima aviacijos inžinerijos, aviacijos mechanikos ir aviacijos elektronikos šakas, leidžiančias absolventams įsitraukti į oro ir kosminių transporto priemonių, jų sistemų ir elementų projektavimą, įvertinti jų būklę ir veikimą, spręsti inžinerijos problemas funkcionalumą, patikimumą ir informacijos perdavimą, analitinius, modeliavimo ir eksperimentinius tyrimus.

Kodėl @KTU?Pirmasis Aeronautikos inžinerijos klasteris Europoje

Lietuvoje pirmaujantis aeronautikos inžinerijos įmonių ir švietimo įstaigų asortimentas buvo KTU vadovaujamasis 2016 m.

Naujausia programine įranga šiuolaikinėse laboratorijose

Laboratorinė įranga ir programinė įranga, atitinkanti tarptautinius standartus: aerodinaminių tyrimų laboratorijos, nano-palydovai ir aviacijos elektronika, radijo ir optiniai ryšiai, raketų technologijos, skaitmeninis modeliavimas ir kt.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba