Palyginti 2 tiksliųjų mokslų magistro programas - Aeronautikos inžinerijos studijos

Mokslo magistras yra magistrantūros laipsnis, kurį studentai gali siekti toliau tobulinti savo įgūdžius tam tikroje srityje po to, kai gauna bakalauro studijas. Šie laipsniai gali padėti studentams pasiekti geresnių rezultatų savo srityje, parengdami jiems daugiau patirties ir teorinių žinių. Kas yra aviacijos inžinerijos magistrantūra? Ši pažangi studijų programa daugiausia ski… Skaityti daugiau

Mokslo magistras yra magistrantūros laipsnis, kurį studentai gali siekti toliau tobulinti savo įgūdžius tam tikroje srityje po to, kai gauna bakalauro studijas. Šie laipsniai gali padėti studentams pasiekti geresnių rezultatų savo srityje, parengdami jiems daugiau patirties ir teorinių žinių.

Kas yra aviacijos inžinerijos magistrantūra? Ši pažangi studijų programa daugiausia skirta mokyti studentus, kaip kurti, prižiūrėti ir valdyti kai kurias svarbiausias pasaulyje dangaus transportavimo sistemas. Ypatingi dėmesys, pavyzdžiui, saugos sistemos, aeronautika, operacijos, švietimo technologijos, nepilotuojamos orlaivių sistemos ir žmogaus veiksniai aviacijos sistemose, leidžia studentams pritaikyti savo išsilavinimą, kad atitiktų jų būsimą karjerą, o intensyvus dėmesys saugumui ir besikeičiančioms technologijoms gali užtikrinti, kad studentai būtų pasirengę sparčiai besikeičianti sritis.

Per šį kursą studentai gali tikėtis įgyti įgūdžių, tokių kaip organizavimas, skrydžių sauga ir mašinų remontas. Šie įgūdžiai padeda darbo vietoje, bet taip pat padeda studentams jų asmeniniame gyvenime, siūlant savarankiškumą ir sugebėjimą sukurti švaresnę, saugesnę aplinką.

Jei norite baigti ne visą darbo dieną trunkančius dvejus metus, labai svarbu studijuoti mokslinius tyrimus ir finansiškai planuoti magistrantūros studijas. Studentai turėtų žinoti, kad kainos dažniausiai keičiasi priklausomai nuo to, kokia mokykla ir šalis turi atitinkamus kursus.

Nors aeronautikos inžinerija yra specializuota sritis, visame pasaulyje yra daugybę karjeros, galinčių atverti magistrantūros studijas baigusiems. Kai kurie bendrieji darbo pavadinimai, kurie gali būti taikomi šiam laipsniui, yra konceptualus orlaivių projektuotojas, orlaivių inžinierius, techninės priežiūros inžinierius, gamybos sistemų inžinierius ir mechanikas. Tie, kurie turi šį laipsnį, taip pat gali būti kvalifikuojami dirbti srityse, kuriose yra kitų formų transporto priemonių projektavimas ir remontas.

Su vietiniais, tarptautiniais ir internetiniais kursais, kurie yra prieinami daugumai magistrantūros studijų programų, studentai tikrai suras kursų planą, atitinkantį jų poreikius. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
ENAC
Toulouse , France

MS ANSEO integruoja buvusios meistrų pranešimų siūlydami sisteminį ir visuotinį požiūrį, kad oro navigacijos sistemas: apie-žemės (ryšių sistemų, navigacijos sistemos, stebėji ... +

MS ANSEO integruoja buvusios meistrų pranešimų siūlydami sisteminį ir visuotinį požiūrį, kad oro navigacijos sistemas: apie-žemės (ryšių sistemų, navigacijos sistemos, stebėjimo sistemos, automatizuotos oro eismo valdymo sistemos), laive (palydovą ir aviacijos sistemos), ir jos veiklos metodai (Oro eismo valdymas). -
MSc
Dieninės
2 semestrai
Anglų
Rugsėjis 2020
Su bendrabučiu
 
Politecnico di Milano
Milan , Italy + 6 Daugiau

Programa suteikia pasirengimą, ypatingą dėmesį skiriant orlaivių projektavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros problemoms.

Programa suteikia pasirengimą, ypatingą dėmesį skiriant orlaivių projektavimo, eksploatavimo ir techninės priežiūros problemoms. -
MSc
Dieninės
2 metai
Anglų
Spalis 2020
Su bendrabučiu