MASTERSTUDIES

Palyginti 3 tiksliųjų mokslų magistro programas - Agroekologijos studijos

Magistrantūros studijų magistras yra magistrantūros studijų programa, paprastai mokslo, medicinos, inžinerijos ir kitose susijusiose techninėse srityse. Dažnai reikalingas darbas, parodantis pagrindinių programos elementų meistriškumą.

Kas yra agroekologijos magistrantūra? Ši studijų programa paprastai apima tokias temas kaip žemės ūkio metodų tvarumas, agroekonomika, agroekosistemų valdymas ir ekologinio ūkininkavimo metodų ateitis. Studentai dažnai studijuoja ir vertina sudėtingas žemės ūkio sistemas naudodamiesi kursų ir lauko darbais. Prekyba produktais ir platinimo tinklų analizė gali būti svarbi programos dalis. Laipsnis paprastai trunka dvejus metus uždirbti ir gali apimti lauko darbus, paskaitas ir mokslinių tyrimų projektus.

Tie, kurie užpildo šią programą, galės suprasti sudėtingą informaciją tiek profesinėse, tiek asmeninėse situacijose. Jie galės efektyviai bendrauti su ūkininkais, taip pat įveikti atotrūkį tarp teorijos ir praktikos žemės ūkio sistemose, o tai gali padidinti profesines galimybes.

Keletas veiksnių lemia magistro programos lankymo šioje srityje išlaidas, įskaitant universiteto vietą ir finansinės paramos paketus. Būsimieji studentai turėtų susipažinti su kiekvienu universitetu.

Absorentai, turintys "Agroecology" magistro laipsnį, turėtų būti pajėgūs sėkmingai konkuruoti dėl karjeros visoje maisto pramonės srityje. Jie gali būti bendruomenės vadovai tvarumui, nes jie yra neprofesinių agentūrų konsultantai, organizuoja regionines ūkininkų rinkas ir konsultuoja restoranus apie tvarią veiklą. Komercinei maisto pramonei jie gali tapti restoranų vadovais, virėjais, ūkininkais, regionų koordinatoriais ir programų direktoriais.

Agroekologijos magistrė siūloma keliose šalyse ir iš daugybės aukštojo mokslo institucijų. Šiame lauke taip pat yra galimybių mokytis internetu. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

3 Rezultatai Agroekologijos studijos Filter

Magistro Agroekologijos - ekologinis žemės ūkis

ISARA Lyon
MSc
Spal. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
01 Vas. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Magistro Agroekologijos-Ekologinis žemės ūkis yra kartu siūlo Isara-Lionas (Prancūzija) ir Wageningen universiteto (Nyderlandai). Jis skirtas užsienio studentams su stipriu su ...

Skaityti daugiau

Magistro laipsnį vandens ekologijoje

Linnaeus University
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Vandens ekologijos mokslų magistras yra aukštesnio lygio programa, prilygstanti 120 aukštojo mokslo kreditų. Programa yra tarptautinė, daugiadisciplininė ir orientuota į dabar ...

Skaityti daugiau

Ms agroekologijoje

Norwegian University of Life Sciences NMBU
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ką galite naudoti šią kvalifikaciją? Bendroji 120 kronų programa, kurią patvirtina konsultantai, taip pat gali apimti studijas bendradarbiaujančiuose universitetuose.

Skaityti daugiau