Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 6 tiksliųjų mokslų magistro programas - Apklausos studijos

Pasiekti magistrantūrą yra tikslas, kuriuo rimtiems studentams, norintiems ieškoti išsamių žinių ir naujų karjeros galimybių mokslo ar technologijų srityse dažnai įsipareigoja. Po bakalauro laipsnio žmonės gali užsidirbti magistro laipsnį. Paprastai tai užtruks bet kur nuo vienerių iki trejų metų.

Kas yra tyrimo magistrantūra? Ši mokymo programa dažnai orientuota į geografinių informacinių sistemų ir žemės matavimo mokymą. Studentai gali pasimokyti paskaitose arba naudoti laboratorijas praktikoje. Instruktoriai paprastai rengia šį studijų planą, kad padėtų studentams įgyti profesinę praktiką reikalingų techninių žinių. Kai kuriuose kursuose gali būti reikalaujama, kad studentas užbaigtų projektus ir lauko darbus, kol jis užsiima laipsniu. Tokios studijų programos gali užtrukti maždaug dvejus metus.

Studentai, kurie dirba norint gauti magistrantūros studijose, dažnai gaus galimybę plėtoti komandinį darbą ir tarpasmeninius bendravimo įgūdžius. Jie taip pat linkę mokytis naujomis technologijomis. Šie įgūdžiai dažniausiai naudingi studentams, didinant darbo galimybes.
Moksliniai tyrimai yra svarbiausias dalykas nustatant konkrečios institucijos išlaidas. Studentai, ieškantys magistrantūros, gali pastebėti, kad daugelyje mokyklų yra skirtingos nustatytos kainos. Be to, ne visi turi tas pačias finansinės paramos reikalavimus ar pasiūlymus.
Tie, kurie baigė tyrimą "Magistratūra", dažniausiai dirba inžinierinėse įmonėse, architektūrinėse firmose, kaip inspektoriai ar nepriklausomi kartografai. Turėdami aukštesnio laipsnio vadybos įgūdžius, studentai gali rasti karjerą kaip pagrindiniai inspektoriai, kurie prižiūri pertvarkymą, greitkelių plėtrą ir žemės valdymą. Magistro laipsnis paprastai leidžia aukštesnio lygio pareigas. Be to, studentai gali rasti miestų ar vyriausybės agentūrų miestų planuotojų darbo vietų.
Daugelis universitetų siūlo šį laipsnį. Be to, jei sunku rasti vietinių mokyklų, yra ir internetinių variantų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

6 Rezultatai Apklausos studijos

Kingston University London

Šis kursas yra idealus, jei nesimokė pastato žvalgybą pakopos studijų, tačiau norėtų atvykti į profesiją ir reikalauja "perėjimas" kursą. Kursas remiasi projekto darbo jė ... [+]

Pasirinkite Kingston Statyba geodeziniai magistro

Šis kursas yra idealus, jei nesimokė Statybos geodeziniai ne pakopos tačiau norėtų atvykti į profesiją ir reikalauja "perėjimas" kursą (žr įvažiavimo reikalavimus). Kursas remiasi projekto darbo jėga, kuri yra ypač specialybė mokyklos, o besivystančiose tvarumo darbotvarkę.

Akreditavimas

Šis kursas yra visiškai akredituota Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) ir Chartered Institute of Building (CIOB).

Ką studijuoti?

Įgysite žinių apie statybinių medžiagų, statybos technologija ir patologijos; specializuotų teisinių ir reguliavimo klausimais; paprastų konstrukcijų projektavimas; ir schemų parengimas pastatų reabilitacijos. Kursas skirtas pagrindinių kompetencijų statybos inspektorius ir profesinės statybininkas darbiniai vietos, regionų ir nacionaliniu lygmenimis. Jame atsižvelgiama į besivystančių tvarumo darbotvarkę, su kuriuo statybos specialistai turi vis užsiimti kartu su būdingų pastatų matavimai įvairių sričių reikalavimus. Nors orientuota į drausmės reikalavimų reikalingų UK-based pastato geodeziniai profesionalus, žinoma, taip pat yra Europos ir pasaulio perspektyvas tinkamas tarptautinių konsultacinių reikalavimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Kingston upon Thames
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Nottingham Ningbo China

... [+]

[-]
Kinija Ningbo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lebanese International University

Programa bus sukurti ir išbandyti galimybę apibrėžti ir analizuoti problemą, plėtoti problemos sprendimų, padaryti reikiamus sprendimus, konvertuoti idėjas naudingų rezul ... [+]

Magistro geodeziniai inžinerijos

Programa apima šiuos kursus:

Požeminis & Marine Apklausa

Šio kurso tikslas yra paaiškinti metodus ir priemones, naudojamas siekiant nustatyti žvalgybą viduje tuneliuose, off-shore geodezijos ir tarp šio darbo ir kad ryšys atlikti ant žemės paviršiaus, supažindinimas su jūrų tyrimo, jūrų žemėlapiai, jūrų Žinoma, Echosounders ir gylis matavimai, derinant echosounders ir GPS stebėjimas, gamyba jūrų žemėlapiais.

Geomatics už statybos darbai

Specialios paskirties principus ir pristatė ankstesnių žvalgymo kursai metodų yra taikomi inžinerinių projektų diapazone šiame kurse. Pagrindinis dėmesys, tačiau, bus apie praktinį šių žinių taikymas praktinių projektų. Linijinis measurements- laukas darbo praktiką. Lygiava, kampinis matavimai, pastato, kuriame, statybines apklausas, kelius works- kreivė skaičiavimas, keliai works- išdėstoma, nusausinkite ir vamzdynus, aukštis įtampos elektros. Hidrografijos Apklausa... [-]

Libanas Beirut
Spalis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment

Studijų skaičius Moksliniai tyrimai magistro lygiu ir gauti statybos ir geodezijos įgūdžių, reikalingų valdyti statybos išlaidas tiek Jungtinėje Karalystėje, tiek užsieny ... [+]

Akredituota: CIOB RICS

Statybų pramonėje visada yra didelių poreikių turinčių specialistų, turinčių įgūdžių komercinio valdymo ir kiekybinių tyrimų srityje. Su šiais vertingais įgūdžiais galėsite atlikti svarbų vaidmenį valdant statybos projektų išlaidas JK ir užsienyje.

GCU magistro laipsnių kiekio tyrimai yra akredituoti Karališkosios Chartered Inquirer (RICS) ir Chartered Institute of Building (CIOB). Programa yra prieinama tiek Londono, tiek Glazgo miesteliuose visą darbo dieną, ne visą darbo dieną ir nuotoliniu būdu.

Mokymo programa yra praktiška ir orientuota į karjerą, todėl jūs tapti konkurencingesniu kandidatu į lyderio vaidmenis statyboje.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Rugpjūtis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 5 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Heriot-Watt University Dubai

Kadangi konkurencija auga tarp tų, kurie nori pradėti ir plėtoti karjerą statybų pramonėje, ši tarptautiniu mastu pripažįstama kvalifikacija suteikia būsimų darbdavių kok ... [+]

Apžvalga

Kadangi konkurencija auga tarp tų, kurie nori pradėti ir plėtoti karjerą statybų pramonėje, ši tarptautiniu mastu pripažįstama kvalifikacija suteikia būsimų darbdavių kokybės standartą ir gali pagerinti karjeros perspektyvą.

Mokomais naudojant principus, taikomus kiekybiniams žvalgymams daugelyje pramonės sektorių, programa suteikia absolventams stiprią ir išsamią žinias apie dalykinę sritį.

Profesinis pripažinimas

Programa yra akredituota tiek Karališkosios Chartered In Surveyors (RICS), tiek Chartered Institute of Building (CIOB).

Sėkmingai baigus magistrantūros komercinio valdymo ir kiekio tyrimus, absolventai gali kreiptis dėl RICS narystės. Sėkmingai baigus profesinės kompetencijos vertinimo (APC) absolventų narius bus pasiektas visiško chartijos statusas.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Academic City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Leeds Beckett University

Plėtoti teorines žinias ir profesinius įgūdžius, reikalingus tam, kad taptų kiekybinių žvalgymo ir komercinio projekto valdymo ekspertu. ... [+]

Kurso informacija

Plėtoti teorines žinias ir profesinius įgūdžius, reikalingus tam, kad taptų kiekybinių žvalgymo ir komercinio projekto valdymo ekspertu.

Galbūt jūs jau dirbate statybų pramonėje, arba galbūt norėtumėte išplėsti patirtį, kurią sukūrėte susijusioje srityje. Pristatytas internete kursas leis jums kurti pagrindines kompetencijas, kurių reikalauja "Royal Institution of Chartered Surveyors" (RICS) *, lanksčiu formatu, nesvarbu, kur esate. Remdamiesi savo patirtimi darbo vietoje, jūsų studijos bus įtrauktos į kontekstą, kuris padidins jūsų strateginį mąstymą ir pasitikėjimą sprendimų priėmimu.

Studijuosite statybos technologijas, dizaino ekonomiką, finansų valdymą ir viešuosius pirkimus. Jūs taip pat turėsite galimybę atlikti tyrimus, kurie plėtos jūsų įgūdžius tyrimo ir kritinės analizės metu. Mūsų ryšiai su vietiniais, regioniniais ir nacionaliniais darbdaviais užtikrins, kad jūsų mokymąsi įkvėps šiuolaikinė pramonės praktika, kuri labai svarbi jūsų būsimoje karjeroje.... [-]

Jungtinė Karalystė Leeds
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba