MASTERSTUDIES

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro programas - Aplinkos biologijos studijos - jungtinėse Amerikos Koblenzas Vokietijoje - 2021

Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos, angliškai trumpinamos BSc ir vadinamos Bachelor of Science, yra vienos iš pačių populiariausių akademinių studijų. Tiksliųjų mokslų bakalauro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai pabaigus paprastai ketverius metus trunkančias studijas.

Aplinkos Biologija dažnai naudojamas kaip bendras terminas bet požiūris į gyvosios gamtos mokslų, kuri sujungia biologinių ir ekologinių studijas. Dalyviai tai, žinoma, tipo gali studijuoti tokias temas, kaip zoologija, mikrobiologija ir išsaugojimo.

Vokietija, oficialiai Vokietijos Federacinė Respublika, yra federacinė parlamentinė respublika Vakarų ir Vidurio Europoje. Šalis sudaro 16 narių, ir jos sostinė ir didžiausias miestas yra Berlynas.

Koblenz yra Vokietijoje miestas, kuris pareiškė kaip karinis paštu apie 8 pr. Miestas yra įsikūręs ant Reino upės krantų ir gyvena daugiau nei 100.000 žmonių. Jis gyvena taikomųjų mokslų Koblenco ir Koblenco ir Landau universiteto universitete.

Prašyti daugiau informacijos apie tiksliųjų mokslų magistro programas - Aplinkos biologijos studijos - jungtinėse Amerikos Koblenzas Vokietijoje - 2021

1 Rezultatai Aplinkos biologijos studijos, Koblenzas Filter

Master Of Science ekotoksiškumo

University of Koblenz-Landau
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Vis daugiau cheminių medžiagų, yra naudojama visuomenėje šiandien, kuris yra alsoreleased į aplinką. Ekotoksikologija yra susijęs su jų galimą poveikį ekosistemai.

Skaityti daugiau