MASTERSTUDIES

Palyginti 5 tiksliųjų mokslų magistro programas - Aplinkos biologijos studijos

Mokslo (MSC) magistro programa yra dažnai siekiama studentams baigus ketverių metų koledžo laipsnį. Jis skirtas tiems, kurie nori pagilinti savo žinias apie mokslą tam tikroje srityje ir tapti kvalifikuoti pažengusiems užimtumo lygį joje.

Kas yra Aplinkos Biologijos magistras? Tai antrosios pakopos laipsnį, kurioje mokiniai mokosi apie gamtos istorijos ir sąveikos tarp gyvų dalykų, kurie sudaro mūsų planetos aplinkos. Jie taip pat mokosi būdus abiotinių veiksnių, tokių kaip dirvožemio, vandens ir oro sukurti ekosistemą, ir apie grėsmes biologinei įvairovei iš globalinio atšilimo, plėtros ir taršos.

Aplinkos Biologijos magistras yra tarpdisciplininis laipsnis, tai reiškia, kad sujungia kursai nuo daugiau nei tik biologijos srityje. Absolventų su holistinio dėkingi gamtos mokslų ir apie tai, kaip biologiniai procesai dirbti kartu supratimą.Jie gali taikyti savo mokslines žinias realaus pasaulio problemų sprendimo, nes jis taikomas išsaugojimo ir valdymo išteklių.

Mokslą sąnaudos gerokai skiriasi kiekvienoje institucijoje. Kintamieji įtakos bendras išlaidas apima programos trukmė ir apimtis, kainos už kredito valandos ir papildomus mokesčius už laboratorinę įrangą ar išvykas. Visada patikrinkite su mokykla, kad jus domina, kad nustatyti, ar kaina atitinka jūsų švietimo biudžetą.

Aplinkos biologijos magistro atveria iš karjeros skaičių duris. Tai Kvalifikacija savo CV leis jums labiau konkurencinga pareiškėjas dėl darbo su ne pelno organizacijų, privačių konsultacinių firmų ir vyriausybės agentūrų. Priklausomai nuo konkretaus koncentraciją jūsų pasirinktą programą, jums gali būti darbo išteklių valdymo, ekologinis atkūrimas, arba laukinės gamtos valdymo.

Aplinkos biologija kursai yra siūlomi sėdėti klasėse ir vis kaip internetu arba hibridinės klasės daugelyje kolegijose ir universitetuose. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu. Nėra pareiga, ir gauti daugiau informacijos, kurie padės jums padaryti gerą sprendimą apie savo ateitį.

5 Rezultatai Aplinkos biologijos studijos Filter

Aplinkos biologijos magistras

Utrecht University
MSc
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šioje programoje jūs studijuosite pagrindinius augalų ir mikrobų gyvenimo procesus. Tarpdisciplininis kurso turinys taip pat suteikia jums galimybę ištirti gyvūnų elgesį ekolo ...

Skaityti daugiau

Meistras biologijoje

UiT The Arctic University of Norway
MSc
Rgp. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Dėl unikalios geografinės padėties UiT The Arctic University of Norway yra ideali vieta tyrinėti UiT The Arctic University of Norway aplinką. Specializuokitės jus dominančioje ...

Skaityti daugiau

Biologijos magistras: biologinė įvairovė, išsaugojimas ir atkūrimas (magistro laipsnis)

University of Antwerp
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Sužinokite apie dabartinės visame pasaulyje nykstančios biologinės įvairovės priežastis ir pasekmes. Taikykite savo žinias ir įgūdžius praktinėse išsaugojimo ir restauravimo s ...

Skaityti daugiau

Master Of Science ekotoksiškumo

University of Koblenz-Landau
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Vis daugiau cheminių medžiagų, yra naudojama visuomenėje šiandien, kuris yra alsoreleased į aplinką. Ekotoksikologija yra susijęs su jų galimą poveikį ekosistemai.

Skaityti daugiau

Biologijos Magistras: Global Change Biology (M.Sc.)

University of Antwerp
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Įgykite žinių apie globalių pokyčių variklius ir jų padarinius visais biologinės organizacijos lygmenimis, pradedant ląstelėmis, atskirais organizmais ir populiacijomis, molek ...

Skaityti daugiau