MASTERSTUDIES

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Aplinkos mokslų studijos Danijoje - 2021

Magistro studijų programos suteikia tokį patį titulą laipsnį - Master. Magistrantūros studijų, tokių kaip magistro mokslo yra sutrumpintas magistro laipsnį. Mokslas magistras Vadybos programos arba mokslo vadybos mokslo magistras yra studijų pakopos programų bendrą valdymą. Tai reiškia, kad studentai gauna akademinį išsilavinimą gylis refleksijos ir abstrakcijos. Kapitonai paprastai gali būti klasifikuojami kaip magistro (magistrantūros) ar populiarios Dailės magistras (MA). Mokslo (MSC) Meistras paprastai skiriamas už sėkmingai siekti doktorantūros programas su mokslo ar technine taško konvergenciją.

Aplinkos mokslus (Environmental sciences) pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairiausią žmonijos veiklą ir kitus faktorius, kurie gali paveikti mus supančią aplinką. Aplinkos mokslų studentai taip pat nagrinėja ir energijos šaltinius ir aiškinasi alternatyvius jos panaudojimo būdus, kurie mažiau kenkia mūsų planetai.

Danija, oficialiai Danijos Karalystė, yra suvereni valstybė Šiaurės Europoje, esantis į pietvakarius nuo Švedijos, Pietų Norvegijos ir ribojasi su pietų Vokietijoje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Aplinkos mokslų studijos Danijoje - 2021

2 Rezultatai Aplinkos mokslų studijos, Danija Filter

Vandens mokslo ir technologijos magistras

Technical University of Denmark
MSc
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Turėdami vandens mokslų ir technologijos magistro laipsnį, galite prisidėti prie tausaus žuvų ir kiaukutinių gaudymo ir auginimo, įvertinti ir valdyti žmonių poveikį bei aplin ...

Skaityti daugiau

Magistrantūros aplinkos verslumui

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
MSc
<
Dieninės
<
12&nbsp;-&nbsp;60 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Per Žinoma, jums plėtoti įgūdžius, kad bus leidžia jums pradėti naujas įmones, strategijas, produktus ir technologijas, leisiančias spręsti visuomenės aplinkos apsaugos ir gam ...

Skaityti daugiau