MASTERSTUDIES

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Aplinkos mokslų studijos Italijoje - 2021

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.

Aplinkos mokslų (Environmental sciences) studijos studentus paruošia darbui susijusiam su aplinkos išsaugojimu, analizavimu bei išlaikymu. Tad šias studijas pabaigę specialistai dažnai tampa zoologais, meteorologais, dirvožemio ir augalų mokslininkais, ekologais ar biochemikais, o taip pat jie gali įsidarbinti ir pelno nesiekiančiose aplinkosaugos organizacijose ar vyriausybinėse institucijose, kurios dirba aplinkosaugos srityse.

Italija oficialiai Italijos Respublika yra unitarinė parlamentinė respublika Europos Sąjungoje, įsikūręs Pietų Europoje. Į šiaurę, ribojasi Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija kartu Alpėse.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Aplinkos mokslų studijos Italijoje - 2021

2 Rezultatai Aplinkos mokslų studijos, Italija Filter

Aplinkos mokslai

Ca' Foscari University of Venice
MSc
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Šis aplinkos mokslų magistro laipsnis, siūlomas Ca' Foscari University of Venice suteikia jums aukštesnę kvalifikaciją ir specializaciją įvairiose srityse.

Skaityti daugiau

Aplinkos meteorologijos magistras

University of Trento
MSc
Rgs. 2021
<
Dieninės
<
2 metai
05 Kov. 2021
Anglų
Universiteto miestelis

Aplinkos meteorologijos absolventams bus suteikta galimybė parengti ir pateikti orų prognozes, atlikti atmosferos ir aplinkos matavimus, analizuoti stebėjimo duomenis ir dirbt ...

Skaityti daugiau