MASTERSTUDIES

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Aplinkos mokslų studijos Norvegijoje - 2021

Master of Science (magistrantūros): Šios programos magistrantūros studijos žmonėms, kurie neseniai baigė bakalauro studijas ir nori pagerinti savo žinias apie giliai ir daugiau mokslo lygiu.

Aplinkos mokslus (Environmental sciences) pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja įvairiausią žmonijos veiklą ir kitus faktorius, kurie gali paveikti mus supančią aplinką. Aplinkos mokslų studentai taip pat nagrinėja ir energijos šaltinius ir aiškinasi alternatyvius jos panaudojimo būdus, kurie mažiau kenkia mūsų planetai.

Norvegija, oficialiai Norvegijos Karalystės, yra Skandinavijos unitarinė konstitucinė monarchija, kurios teritorija apima vakarinę dalį Skandinavijos pusiasalio, Jano Majeno salą, Arkties archipelago Svalbardo ir subantarctic Bouvet sala. Aukštasis mokslas Norvegijoje teikia iš septynių universitetų asortimentą.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Aplinkos mokslų studijos Norvegijoje - 2021

3 Rezultatai Aplinkos mokslų studijos, Norvegija Filter

Aplinkos Mokslo Ir Technologijos Magistratūra (ENSCITEC)

Ghent University - Faculty of Bioscience Engineering
MSc
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Universiteto miestelis

Aplinkosaugos ir technologijos mokslų magistras yra orientuotas į aplinkosaugos specialistų, turinčių pakankamai žinių apie 1) sąvokas ir problemas, susijusias su aplinkos tar ...

Skaityti daugiau

Tarptautinių aplinkosaugos studijų magistrantūra

Norwegian University of Life Sciences NMBU
MSc
<
Dieninės
<
2 metai
Anglų
Universiteto miestelis

Ši programa yra susijusi su aplinkosaugos iššūkiais mūsų laikais ir ieško sprendimų, kuriuose derinami tiek natūralūs, tiek socialiniai mokslai. Šis laipsnis suteikia studenta ...

Skaityti daugiau

Master Of Science, energetikos ir aplinkos apsaugos technologijų

University College of Southeast Norway
MSc
<
Dieninės
<
4 semestrai
Anglų
Internetinės

Programa orientuota į ekologišką energijos gamybą iš atsinaujinančių ir ribotų išteklių ir valymo procesus, sumažinti oro ir vandens taršą.

Skaityti daugiau