Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 5 tiksliųjų mokslų magistro programas - Aplinkosaugos studijos

Baigęs bakalauro laipsnį, kai kurie studentai eiti stoti į Mokslo (MSC) programos magistras. Tai absolventas lygio laipsnis leidžia jiems sutelkti dėmesį į tam tikros srities mokslo ir daro juos labiau konkurencingas kandidatus darbo.

Kas yra Aplinkos sveikatos magistras? Tai absolventas laipsnį tiems, kurie domisi valdymo būdus asmens aplinka turi įtakos jo ar jos fizinės ir galbūt psichinę sveikatą. Daugelis tokių programų yra individualiai pabrėžti studento tikslų ar išskirtinių kvalifikaciją fakultete. Galimos specializacijos galėtų apimti maisto saugą, vandens plintančios ligos, arba išvalymo toksinių išsiliejimo.

Aplinkos sveikatos programa suteikia mokymo abiejų gyvosios gamtos mokslų ir sveikatos mokslų. Patirtis studijų studentai pelnas rengia juos priimti iššūkius valdant sveikatą ir saugą žmonėms į natūraliai ir antropogeniniai aplinkos veiksniai veidą.

Magistro programa gali dažniausiai būti baigtas per vienerių iki trejų metų. Kaina gali skirtis priklausomai nuo to, kaip daugelis kursai yra reikalingi ir ar yra papildomų mokesčių arba stažuotės, už kurį taip pat turi mokėti. Patartina patikrinti su mokyklomis, kurios jus domina, siekiant nustatyti galimą išlaidų savo išsilavinimą.

Kažkas baigė su į aplinkos sveikatos magistro gali tikėtis būti vertinamas kaip daugelio tipų pramonės šakų, kurios turi atitikti saugos standartus turtu. Yra didelė tikimybė gauti darbą einant vadovo pareigas. Šis laipsnis taip pat būtų su kuo nors kreipiasi dėl bet kokios agentūros tipo, kurio pareiga yra apsaugoti visuomenę nuo taršos į orą, dirvožemį ar vandenį turtas.

Daugelis šios srities kursus yra gerai tinka internetu forma, todėl ji galima rasti instituciją, kuris siūlo tam tikrą lankstumą savo mokyklos tvarkaraštis laipsnį leidžia jums pasinaudoti e-mokymosi.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su priėmimo tarnybai savo pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

5 Rezultatai Aplinkosaugos studijos

University of Siena

Magistro kursas "Biologija" suteikia labai specializuotą mokymo kursą, skirtą galimiems aukštesnio lygio mokymams (doktorantūros studijoms) ir moksliniams tyrimams univer ... [+]

Tiksliųjų mokslų magistro programos - Aplinkosaugos studijos. Biologija (specializacija - biologinė įvairovė ir aplinkos sveikata)

Magistro kursas "Biologija" suteikia labai specializuotą mokymo kursą, skirtą galimiems aukštesnio lygio mokymams (doktorantūros studijoms) ir moksliniams tyrimams universitetuose arba viešose ar privačiose mokslinių tyrimų laboratorijose, biotechnologijų, farmacijos, žemės ūkio ir maisto pramonės įmonėse ir viešąsias ir privačias organizacijas bei darbo galimybes poveikio aplinkai, biologinės įvairovės ir sveikatos srityse.

Biologinė įvairovė ir aplinkos sveikata yra vienas iš dviejų University of Siena magistrantūros programos biologijos University of Siena .

Università di Siena foto archyvas... [-]
Italija Siena
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Rochester Institute of Technology (RIT)

Įgyti pagrindą aplinkosaugos sveikatos ir saugos vadybos sistemų kūrimo ir diegimo valdymo aspektams, siekiant padėti įmonėms laikytis savo tvarumo ir saugos standartų. ... [+]

Apžvalga

Aplinkos, sveikatos ir saugos klausimų valdymas pastaraisiais metais labai pasikeitė. Savanoriškų standartų ir elgesio kodeksų, įskaitant tarptautinius standartus, atsiradimas kartu su poreikiu valdyti išlaidas ir ribotus išteklius lėmė tendenciją pereiti nuo teisės aktų laikymosi. Dabar įmonės siekia tvarumo, naudodamos integruotas aplinkosaugos ir valdymo sistemas, kurios yra susietos su pagrindiniais verslo procesais. Aplinkosaugos vadybos magistras suteikia studentams tvirtą pagrindą aplinkosaugos, sveikatos ir saugos valdymo sistemų, kurios gali perkelti organizacijas į tvaresnę ir socialiai atsakingesnę ateitį, valdymo ir diegimo aspektus.

Nors jos yra skirtingos disciplinos, aplinkosaugos vadyba, profesinė sveikata ir darbų sauga turi daug techninių, reguliavimo ir organizacinių savybių. Šiandienos specialistai turi būti išsilavinę visose trijose srityse. Absolventai dirba „Fortune 100“ įmonėse, aplinkosaugos, sveikatos ir saugos konsultacijose, universitetuose ir vyriausybinėse įstaigose, pvz., EPA, OSHA ir NYSDEC.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Rochester
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Montana Tech

Pramonės higienistų yra atsakingi už tikintis, pripažinimo, įvertinimo ir kontrolės darbo vietos aplinkos veiksnių, kurie gali turėti įtakos sveikatai, komforto ar produk ... [+]

Magistro (MS) Pramonės higienos

Pramonės higienistų yra atsakingi už tikintis, pripažinimo, įvertinimo ir kontrolės darbo vietos aplinkos veiksnių, kurie gali turėti įtakos sveikatai, komforto ar produktyvumą darbuotojo. Darbo higiena yra laikoma "mokslas"; Tačiau jis taip pat yra menas, kuris apima sprendimą, kūrybiškumą ir žmogaus sąveika. Bendravimo įgūdžiai yra labai svarbūs.

Nors kai kurie profesijų gali būti pavojingesnis nei kiti, galimas trumpalaikis ir pavojai ilgalaikių sveikatos pasitaiko kiekvieną profesiją, ar asmuo dirba biure ar chemijos gamykla. Pramoniniai higienistai atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant, kad darbo vieta yra taip pat nemokama nuo pavojų, kaip įmanoma, ir kad darbuotojų ir plačiosios bendruomenė apsaugotas nuo galimų grėsmių sveikatai. Be to, pramonės higienistų dirbti su valdymo numatyti problemas, kurios gali atsirasti ir imtis veiksmų siekiant išvengti juos, kol jie įvyktų. Be to, pramonės higienistų vaidina svarbų vaidmenį formuojant ir įgyvendinant valstybės politiką, susijusias su darbuotojų saugą ir sveikatą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Butte
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Warsaw University of Technology

Aplinkos apsaugos inžinerijos studijų programa siekiama mokslinių tyrimų ir inžinerinės veiklos, susijusios su neigiamo žmogaus veiklos poveikio aplinkai mažinimu. Jis vi ... [+]

Statybinių konstrukcijų, hidrotechnikos ir aplinkos inžinerijos fakultetas

Inžinerijos magistras

2 metų studijų programa:

Aplinkos apsaugos inžinerijaM.SC. Magistrantūros studijos - Aplinkos apsaugos inžinerija

Aplinkos apsaugos inžinerija

Aplinkos apsaugos inžinerijos studijų programa siekiama mokslinių tyrimų ir inžinerinės veiklos, susijusios su neigiamo žmogaus veiklos poveikio aplinkai mažinimu. Jis visų pirma skirtas bakalauro programos inžinerijos bakalauro studijų programoms arba kitoms inžinerijos bakalauro programoms, tokioms kaip civilinė, mechaninė ar cheminė inžinerija.

Mėginių moduliai / Raktiniai žodžiai: Aplinkos inžinerijos skaičiavimo metodai, geostatistika, aplinkos fizika, aplinkos chemija, šilumos ir masės perdavimas, aplinkos apsaugos valdymas, teritorijų planavimas, inžinerinių sistemų patikimumas ir saugumas, žinių paieška ir dalijimasis, aplinkos stebėjimas, nuotolinis stebėjimas Aplinkos, erdvinių duomenų vizualizavimo ir analizės, taikomosios klimatologijos, pasaulinio klimato kaitos, požeminio vandens apsaugos, drėkinimo ir drenažo, žemės melioracijos ir plėtros, komunalinių kietųjų atliekų apdorojimo technologijos, proekologinės technologijos, alternatyvūs energijos šaltiniai.... [-]

Lenkija Warsaw
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Findlay

Mokslas magistras Aplinkos, saugos ir sveikatos vadybos (ESH) laipsnis buvo sukurta siekiant suteikti absolventams įgūdžių, reikalingų priimti vadovavimo ... [+]

Aplinkos, saugos ir sveikatos vadybos magistro laipsnis

&nbsp

Ar jums darbo specialistas arba neseniai koledžas? Sprendimų priėmėjas jūsų organizacijoje? Politika orientuota ir analizės? Reikia interneto klasių, kad tilptų savo tvarkaraštį?

Mokslas magistras aplinkos, saugos ir sveikatos vadybos (ESH) laipsnis, sukurta siekiant suteikti absolventams būtinų įgūdžių, leidžiančių priimti vadovavimo sprendimus ir vadovauti aplinkosaugos, saugos ir profesinės sveikatos (ESH) karjeros. Programa jungia mokslo, technikos, politikos ir verslo sąvokas, parengti studentus penkiose srityse:

1 Verslo Žinios: susitarimo vykdomosios, strateginių ir operatyvinių verslo sąvokos, kaip jie taikomi ESH klausimai ; ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Findlay
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba