Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Švedija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Aviacija Švedijoje - 2019

Mokslo ar magistro laipsnį Mokslas magistras yra akademinis laipsnis pristatyti universitetų daugelyje šalių. Mokslas magistras yra populiarus pasirinkimas baigusi bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Iš projektavimo, gamybos ir eksploatavimo orlaivių tyrimas yra vadinamas aviacija. Studijavimas šį lauką gali sukelti į orlaivio konstrukcijos ar bandymų, taip pat daugelis kitų darbą. Kai kurie pagrindiniai fizikos žinios yra būtinos šioje srityje.

Švedija, oficialiai, Švedijos Karalystė, yra Skandinavijos šalis Šiaurės Europoje. Švedija ribojasi Norvegijoje ir Suomijoje, ir yra prijungtas prie Danijoje tiltas-tunelis per Zundo. Švedija yra išsivysčiusi postindustrinės visuomenės su pažangiosios gerovės valstybės. Gyvenimo ir gyvenimo trukmė rangas standartas tarp aukščiausių pasaulyje.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Aviacija Švedijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Aviacija, Švedija

Linköping University

... [+]

Linköping yra aviacijos kapitalo Švedijos ir vienas iš nedaugelio aviacijos pasaulio miestų. Saab Aviacija, kad labai sėkmingai Gripen kariniuose orlaiviuose gamintojas, yra pagrindinis aktorius regione. Aeronautikos inžinerijos programa naudos iš to, kaip kai kurie iš mokytojų turi filialus pramonei.

Visą programą, ypatingas dėmesys skiriamas kruopščiai progresavimo gerokai naudojimo šiuolaikinių inžinerinio projektavimo įrankiai.

Studentai taip pat bus parengta mokslinių tyrimų karjerą.

[-]
Švedija Linköping
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba