Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro programas - Aviacija - Europa - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis (MSc) yra suteikiamas sėkmingai studentų pasirinktą studijų programą pabaigusiems specialistams. Būtent šis laipsnis studentams gali atverti daugybę karjeros galimybių, o taip pat ir gali paskatinti juos siekti akademinės karjeros ir rinktis doktorantūros studijas.

Aviacijos studijuoja daug aspektų skrydžio įskaitant projektavimo, gamybos ir naudojimo orlaiviams. Daugelis aviacijos kursai spręsti sunkesnius už orą orlaivius, tačiau čia taip pat yra lengvesni už orą orlaivių tyrimas, pavyzdžiui, pripučiama skraidanti ir šviečianti.

Europa yra šešta pagal dydį žemynas ir apima 47 šalis ir asorti priklausomos teritorijos, salos ir teritorijos. Ji ribojasi su Viduržemio jūra į pietus, Azijoje į rytus, ir Atlanto vandenyne į Vakarus.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Geriausi Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro studijų programų - Aviacija - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Aviacija, Europa

Cranfield University

Mes jau daugiau kaip 40 metų esame kompetencijos centras avarijų tyrimo srityje. Sukurtas specialiai avarijų tyrėjams ir dirbantiems susijusiose srityse, šis kursas sutei ... [+]

Kas tai yra?

Saugos ir avarijų tyrimo magistrantūra suteikia galimybę įgyti tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją avarijų tyrimo srityje. Didžioji dalis studentų stoja į šį kursą ketindami įgyti kvalifikaciją, kuri jiems leis tęsti karjerą tiriant avarijas ar kitose su saugumu susijusiose transporto pramonės srityse.

Kodėl šis kursas?

Orlaivių avarijų tyrimo kompetencijos centras esame daugiau nei 40 metų. 2011 m. Mes buvome apdovanoti karalienės jubiliejaus premija už svarbiausią pasaulyje darbą aviacijos saugos srityje per mokslinius tyrimus ir mokymus oro avarijų tyrimui.

Svarbus šio kurso aspektas - tai praktinių įgūdžių, reikalingų tyrėjui, praktinių įgūdžių panaudojimas. Tai papildo sesijos ir moduliai, leidžianti atlikti griežtą mokslinę ir mokslinę analizę kartu su technine rašymo, tyrimo ir apklausos technika.... [-]

Jungtinė Karalystė Swindon Cranfield
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cranfield University

Šis kursas buvo sukurtas tam, kad pramonės atstovai, turintys įgūdžius ir žinias, įgytas derinant paskaitas ir praktines pratybas, suteiktų pramonei įrengtus absolventus. ... [+]

Apie

Žmogiškųjų veiksnių ir saugos ekspertizės paklausa ir toliau auga aviacijos bei kitų svarbiausių pramonės šakose.

Šis kursas buvo sukurtas siekiant aprūpinti verslą turinčius absolventus, galinčius realiai ir ilgalaikiai tobulinti savo veiklą ir saugumą, pritaikant įgūdžius ir žinias, pasimokiusius paskaitos ir praktinius užsiėmimus.

Kas tai yra?

Šis kursas pritraukia daug įvairių studentų iš aviacijos specialistų civilinėse ir karinėse srityse į aukštos kokybės absolventus inžinerijos ir socialinių mokslų disciplinas. Įvairių įgūdžių ir žinių, kurias teikia studentai, kursas suteikia čia unikalią mokymosi aplinką.

Kodėl šis kursas?... [-]
Jungtinė Karalystė Swindon Cranfield
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Surrey

Šiuo metu oro transportu kasmet keliauja daugiau nei keturi milijardai žmonių, o oro kelionių skaičius auga daugiau nei penkis procentus per metus. Mūsų magistrantūros or ... [+]

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Šiuo metu oro transportu kasmet keliauja daugiau nei keturi milijardai žmonių, o oro kelionių skaičius auga daugiau nei penkis procentus per metus. Mūsų magistrantūros oro transporto valdymas suteiks jums žinių, įgūdžių ir žinių, kurių jums prireiks norint sėkmingai užsiimti įdomiu oro transporto verslu.

Mūsų svetingumo ir turizmo vadybos mokykla yra viena geriausių pasaulyje, pagal „QS World University Rankings 2019“ ji patenka į 10 geriausių pasaulyje. ir mūsų puikūs ryšiai su pramone.

Ką mokysi

Savo intriguojančiame ir intelektualiai sudėtingame oro transporto magistrantūros kurse mes tvirtai informuojame apie dabartines tendencijas ir pokyčius pramonėje, kad galėtume geriau pasiruošti įsidarbinimui.... [-]

Jungtinė Karalystė Guildford
Spalis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba