Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 4 tiksliųjų mokslų magistro programas - Aviacijos saugumo studijos

Pusiaukelėje tarp bakalauro laipsnio ir daktaro laipsnio, magistro laipsnis rodo, kad studijų, kuris veda į gilių žinių srityje. Programos tikslas - parengti absolventus tolesniam studijoms ar karjerai pasirinktoje disciplinoje.

Kas yra aviacijos saugos magistras? Dėmesys aviacijos saugumui ir saugumui, ši studijų programa dažnai išplečia studentų žinias ir supratimą apie šias problemas. Kursai galėtų apimti aviacijos avarijų istoriją, taip pat aviacijos saugos pažangą. Pasakojimai apie rizikos valdymą, strategijas, planavimą ir žmogaus klaidas dažniausiai yra didelė programos dalis, paprastai sutelkiant dėmesį į visą aviacijos pramonę. Galima naudoti skrydžio treniruoklius ir faktinę patirtį su lėktuvais ir purkštukais. Pagrindiniai dalykai, tokie kaip reglamentai, gali būti alternatyvūs modulius, kurie leistų specializuotis temoje.

Studentai, kurie baigia šią programą, paprastai turi galimybę laikytis terminų ir laiku užbaigti darbą, pageidaujamus verslo aplinkos įgūdžius. Jie gali sugebėti išanalizuoti konkrečius veiksmingumo reglamentus ir gali parengti aviacijos saugos planą, kuris gali padėti profesionaliai tobulėti.

Dažniausiai dvejų metų programos, skirtos dieninių studijų studentams, įgijusiems aviacijos saugos magistro laipsnį, gali skirtis priklausomai nuo institucijos ir šalies. Prognozuojami programos dalyviai turėtų kreiptis į kiekvieną kolegiją už dabartines kainas.

Avialinijos ir oro uostai yra vieni didžiausių šios srities absolventų darbdavių. Pozicijos vyriausybėje ir pramonėje egzistuoja tiems, kurie turi pažangų supratimą apie saugumo ir saugumo planavimą. Šios magistrantūros studijų programos galimybės suteikiamos administracijai ir aukštam valdymui. Karjera, atvira absolventams, yra oro uosto vadovas, skrydžių vadovas, TSA saugumo specialistas, saugos inspektorius ir technikas.

Aviacijos saugos magistro studijas siūlo keletas JAV ir kitų šalių institucijų. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Aviacijos saugumo studijos

Embry Riddle Aeronautical University

Mokslo saugos Mokslas (MS-SS) studijų programą yra skirtas suteikti studentams praktinių studijuoja aviacijos saugos, taip pat darbuotojų sveikatos ir saugos srityje. ... [+]

Mokslo saugos Mokslas (MS-SS) studijų programą yra skirtas suteikti studentams praktinių studijuoja aviacijos saugos, taip pat darbuotojų sveikatos ir saugos srityje. Laipsnis programa gamina saugos specialistų, kurie yra kvalifikuoti teikiant saugos valdymo patirtį įvairių pramonės šakų. Absolventai galės teikti vadovavimo, mokymo ir orientavimo saugos įgyvendinimo ir atitikties klausimų, susijusių su EPS, OSHA, DOD, FAA, DOE, NTSB ir valstybės sveikatos, ir darbo vietos standartus ir bus parengtas tarnybos aviacija / erdvėlaivių, karinių , ir daug kitų pramonės šakų.

MS-SS laipsnis rengia absolventų profesinės saugos pozicijas organizacinių parametrų, įskaitant aviacijos įvairovė. Studentai bus suteikta darbo vietų, tokių kaip orlaivių avarijų tardytojo, aviacijos ar bendrąjį saugos vadybininkas, operacijos saugos koordinatoriaus ir saugos dizaineris. Laipsnis siūlo galimybę studentams tyrinėti tiek teoriniu, tiek pragmatišką drausmę, kad darbuotojų saugos ir sveikatos tapo. Ypač atsižvelgiant į didelę intereso privataus sektoriaus ir valdžios sektoriaus subjektų, šis laipsnis siūlo profesinės sveikatos ir saugos specialistams Išplėstinė išsilavinimą ir įgaliojimai, reikalingų sėkmingam saugos praktiką.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Prescott
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cranfield University

Šis kursas buvo sukurtas tam, kad pramonės atstovai, turintys įgūdžius ir žinias, įgytas derinant paskaitas ir praktines pratybas, suteiktų pramonei įrengtus absolventus. ... [+]

Apie

Žmogiškųjų veiksnių ir saugos ekspertizės paklausa ir toliau auga aviacijos bei kitų svarbiausių pramonės šakose.

Šis kursas buvo sukurtas siekiant aprūpinti verslą turinčius absolventus, galinčius realiai ir ilgalaikiai tobulinti savo veiklą ir saugumą, pritaikant įgūdžius ir žinias, pasimokiusius paskaitos ir praktinius užsiėmimus.

Kas tai yra?

Šis kursas pritraukia daug įvairių studentų iš aviacijos specialistų civilinėse ir karinėse srityse į aukštos kokybės absolventus inžinerijos ir socialinių mokslų disciplinas. Įvairių įgūdžių ir žinių, kurias teikia studentai, kursas suteikia čia unikalią mokymosi aplinką.

Kodėl šis kursas?... [-]
Jungtinė Karalystė Cranfield
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cranfield University

Mes jau beveik 40 metų yra nelaimingų atsitikimų tyrimo srities kompetencijos centras. Sukurtas specialiai oro avarijų tyrėjams ir dirbantiems su susijusiomis sritimis, š ... [+]

Apie

Mes jau beveik 40 metų yra nelaimingų atsitikimų tyrimo srities kompetencijos centras. Sukurtas specialiai oro avarijų tyrėjams ir dirbantiems su susijusiomis sritimis, šis kursas suteiks jums akademiškai pripažintą aukštą kvalifikaciją.

Kas tai yra?

Saugos ir nelaimingų atsitikimų tyrimo magistras (oro transportas) leidžia jums gauti tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją nelaimingų atsitikimų tyrimo srityje. Dauguma studentų prisijungia prie šio kurso, siekdami gauti kvalifikaciją, kuri leistų jiems toliau plėtoti karjerą nelaimingų atsitikimų tyrimuose ar kitose su sauga susijusiose oro transporto sektoriaus srityse.

Kodėl šis kursas?

Mes jau beveik 40 metų buvo orlaivių avarijų tyrimo kompetencijos centru. 2011 metais mums buvo suteikta karalienės jubiliejaus premija už mūsų pirmaujančią aviacijos saugos veiklą, atliekant tyrimus ir rengiant oro avarijų tyrimus.... [-]

Jungtinė Karalystė Cranfield
Gegužė 2020
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Central Missouri

Aviacijos profesionalams svarbu skirti visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir kompetenciją. Šis unikalus išsilavinimas suteikia platų poveikį visiems aviacijos saugos aspekt ... [+]

Išplėstinė aviacijos profesionalo kvalifikacija

Aviacijos profesionalams svarbu skirti visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir kompetenciją. Šis unikalus išsilavinimas suteikia platų poveikį visiems aviacijos saugos aspektams, taip pat aviacijos saugos programų kūrimui, įgyvendinimui ir valdymui verslo, pramonės ar valstybinės aviacijos aplinkoje. Jis taip pat yra aukštos kokybės aviacijos profesionalų registracijos pažymėjimas.

Programos apžvalga

Mokslo magistras aviacijos saugos University of Central Missouri yra viena iš natūra tautoje. UCM yra viena iš nedaugelio pasaulio institucijų, teikiančių aukštą aviacijos saugos laipsnį. Programa buvo pasiūlyta daugiau nei 30 metų, o absolventai užėmė karjeros galimybes įvairiose aviacijos disciplinose, įskaitant, bet neapsiribojant, akademinę bendruomenę, aviacijos reguliavimo agentūras, karines / civilinės aviacijos saugos valdybas, aviakompanijas, oro uostų valdymą / projektavimą, aviacijos ir kosmoso įrangos gamintojus, aviaciją konsultantai ir kt. Įvairių studentų, besimokančių iš šalies ir iš kitų tautų, įvairovė tampa visa mokymosi patirtimi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Warrensburg
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba