Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Aviacijos transporto studijos

Mokslo srityse kitas žingsnis po bakalauro laipsnio įgijimo yra magistro laipsnis. Šis laipsnis rodo konkrečios srities mokslinį meistriškumą ir dažnai suteikia karjeros galimybes tiems, kurie baigia programą. Kas yra Transporto aviacijos magistrė? Tokia programa pabrėžia verslo ir koncepcines aviacijos dalis tiems, kurie jau užsiima pramone. Tai apima teoriją apie oro uosto dizain… Skaityti daugiau

Mokslo srityse kitas žingsnis po bakalauro laipsnio įgijimo yra magistro laipsnis. Šis laipsnis rodo konkrečios srities mokslinį meistriškumą ir dažnai suteikia karjeros galimybes tiems, kurie baigia programą.

Kas yra Transporto aviacijos magistrė? Tokia programa pabrėžia verslo ir koncepcines aviacijos dalis tiems, kurie jau užsiima pramone. Tai apima teoriją apie oro uosto dizainą, oro krovinių tvarkymą ir saugumą skrydžio metu. Statistiniai metodai yra mokomi ir taikomi vertinant aviaciją kaip praktiką. Naudojant moksliškai pagrįstą metodiką, susijusius su lėktuvo sauga ir krovinių tvarkymu, pagerėja studento sugebėjimas pereiti prie aviacijos pramonės vadovaujamos pozicijos.

Transporto aviacijos mokslų magistras gali parodyti pasiryžimą mokytis, kaip valdyti lyderio vaidmenį. Techniniai sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo įgūdžiai gali būti papildomai naudingi pasirinkimui už lauko ribų.

Priklausomai nuo programos pasirinkimo, Transporto aviacijos magistrantūra gali skirtis priklausomai nuo išlaidų. Programos svarbos ir prieinamumo faktorius į vertę. Išlaidų lūkesčius galima palyginti žiūrint į oficialias svetaines arba tiesiogiai susisiekiant su institucijomis.

Transporto aviacijos mokslo magistras dažnai atveria aviacijos aviacijos srityje tokias pareigas kaip transporto vadybininkas, darbuotojų vadovas arba verslininkas. Magistro laipsnį dažnai kvalifikuoja žmonės už žinomų vadovų pareigas arba tampa būdas sukurti savo verslą. Tiems, kurie nenori būti aviacijos pramonės vadovaujančia pozicija, komerciniai arba kariuomenės vadai yra galimybė kvalifikuotiems asmenims.

Net jei universitetas atrodo pernelyg toli, gali egzistuoti tokios alternatyvos kaip internetinės klasės, kurios gali būti vertinamos vienodai. Interneto komponentų prieinamumas priklauso nuo siūlomo universiteto. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
ENAC
Toulouse , France

Oro transporto rinka žymiai padidėjo, apimant daugialypius apribojimus ir tikslus tapti sudėtinga sistemų sistema - orlaivių projektavimu, gamyba, oro transporto operacijomis, ... +

Oro transporto rinka žymiai padidėjo, apimant daugialypius apribojimus ir tikslus tapti sudėtinga sistemų sistema - orlaivių projektavimu, gamyba, oro transporto operacijomis, integruotu oro eismo valdymu, oro uostų operacijomis ir kt. -
MSc
Dieninės
2 metai
Anglų
Rugsėjis 2020
Su bendrabučiu