Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Europa Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Palyginti Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro programas - Bendrosios studijos - Europa - 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro laipsnis yra suteikiamas sėkmingai jų pasirinktos specialybės studijas pabaigusiems specialistams. Šio tipo studijos paprastai trunka ketverius akademinius metus. Į daugelį magistro studijų programų yra įtraukiamos teorinės paskaitos bei praktiniai seminarai, kurių metu studentai gali įgyti praktikoje pritaikomos patirties.

Paprastai studentų ir bakalauro laipsnį siūlomos bendrojo lavinimo programos gali būti idealios studentams, kurie yra įbauginti ar tiesiog nežino, kad jų pagrindinis dėmesys skiriamas. Bendrosios studijų programos dažnai yra susijusios su įvairiomis sritimis: nuo meno ir humanitarinių mokslų iki verslo ir mokslo.

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais dėl Geriausi Ištęstinės studijos tiksliųjų mokslų magistro studijų programų - Bendrosios studijos - Europa - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Bendrosios studijos, Europa

University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity

Mūsų speciali magistro programa "Mokslas ir religija" yra labai savitas Europos universitetuose. Juo siekiama informuoti ir aktyviai dalyvauti diskusijose, žvelgdamas į t ... [+]

Apie programą

Ryšys tarp mokslo ir religijos yra viena iš pirmaujančių mūsų dienų intelektualių diskusijų. Neįmanoma išsakyti nuomonę apie tai.

Mūsų speciali magistro programa "Mokslas ir religija" yra labai savitas Europos universitetuose. Juo siekiama informuoti ir aktyviai dalyvauti diskusijose, žvelgdamas į tai iš mokslinės, filosofinės, istorinės, etinės ir teologinės perspektyvos.

Tokiu atveju į jį gali kreiptis įvairios disciplinos ir mes sveikiname būsimiems studentams, turintiems gerą pirmąjį laipsnį pagrindiniame mokslo dalyke (pvz., Fizikos, chemijos, biologijos) arba pagrindinio humanitarinio dalyko (pvz., Filosofijos, istorijos, religinių studijų, ar teologija).... [-]

Jungtinė Karalystė Edinburgh
Rugpjūtis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bradford

Visą darbo laiką dirbančių analitinių mokslų magistrantūros ir antrosios pakopos studijų diplomas yra orientuotas į mokslinius tyrimus. ... [+]

Apžvalga

Visą darbo laiką dirbančių analitinių mokslų magistrantūros ir antrosios pakopos studijų diplomas yra orientuotas į mokslinius tyrimus.

Jūs sukursite patirtį ir metodus, būtinus savarankiškam šiuolaikinių analitinių mokslų specialistui, turėdami įgūdžių, reikalingų moksliniams tyrimams ir pramonei.

Jis suteikia pagrindinį mokymą pažangių analitinės chemijos aspektų srityje ir suteikia galimybę ištirti specializuotų žinių sritis pasirinktiniais moduliais.

Taikydami išplėstinį mokslinių tyrimų projektą, naudosite platų analizės metodų spektrą ir įgysite neįkainojamą mokslinių tyrimų patirtį.

Sukūrę analitinių mokslų pagrindus, šie pagrindiniai metodai taikomi disciplinoms, įskaitant:... [-]

Jungtinė Karalystė Bradford Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Sussex Business School

Gaukite tvirtą pagrindą kalbos, logikos ir politikos formulavimo ir analizės priemonėms. Jūs ištirsite konkrečius mokslo ir technologijų klausimus, kylančius iš viešosios ... [+]

Pagrindinė informacija Trukmė: 1 metai visą darbo dieną,Pradžios data: 2019 m. RugsėjisPateikite: 1 Rugpjūčio (Tarptautinis), rugsėjo 1 d. (Jungtinė Karalystė / ES)

Gaukite tvirtą pagrindą kalbos, logikos ir politikos formulavimo ir analizės priemonėms. Jūs ištirsite konkrečius mokslo ir technologijų klausimus, kylančius iš viešosios politikos, pramonės inovacijų ir strategijos, ir išmokite rekomenduoti politikos sprendimus. Ryšys tarp įrodymų ir politikos yra daugialypis. Ši magistrantūra siūlo sistemas, kad suprastų jos sudėtingą dinamiką ir veiksmingai prisidėtų prie politikos formavimo.

Šie įgūdžiai kartu su aukšto lygio ryšiais ir pasauliniais tinklais, kuriuos naudojasi SPRU - Mokslo politikos tyrimų padalinys, aprūpins jus karjera iš įvairių viešųjų, privačių ir labdaringų sektorių organizacijų, dirbančių sprendžiant svarbiausius socialinius, socialinius ir aplinkos problemos.... [-]

Anglų
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba