Palyginti tiksliųjų mokslų magistro programas - Branduolinės fizikos studijos

Mokslo magistro laipsnis yra pasiekimai, kurie gali būti susiję su geresnėmis karjeros ir finansinėmis galimybėmis. Šio lygio programos paprastai trunka keletą metų, kad būtų galima užbaigti ir pasiūlyti išsamesnį konkrečios srities vaizdą, padedantį užtikrinti daugiau ir sudėtingesnių žinių. Kas yra branduolinės fizikos magistrė? Su šiuo orientavimu susiję laipsniai ga… Skaityti daugiau

Mokslo magistro laipsnis yra pasiekimai, kurie gali būti susiję su geresnėmis karjeros ir finansinėmis galimybėmis. Šio lygio programos paprastai trunka keletą metų, kad būtų galima užbaigti ir pasiūlyti išsamesnį konkrečios srities vaizdą, padedantį užtikrinti daugiau ir sudėtingesnių žinių.

Kas yra branduolinės fizikos magistrė? Su šiuo orientavimu susiję laipsniai gali apimti kursinį darbą, kad studentai galėtų patobulinti savo eksperimentinius, teorinius ir skaičiavimo įgūdžius. Klasės gali apimti tiek laboratorijos, tiek paskaitos komponentus, kad būtų galima taikyti išsamesnį požiūrį. Kursai gali apimti pažangią duomenų analizę, aplinkos radioaktyvumą, branduolinės energetikos reaktorius, jonizuojančiosios spinduliuotės analizę ir aptikimą, vaizdus ir detektorius bei mokslinių tyrimų įgūdžius. Tie, kurie pasirenka specializuotis, gali imtis labiau orientuotų klasių, tokių kaip pažangiosios elektromagnetinės teorijos, statistinės mechanikos, medicininės vizualizacijos ar dalelių fizikos.

Kadangi asmuo vykdo branduolinės fizikos magistro laipsnį, jis gali įgyti tam tikrų kitų įgūdžių, kurie galėtų būti naudingi darbo jėgos srityje. Tai gali apimti stipresnį gebėjimą spręsti problemas, sustiprinti savisdiscipliną ir pagerinti laiko valdymą, kurių visuma taip pat turi daugybė programų.

Finansiniai reikalavimai yra skirtingi tarp skirtingų kolegijų, siūlančių Branduolinės fizikos magistro visame pasaulyje. Nesvarbu, ar studentai nori užsiimti pamokomis asmeniškai ar internete, jie turėtų atkreipti dėmesį į išlaidas ir pasikalbėti su mokyklomis, kad gautų išsamią informaciją.

Branduolinės fizikos karjera gali būti konkurencinga, priklausomai nuo to, kur asmuo nori ieškoti darbo galimybių po baigimo. Darbo užmokesčio pavadinimai ir pramonės šakos, reikalingos žmonėms, turintiems tokio tipo išsilavinimą, paprastai yra įvairios. Kai kurie karjeros pavyzdžiai, kuriuos gali siekti žmogus, yra branduolinės medicinos technologas, sveikatos fizikas, fizikas, radiacinės saugos medicinos fizikas, mokslinis bendradarbis, taikomosios fizikas, taikomosios inžinierius ir vyriausiasis fizikas.

Šioje srityje yra daugybė galimybių pasirinkti magistro laipsnį visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Jyväskylä University Faculty of Mathematics and Science
Jyväskylä, Finland

Magistro laipsnio tikslas yra suteikti jums pažangias akademines studijas branduolių ir dalelių fizikos srityse. Priklausomai nuo jūsų interesų ir įgūdžių, galite pasirinkti b ... +

Magistro laipsnio tikslas yra suteikti jums pažangias akademines studijas branduolių ir dalelių fizikos srityse. Priklausomai nuo jūsų interesų ir įgūdžių, galite pasirinkti baigti savo magistrantūros studijas su skirtingais profiliais, specializuojasi eksperimentinėje ar teorinėje branduolinėje fizikoje, eksperimentinėje ar teorinėje dalelių fizikoje. -
MSc
Dieninės
2 metai
Anglų
Su bendrabučiu