Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 tiksliųjų mokslų magistro programas - Dizaino ir projektavimo studijos

Mokslo magistras yra magistro laipsnis, kuris paprastai trunka apie 1-2 metus. Studentai gali pasirinkti tai įgyti kritinį savo srities supratimą, kuris dažniausiai būna susijęs su technologijomis ar mokslais. Be to, magistrantūros turėtojai turi geresnes karjeros galimybes.

Kas yra dizaino vadybos magistro laipsnis? Dizaino valdymas - tai disciplina, kuria naudodamiesi įmonės naudoja dizainą, technologijas ir valdymą, kad gautų konkurencinį pranašumą prieš konkurentus. Programoje daugiausia dėmesio bus skiriama kūrybiškų problemų sprendimui, siekiant pagerinti įmonės veiklos apimtį. Šis laipsnis gali suteikti studentams tinkamas priemones sėkmingai verstis beveik bet kurioje pramonės šakoje. Paprastai jis daugiausia dėmesio skiria technologijoms, rinkoms ir su prekės ženklu susijusiems supratimams. Mokymo programa gali padėti studentams parengti kritinį autorių teisių, kūrybingų žmonių valdymo ir produktų politikos supratimą.

Vadovavimo įgūdžiai, laiko valdymas ir efektyvi organizacija gali būti tokio laipsnio uždirbti. Šie įgūdžiai gali paveikti asmeninius ir profesinius santykius bet kurioje pramonės šakoje ir padidinti darbo galimybes bei uždirbti.

Kai kalbama apie koledžus, dalyvavimo išlaidos gali svyruoti. Be to, mokymasis skiriasi pagal mokyklą, programą ir studijų šalį. Būsimieji studentai turėtų visada atlikti išsamų tyrimą ieškodami tinkamos mokyklos.

Daugelis studentų gali pasirinkti dirbti kaip rinkodaros ar prekės ženklo strategai. Studijuodami jie paprastai išmoko naudoti grafiką ir vizualinį dizainą kaip rinkodaros įrankį. Vadovas rinkodaros ar strategų naudos iš formalios instrukcijos valdymas. Tačiau kai kurie Dizaino vadybos magistrantūros žmonės taip pat gali praleisti gyvenimą kaip rinkodaros padėjėjai. Turėdami daugybę įgūdžių, kuriuos gali pasiūlyti šis laipsnis, absolventams yra daug galimybių.

Jei dizaino vadybos magistratūra atrodo kaip jūsų karjeros kelias, visame pasaulyje yra programų, ir jūs galite pasirinkti, ar norite tai padaryti internetu ar universiteto mieste. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Dizaino ir projektavimo studijos

Heriot-Watt University Dubai

Šis dizaino valdymo programos magistrantūros buvo sukurtas tam, kad padėtų projektavimo ir kūrybinės pramonės atstovams naudoti savo dizaino žinias įvairiuose verslo kont ... [+]

Apžvalga

Šis dizaino valdymo programos magistrantūros buvo sukurtas tam, kad padėtų projektavimo ir kūrybinės pramonės atstovams naudoti savo dizaino žinias įvairiuose verslo kontekstuose, taip pat mokytis naujų valdymo ir mokslinių tyrimų įgūdžių, atitinkančių šiandienos pramonės poreikius. Jame nagrinėjamas dizaino ir kūrybinės pramonės specialistų poreikis sustiprinti savo kūrybinio dizaino mąstymą ir procesą su tvirtomis verslo žiniomis.

Nesvarbu, ar studentai yra iš interjero, mados, grafinio dizaino, žiniasklaidos, gaminio dizaino ar inžinerijos, „Design Management“ programa naudinga besimokantiesiems, turintiems tam tikrą magistro laipsnį, kuriuo remiami pagrindiniai marketingo ir verslo dalykai, perkelti savo karjerą į jų valdymo sritis. atskirų disciplinų ir įmonių.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Academic City
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ICN Business School

Šis praktinio ir dizaino vadybos magistras yra 3 Artetinio aljanso mokyklų bendradarbiavimo rezultatas: Nacionalinės Nancy meno ICN Business School ( ICN Business School ... [+]

Įeikite į "Design and Luxury universe" ir tapkite kūrybiniu vadovu!

Šis praktinio ir dizaino vadybos magistro laipsnis yra bendradarbiavimo tarp 3 Artem Alliance mokyklų rezultatas: Nacionalinės Nancy meno ICN Business School ( ICN Business School (vadybos mokykla) ir MinesNancy (inžinerijos mokykla) .

PROGRAMOS TIKSLAINorint plėtoti žinias ir patirtį, reikalingą tobulėti besikeičiančiose prabangos ir dizaino rinkose,Įgyvendinti verslo, rinkodaros ir komunikacijos strategijas, pritaikytas profesionalams prabangos rinkoje,Norėdami įgyti dizaino kultūrą, jos istoriją, žinias apie savo medžiagą, jos vaidmenį prabangių firmų širdyje, jos įgūdžius ir įgyvendinimą, naudojant ryšį tarp rinkodaros ir kūrimo,Parengti studentus tarptautinei karjerai skatinant prabangos prekes, ypač naujose kylančiose rinkose.PROGRAMOS TURINYS... [-]
Prancūzija Nancy Vokietija Nuremberg
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Montpellier Business School

„Design Management“ sujungia naujovių diegimo procesus, kad sukurtų efektyvius produktus ir paslaugas, arba sprendžiant naujus būdus, kaip pagrindiniai įmonių uždaviniai ... [+]

Dizainas įmonėms dabar keičiasi nuo siauro projekto pagrindinės strategijos pagrindinės funkcijos. IT tampa svarbia kuriant vertybes kuriančioms strategijoms įvairiuose sektoriuose, institucijose, situacijose ir kt. , skaitmeninimas, pasauliniai rezultatai ir tt).

Mūsų vadybos magistrantūros studijos per dizainą derina originalų dizainerių mąstymo būdą ir sukuria su valdymo strategijomis ir rinkos vertės kūrimo iššūkiais, kad sukurtų efektyvius, novatoriškus sprendimus.

Projektavimo procesas apima stebėjimus, interviu, sąveiką su naudotojais / klientais, kad jie jaustųsi jais, apibrėžtų tikrąsias pagrindines problemas ir atskleistų nepatenkintus poreikius konkrečios situacijos kontekste ir apribojimuose. Šis požiūris apima inovacijų galimybes ir apimtį, kuriant kūrybines idėjas, bandant ir tobulinant sprendimus. Dizainas apima mokymąsi atliekant darbą ir teigiamą požiūrį į nesėkmes kaip kelią, kaip pagerinti konkretų sprendimą.... [-]

Prancūzija Montpellier
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba