Filter
Tiksliųjų mokslų magistras
Malta Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti tiksliųjų mokslų magistro studijų programas - Dizaino studijos Maltoje - 2019

Master of Science (magistrantūros): Šios programos magistrantūros studijos žmonėms, kurie neseniai baigė bakalauro studijas ir nori pagerinti savo žinias apie giliai ir daugiau mokslo lygiu.

Dizaino sritis yra ypatingai plati, tad priklausomai nuo studentų norų ir poreikių, jie gali rinktis iš daugybės įvairiausių dizaino studijų specialybių. Priklausomai nuo srities, kurioje dirba dizaino specialistai, jie pasitelkia savo kūrybiško problemų sprendimo įgūdžius, tam kad galėtų efektyviai išspręsti tam tikrą problemą ir išpildytų klientų, partnerių ar užsakovų prašymus. Dizaino specialistų reikia tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus bendrovėse.

Malta yra maža, sala, šalis Viduržemio jūroje, kad eina į pietus nuo Sicilijos, Italija saloje. Malta skatinama pati sėkmingai kaip visiškai dvikalbis tautoje maltiečių ir anglų kalbomis. Jis skaičiuoja daugelis švietimo institutų visam pasauliui kaip šalis, kur anglų kalba yra gimtoji kalba ir todėl jie dažnai net subsidijuoti studentus ten išmokti. Dauguma Maltos piliečių kalba angliškai su labai aukšto lygio.

Geriausios tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - Dizaino studijos Maltoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dizaino studijos, Malta

University of Malta

"Skaitmeninių žaidimų" magistras sutelkia studentus iš daugybės profesijų, kad galėtų kurti naujoviškus ir įdomius skaitmeninius žaidimus. Studentai yra skatinami ištirti ... [+]

"Skaitmeninių žaidimų" magistras sutelkia studentus iš daugybės profesijų, kad galėtų kurti naujoviškus ir įdomius skaitmeninius žaidimus.

Studentai yra skatinami ištirti savo asmeninį požiūrį į žaidimų kūrimą, derindami savo žaidimų dizaino švietimą su kritine analize ar technologijų specializacijomis. Visais atvejais mokiniai visapusiškai įsitraukia į žaidimų projektavimo ir kūrimo procesus, taip pat į logistines problemas, tokias kaip projektų ir verslo valdymas. Kvalifikacijos laipsnis - sukurti pilnai sukurtą skaitmeninį žaidimą arba disertaciją, pagrįstą teorija.

Programą moko įvairių sričių ekspertai, teikiantys studentams skirtingas perspektyvas dėl žaidimo kūrimo ir kritikos. Kadangi skaitmeniniai žaidimai toliau vystosi, programa taip pat bus išplėsta, kad suteiktų pramonės reikmėms reikalingus įgūdžius ir žinias, nepriklausomą plėtrą ir akademinių žaidimų tyrimus.... [-]

Malta Valletta
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba